Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Че сме индоевропейци е яснонови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Бьopи (тракиец)
Публикувано31.01.06 01:13



Аз си се разбирам с тях
Нямам проблеми.



Тема Re: Ей, к'ъф е тоя македонски?!?нови [re: Бьopи]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано31.01.06 01:14



В ,,македония'' българите са от следните типове:

1. Възрастни, които знаят какви са и що са

2. Добре ограмотени млади, които също знаят какви са и що са

3. Млади промити мозъци (Александър Македонски им е ебал майките лично)!

4. Материалисти на всякаква възраст, готови да бъдат дори албанци, ,,ако си струва''

1 са загубени за бъдещето, 2 са по всяка вероятност техни преки потомци. 4 са измет, такива нашенци не ни трябват. Дай идея как да превърнем 3 в 2? Каква пропаганда? Страх от Велика Албания, елате при Майка България, щото влизаме в ЕС? Сръбската пропаганда си е жива там, въпреки че самата сърбия бере душа. Според мен това е невъзможно, трябва да се въздейства на потомците на 3.

А от мен ако зависеше 4 отиваха веднага под ножа.

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Ей, к'ъф е тоя македонски?!?нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Бьopи (тракиец)
Публикувано31.01.06 01:18



Ще ги режем ако се налага



Тема Re: Че сме индоевропейци е яснонови [re: Бьopи]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано31.01.06 01:19



Така ли? Като бях малък германския ми звучеше като лай...

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Ей, к'ъф е тоя македонски?!?нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано31.01.06 12:57



всъщност българия има учудващо кадърна политика относно македония. не случайно първи признахме държавата им, та да бъде отрязано доколкото се може сръбското влияние там. самите македонски управници са искали някаква форма на коалиция (не се сещам за точния термин) с югославия, но на това се сложи край.
на младите македонци се предлагат много добри перспективи да учат в българия. когато става дума за изучаване на история, литература и т. н. тогава вече промивката на мозъци е невероятно мощна, защото им се предлагат такива факти от историята на македония, че да намразиш всичките сърби и в червата. за нещастие тези факти са си чистата истина.
и накрая, огромно значение има и европейския съюз.

а сърбия хич не бере душа. там имаше война, но пак са по - добре от нас.
и немалка заслуга за това има силната православна църква в сърбия.
ама не се вързвайте на това изказване!

българин да се наричам...


Тема Re: Много интересна ми се струва идеята ти,нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор rpaдcko чeдo (азиски ѕвер)
Публикувано31.01.06 13:05



Милионите години, когато сме се плацикали из Океана, не сме били хора в никакъв смисъл (освен, ако не си поклонник на Мулдашев ).
Докато около двата милиона развитие от маймуна до homo sapiens непосредствено предшестват появата на човека и човешките общества.
Никъде времето не е застинало, навсякъде има редуване на нещо , дали са полярни нощи/дни, 4/2 сезона, дъжд всеки ден по обяд... По различно време такива идеи като индийските са се появявали и на други места, просто в момента те са типичният пример.
Може би малко ме избива на фантастика, обаче си мисля, че други архетипи и наистина друго мислене може да има само разумна форма на живот, еволюирала от същество, различно от маймуна

Follow the pale moonlight

Тема Re: Ей, к'ъф е тоя македонски?!?нови [re: xenox]  
Автор rpaдcko чeдo (азиски ѕвер)
Публикувано31.01.06 13:08



Бере душа политически, сега като им ампутират Косова и Войводина...

Follow the pale moonlight

Редактирано от rpaдcko чeдo на 31.01.06 13:08.



Тема Re: Ей, к'ъф е тоя македонски?!?нови [re: xenox]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано31.01.06 13:10



силната православна църква на сърбия е един от най-мощните проводници на великосръбски шовинизъм, така че не ни я хвали...

колкото до другото: да, това е всичко, което можем, но то не е достатъчно. голяма част от македонците вече отдавна не се чувстват българи.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: Ей, к'ъф е тоя македонски?!?нови [re: the_bomb]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано31.01.06 13:39



нали казах да не се връзвате! не е проблема техния шовинизъм, а това, че нашия никакъв го няма. айде да не е шовинизъм, ами елементарния патриотизъм даже го няма. изродил се е в Атака.
той сръбския шовинизъм на нас ни е трън в окото, ама на тях им върши добра работа.

а македонците след половин век промивка не може да 10 години да се оправят всички. нито можем да ги трепем или завладяваме. за сега с тези похвати, подмолно, бавно и полека ще си защитаваме нашето дело. целта не е македония да се присъедини към българия (нереално е), целта е българите в македония да могат свободно да се наричат българи. а токива са повече от 50% от населението. сериозно!

българин да се наричам...


Тема Re: Че сме индоевропейци е яснонови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано31.01.06 13:51



Въпреки,че не съм учил германски ,а английски .
Именно английският ми звучи като лай. и то си има обяснение.: кратки предимно едносрични думи с доста сдъфкани звуци.

VITA BREVIS ARS LONGA



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.