Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За славяните  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано26.03.05 03:34



Славяните са силни, смели, честни, издържливи и работни.
Славянките са най-красивите и нежни жени в Света.
..
Бегемот е част от постюдейохристиянската /тенгрианска/секта на Елтимир и Йоло Денев !!

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: За славянитенови [re: Caбaзий]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано26.03.05 07:18



Славяните си имат своите кусури и достойнства - както всички хора...
А че много от днешните "тенгриани" са хора с отклонения - е, във всяка нова организация и движение има такива.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 26.03.05 07:18.



Тема Re: За славянитенови [re: Caбaзий]  
Автор Бьopи (варварин)
Публикувано26.03.05 09:28



СЛАВА !!!





Тема bleh lkhgew;rgнови [re: Caбaзий]  
Автор Бereмoт (Кариран)
Публикувано26.03.05 11:25



Добре.

"Славяните са силни, смели, честни, издържливи и работни. "
Ами защо не го докажете?
Аз лично мога тук да сипя и сипя научни аргументи в полза на обратното. А именно, че славяните са ниска култура, хищно племе, мързеливо и неспособно да създаде каквото и да е на картата на културната история, по време, когато други са ковали основата, на която въпросните не-знам-дали-вече-са-хомо-еректус-славяни ще стъпят след четири-петстотин години и ще създадат общества силно повлияни от гореспоменатите Създатели на култура.

"Славянките са най-красивите и нежни жени в Света. "
Ами лично за мен най-красиви са чернокосите неславянки.
А най-красивото момиче, моята приятелка, изобщо няма нищо общо с предпочитания от вас етнос.

Бегемот е пич и си умира от смях тук.

-----------------------------
Ръкописите не горят...

Редактирано от Бereмoт на 26.03.05 11:55.



Тема Re: За славянитенови [re: Caбaзий]  
Автор Aнreл Гpънчapoв - Eлтимиp (непознат )
Публикувано26.03.05 14:02



Сабазий - Спас Атанасов Минков, ЕГН 7304175401, недоучило архитектче, разкъсвано между желанието да бъде норвежец, трак и славянин.
Спасе, комплексарче смотано, щете пусна на манафите! За разлика от теб, аз съм само българин. Ясно ли ти е, говедо смотано?



Тема Пълна простотия.нови [re: Aнreл Гpънчapoв - Eл]  
Автор Бereмoт (Кариран)
Публикувано26.03.05 14:23



...
постъпката ви е израз на сложна комбинация между простотия и безочлива наглост.
...
такива са действията на фсб в русия, за да запуши устата на опозиционно настроените участници в интернет дискусиите.
...
вашето поведение е поведение на мръсник.

-----------------------------
Ръкописите не горят...

Редактирано от Бereмoт на 26.03.05 14:26.



Тема Re: bleh lkhgew;rgнови [re: Бereмoт]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано28.03.05 12:11



Ало бегемърмота.
Аз ти го доказах хайде да направим едно сравнение между Русия и България.
Българите са били велик народ обаче отдавна неможем да се мерим със славянските страни в момента даже май сме на дъното в класацията.
И в интерес на истината аргументи от теб не съм видял, едно е да се аргументираш с неща от миналото съвсем различно е с неща от настоящето.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Пълна простотия.нови [re: Бereмoт]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано28.03.05 12:13



Познай на кого е възпитаник въпросния елтимир.
Цял живот само с държавна сигурност се занимава усвоил им всичките приоми.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: За славянитенови [re: Aнreл Гpънчapoв - Eл]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано29.03.05 11:49



Ако ви съберем на едно място веднага ще си проличи кой е Българин.
И за разлика от теб той е човек със чест (което го прави по вече българин от теб), той ви казваше всичко в очите и за благодарност го баннахте. Той е повече воин от вас и с това пак е по българин от вас, защото няма да се оплаши да се срещне с вас и да ви разхвърля жалки драскачи. Той никога няма да постъпи по толкова курвенски начин както постъпихте с него въпреки, че може. Не пие, не пуше и е по трудолюбив от теб, според мен те бие от всякъде по точки. И най вече той умее да пише много по добре от теб, просто не си му от класата.
Виж с Йоло Денев и Антон Рачев от общество дуло сте от един калибър и това е очевидно за всички не само за нас.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Въпросче???нови [re: Бereмoт]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано29.03.05 12:16



Освен себе си колко славяни познаваш, че си вадиш такива заключения

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com

Редактирано от Бoян lYl на 29.03.05 12:20.



Тема Цивилизациятанови [re: Бereмoт]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 14:08



Един милиционер си купил от онези малките полски фиатчета. Отворил предния му капак и възкликнал: Я... ама то няма двигател. След това отворил задния му капак и пак възкликнал: ама то и багажник няма. Та и ти бегемоте си като тоя полицай. Успокоителното е, че не си само ти. Болшинството от хората мислят като теб, но това не значи че сте прави. Става дума за цивилизацията на славяни и неславяни.

славяните са ниска култура, хищно племе, мързеливо и неспособно да създаде каквото и да е на картата на културната история, по време, когато други са ковали основата, на която въпросните не-знам-дали-вече-са-хомо-еректус-славяни ще стъпят след четири-петстотин години и ще създадат общества силно повлияни от гореспоменатите Създатели на култура.

Защо съдиш за цивилизоваността на даден народ по това дали има напреднала техника, крупно строителство, могъщ цар, попове и т.н. Това е псевдоцивилизованост. Истински цивилизован е оня народ, който не замърсява дома си, планетата си, който не сече и не руши, който се храни здравословно, който може да създаде здрави деца и здрави семейства. Народ, който не знае що е това корупция, далавера, измама, не знае що е развод или изневяра. Ако съотнесеме тези неща само до преди 1000 години, то веднага ще проличи кой народ е цивилизован. Естествено не римляни, не евреи, не египтяни, не дори елини, а единствено славяните. Не е въпроса да имаш армия, която да коли, да пали и беси. Това не е цивилизация. Това е един фалшив морал наложен със сила от евреите посредством Стария им завет. Той се е превърнал в "етичен кодекс" на съвременните хора и по него мерим сега за цивилизованост.



Тема Re: Цивилизациятанови [re: Bятъp]  
Автор Бereмoт (Кариран)
Публикувано29.03.05 14:18



По скоро Вашата разсъдъчна способност е милиционерска, отбеляза Бегемот.
И продължи нататък: Ако се вярва на неговите ограничени представи, то най-цивилизовани са разбира се овцете.
Кротко си стоят и единствено цапат планетата с дарадонки, но те са всъщност полезни, защото са тор, ок който растат всички растения, включително и цветята.
А какво по-прекрасно от цветята?

през това време, Вятър си мислише:
Всеки цивилизационен напредък, чужд на славяните, е всъщност никакъв такъв, постюдейска лъжа и нека да бъдем откровени: империалистически буржоазен предразсъдък.

А Бегемот между другото отчиташе като жалко поведението на стари форумни участници, които след като са напердашени, продължават участието си с други никове.
"Жалко поведение, достойно единствено за вас" беше една от последните му реплики, преди да се отправи към далеч по-интересните си занимания, например разговори с интелигенти и умни хора, естествено не-милиционери.

-----------------------------
Ръкописите не горят...


Тема Re: Цивилизациятанови [re: Бereмoт]  
Автор Янтpa ((.))
Публикувано29.03.05 17:19



От античните АНТИ произлиза понятието "античност".

Елините, юдеите, латините..., които живеят по време на цивилизацията на АНТИТЕ и се ползват от нейните постижения взимат назаем престижното понятие (справка Емил Бенвенист) и го добавят към своите етноними не би ли изглеждали малко по-културни и по-цивилизовани.

(Антите са Югоизточни "словяне", населяващи Балканите, Мала Азия, Крим...)



Тема Re: Цивилизациятанови [re: Бereмoт]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 17:53



Бегемоте, не правиш ли разлика между човека и животните. Какво е предназначението на едните и на другите. Напълно те разбирам. Ти си продукт на бързия преход към пазарно общество.



Тема Re: Цивилизациятанови [re: Bятъp]  
Автор Бereмoт (Кариран)
Публикувано29.03.05 18:18



Виждате ли господа, преди да говорим за славяните, е редно да се разберем по един друг въпрос.
Не може да ги съпоставяте с културата на великите цивилизации.
Не знам какво образование имате, но аз съм се докосвал - в малка степен разбира се, защото тя е огромна - до тази култура.
Няма значение дали имам 6 по история на изкуството, дали съм прочел немалко антични автори и дали съм гледал доста архитектурни шедьоври,
но сравняването им с някакви жалки отпадъци по тяхно време наистина е белег на изключителна тъпота и неспособност за оценяване.
Масово се аргументирате с днешното положение на славянските страни.
Само, че знаете, днес няма чисто славянски страни.
Пък и много ви се ще да забравите, че не говорим за "днес".
Всичките ваши любими "славянски държави" са силно повлияни от чужди култури, в ограмна степен и от така омразните ви ВИСОКИ цивилизации.
Ако се вярва на вашите думи, биха могли да се извадят доста странни изводи.

Само, че тук присъства и Бегемот и той няма да позволи на тълпа панславянски комплексари, леви същества, пък и хора с обратна резба, така да си твърдят глупости, без никакъв отпор.
Съжалявам, че така ви разочаровам, скъпи.

-----------------------------
Ръкописите не горят...


Тема тук има някаква лъжанови [re: Янтpa]  
Автор Бereмoт (Кариран)
Публикувано29.03.05 18:25



като кликнете по псевдонима "Янтра" пише, че дотук е публикувала 39 съобщения.
Ако поискате техният списък, ще видите, че има само едно, а именно последното.

Уважаеми г-не/г-жо/г-це, вярвам, че с Вас са постъпили несправедливо, някой е искал да накара хората да си помислят, че имате дълга история на форумно пребиваване, а не, че това е първият Ви и единствет постинг, тоест, че Вие сте или нов/нова, или че сте стар участник, нежелаещ да бъде идентифициран със себе си пред останалите читатели.
Ако мога да Ви помогна за отстраняването на тази несправедливост спрямо Вас, можете да разчитате на мен.

Ваш, Бегемот

-----------------------------
Ръкописите не горят...

Редактирано от Бereмoт на 29.03.05 18:28.



Тема Re: Цивилизациятанови [re: Bятъp]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано30.03.05 12:00



Той залита по едната крайност ти по другата.
Донякъде си прав ама само донякъде, точно колкото и той.


nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Цивилизациятанови [re: Янтpa]  
Автор Бьopи (варварин)
Публикувано31.03.05 12:31



Антите всъщност са североизточните или източните славяни, както предпочетеш, т.е. населяващите територии на днешна Русия, Украйна, днешен Беларус и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.