Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: твърде малко вяранови [re: xenox]  
Автор roxy (not brainwashed)
Публикувано16.04.06 20:14



не казвам, че няма да са 'естествени'. и те ще са плод на някаква си тамошна еволюция. исках да кажа, че много бързаме да търсим причини "навън", преди да сме изследвали всички възможности "тук".
което пък ми напомня един църковен спор (мисля, че беше при католиците): ако на други планети има живот и установим контакт с местните жители, то възможно ли е те да вярват в бог и ако не(или богът им е различен от нашия), да ги покръстим ли? (извинявай, но не ми е силна паметта по въпроса: спорът може и да е бил за това дали и те са божие творение, след като в Бибилията не пише за тях... както и да е, не съм сигурна. затова го оставям във вида - какво би казало християнството за извънземните???)

I'm a professional cynic, but my heart's not in it...


Тема Re: евонови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано17.04.06 13:30



Естествено, че не можеш да се обърнеш по друг начин към мене, защото нямаш причина да ме обиждаш. Не съм лош човек. Докато за тебе не може да се каже същото.
Това за какъв ме мислят другите е плод поради тяхната ненавист към християнството и няма нищо общо със същността ми като човек. Те не мразят мене, а религията ми. С една дума проблемът си е техен, понеже те бъркат, а не аз.
Какво значи курва?
Морално много низкостоящо същество, комуто липсва всякаква човещина, да речем.
Кои от нашите учестници в клубовете се доближават най-много до това определение?
Не съди, за да не бъдеш съден!

и

Който е невинен, пръв да хвърли камъка.....


Не приемем позоваванията ти на притчите, защото това е начин да избягаш от обвинението което ти хвърлям. Типично за всеки грешник, дето не му се занимава със собствените му "подвизи".

Vade retro, Morrigan

Редактирано от Koпpивeнa мeтлa на 17.04.06 13:35.



Тема Re: евонови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано17.04.06 18:15



Естествено, че не можеш да се обърнеш по друг начин към мене, защото нямаш причина да ме обиждаш. Не съм лош човек. Докато за тебе не може да се каже същото.


Всъщност мога да се обърна към теб с много други имена като ненормалник смотан например. Но знаеш ли защо не го правя? Защото от моя гледна точка човек, който псува другия е weak minded. Тоест той е далеч под моето ниво и псувайки го аз се снижавам на неговото ниво. Дали си лош или добър въобще не ме вълнува. Личното ми мнение е, че си дълбоко объркан и имаш нужда от лечение. Е, не такова, каквото са прилагали инквизиторите на лудите в Средновековието....
Що се отнася до това каква съм аз....не съм лош човек. Как един човек, който силно обича може да бъде лош? Нали Христос е дошъл, за да донесе любов, а не омраза? Не си ли се замислял, че изливайки омразата си, ти всъщност се отричаш от Христос?

Това за какъв ме мислят другите е плод поради тяхната ненавист към християнството и няма нищо общо със същността ми като човек. Те не мразят мене, а религията ми. С една дума проблемът си е техен, понеже те бъркат, а не аз.


Всъщност тук има много християни, но нито един няма твоята ъъъ....социална известност. Дали не е резултат от личния ти чар?

Какво значи курва?
Морално много низкостоящо същество, комуто липсва всякаква човещина, да речем.
Кои от нашите учестници в клубовете се доближават най-много до това определение?


Ами Зелчице, според мен Копривена метла няма конкуренция за тази титла!

Не приемем позоваванията ти на притчите, защото това е начин да избягаш от обвинението което ти хвърлям. Типично за всеки грешник, дето не му се занимава със собствените му "подвизи".


Да избягвам обвиненията ти? Скъпи, какво пак си пушил?

Оооо, и това Vade retro, Morrigan е много готино. Браво!



Тема Re: евонови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано19.04.06 20:36



Дали си лош или добър въобще не ме вълнува.

Ами, ето тука ти е грешката. Точно това и единствено това трябва да те интересува при общуването с хората. И при избора, който правиш, когато дириш хора, които би могла да наречеш сродни души и които трябва да приемеш за свои приятели през живота си.
Твърдиш, че не си лош човек, защото обичаш. Но като обичаш само себе си, кажи къде е тука божията христова любов? (само не прави фасони - ти първа заговори за Христос в спора ни!) А че обичаш само себе си е видно от алчността и егоизма, които проявяваш живеейки в недостойно съжителство с трима души.
Понеже това е ненаситност, а това значи алчност и егоизъм - точно качествата, които означават липсата на човещина, която е фундамент при припознаването образа на покварената жена.

Vade retro, Satana Tzanov


Тема его..............нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано19.04.06 21:46



Ти познаваш ли истинската Мориган?
Съмнявам се въобще дали можеш да правиш разлика между интернет-форум общуване и реално такова.
Въобще ти излизаш ли от килията си?
Питам щото се направи на ударен когато ти предложих реална среща в Морската градина на Варна
Да не би гъза ти да не може да мине през вратата? хахха



Тема Re: его..............нови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано19.04.06 21:52



Не я познавам и не ми трябва да я познавам, защото това е истинската Мориган - интернет образа на подла и лекомислена жена. Морската градина ще почака истинскто лято, за да ме види. Дотогава ходи там да ми я наглеждаш и да ми я пазиш.

Vade retro, Satana Paganus


Тема Re: его..............нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано20.04.06 16:30



В такъв случай Копривена метла е образа на истинския злобен фанатик!?



Тема Re: его..............нови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано21.04.06 14:15



Не съм нито злобен, нито фанатик. Ти си крива просто.

Vade retro, Satana Paganus


Тема Re: его..............нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано21.04.06 14:34



Оооо, милата ми Зелчица!Пак ли никоя не иска да си има нещо общо с теб? Пробвай в клуб Адам и Адам, може и да ти излезе късмета!



Тема Re: его..............нови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано21.04.06 16:10



Няма ли да престанеш най-после?
Трай!!!

Vade retro, Satana Paganus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.