Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Византиянови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано19.01.06 15:18



Да се заяждаш не е проява на интелект , а на злоба и избиване на някакви комплекси прозитичащи от незадоволеност... дали пък не е сексуална?
мястото ти не е тук и е време да го разбереш.
Не може всички да сме тъпанари само защото не се съгласяваме с трвойте глупости и зяждания . Ми просто не възможно ,защото я се погледнив огледало и виж кой си ти ,кой си ти ?

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Абсурдите на християнството - част вторанови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано19.01.06 15:23



Хахаха като ти е смешно, смей се! Но после като спреш пак прочети хубаво какво си написал в тия две кратички изречения и помисли колко пропуски си доуснал.
Отиди да попрочетеш малко по история, география или да поразсъждаваш като наричаш мнението ми смешно не наричаш ли и това на Бьори със същия епитет?
Понеже и той ползва думата РОДНА!



Тема Re: Византиянови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано19.01.06 15:30



Тези българи за които ти говоря за моите предци и роднини и много добре знам колко християни са всъщност и колко вярват на "чудесата на Исус" и във собствените си сили.
Тези същите българи, които не ги интересуват никакви бръщолевеня в църквата са имали морал за каквъвто исус със всичките му "божи" служители не може да си мечтае.
Тук в тоя клуб ти илюстрираш само собствената си простотия, а от там и тъпотата на своите братя и сестри християни-библочетци .

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Византиянови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано19.01.06 15:31



Ами аз просто не се заяждам бе човек!?
Ти си мислиш така, което е също проява на злоба (да си въобразяваш лоши работи за хората) с произтичащите оттам последствия.
Не си ти който определяш кой за къде е! Искаш да се правиш на комита ли? Стани модератор. Защото с такива постинги, които отклоняват темата и призовават някого "да не е за тука" показваш, че не можеш да ме оборирш и ставаш зъл, което те прави тебе по твойта логика не за тука!
Изобщо, не е ли заяждане да се опитваш да отстраниш някого и да не му даваш да изразява мнение?



Тема Re: Абсурдите на християнството - част вторанови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано19.01.06 15:35



Изполвах РОДНО в същия смисъл в който ти го използва за да кажеш ,че всички европейци са християни.
Тук не намесвай Бьори , аз си говоря с теб !!
Ясно ли ти е , християнски боклук!?

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Византиянови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано19.01.06 15:38



не ги интересуват никакви бръщолевеня в църквата са имали морал за каквъвто исус със всичките му "божи" служители не може да си мечтае.

и тъпотата на своите братя и сестри християни-библочетци .


Капе жлъч и злоба от устата ти. Избърши се!

А после сладва това:

Тук в тоя клуб ти илюстрираш само собствената си простотия, в добавка и невежество, кръчмарски неинтелектуален език и това че явно нищо не отбираш от християни и българи, ама изобщо нищо. Поредния самозван многознайко, дето моралът и идеите са му ден до пладне.
Как може да сравяваш българи селяни с Исус? Признай си, че не си чел евангелията и мъдростта в тях не познаваш!



Тема Re: Абсурдите на християнството - част вторанови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано19.01.06 15:39



Ясно ли ти е , християнски боклук!?

Така викай на родителите си - майка и баща! Нали са християни!

Другото илюстрира пълното ти невежество и недобросъвестност.



Тема Re: Византиянови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано19.01.06 15:43



"Изобщо, не е ли заяждане да се опитваш да отстраниш някого и да не му даваш да изразява мнение?"

Ми не !! С човеи , който твърди,че предците ми са номади и вонящи, а неговите (ерейските) са много хубави не може да се спори .
Върви си в светите места. Там да се къпеш в река Йордан и да говориш по същия начин!!

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Византиянови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано19.01.06 16:25



Ми да!!!
Наистина не е добре да се спори с човек, който напада народа си и религията му християнството, без въобще да го познава (стна ясно, че не познаваш нито учението на Исус, нито религията християнство, нито си чел Библията, защото именно тогава избухна в лични нападки и обиди), без да има някакво познание за евреите и да проявява антисемитизъм.
А че прабългарите са номади спор няма у историците, само у псевдопатриотите!
жг



Тема Re: Византиянови [re: labarum]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.01.06 18:15



Първо Византия не се отскубва от Западната Римска Империя, а тя е Римската империя, защото Византион е столица на Цялата Римска Империя от 330 г.
Не съм особено съгласен. Всеки император си имал любими резиденции я Салона, я Никомедия, я Равена. Единствената столица винаги си е оставал Рим. Е след падането на западната Римска империя, Константинопол останал единствената столица на империята.
Т.нар. Западна Римска Империя е унищожена и разбита от т.нар. езичници или варвари.
По скоро от Ариани....

Ad majorem pharmacie gloriam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.