Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тамън да прочета нещо умнонови [re: roxy]  
Автор Бьopи (варварин)
Публикувано09.12.04 21:42



просто политическите партии да се забранят и готово



Тема Re: иметонови [re: Чepнopизeц]  
Авторpoбokoп (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 13:16



Ти трябва да си доста тъп, за да искаш да смениш името си, а още повече поради такива причини!

Човек трябва да уважава името си, ако ли не то това не говори добре за самия него. Е ако се казваш Лайнаров или нещо такова може, ама иначе е тъпо.

И мен ме кефят някой древно български имена, но не бих си сменил името, за нищо на света. Пък и всяко нещо с времето си. В Момента не сме древни българи, а съвременни и модерни:)

А че си тъп, от доста отдавна съм го установил...!?!?!? Големия Брат те наблюдава....!?!?!?!?



Тема Re: иметонови [re: poбokoп]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано10.12.04 23:09



Големият брат да ходи в Ирак!?!?

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: иметонови [re: poбokoп]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано11.12.04 12:59



И като модерни бъгари давай да се казваме със едни такива суупер модерни имена като: Адам, Джон, Питър, Мадлен, ...айре бегай обяснявай на американците колко модерно е да се казваш Стоян!!

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Тамън да прочета нещо умнонови [re: Бьopи]  
Автор Bloodsigned (a nice one.)
Публикувано12.12.04 01:55



... и всички вън, голи до кръста, да се плюеме!!!




Тема Re: off topicнови [re: Бьopи]  
Автор Bloodsigned (a nice one.)
Публикувано12.12.04 02:10



Хе хе ...
Като вземем предвид, че разполагам с някакво абстрактно мислене, кое ме прави да не съм част от простолюдието?!?
Но вместо да правиш още по-смешни съждения, защо не се замислиш, кое би накарало някой с абстрактно мислене, да изповядва тази смешна - както казваш - религия.
Вече го обсъждахме (макар и бегло) с Loretta, но нека ти обърна внимание на нещо. Има хора, които приемат вярата в Христос, като партийно поръчение. Но аз не бих вярвал в Христос, просто заради идеята.
Разбираш ли, тъпо е да вярваш в Рай, Ад и Възкресение, ако нищо от това не е вярно...

За кюрдите - Ето нещо, над който си заслужава да се помисли. Някога, преди векове, Кюрдистан е бил завладян от Османската империя. Днес няма Кюрдистан. Но има България. Може факторите да са и гео-политически, но е факт, че екс-християнска България е отстоявала своята идентичност, на база вяра а мусюмански Кюрдистан все още го няма.
И благодаря за езиковедската справка, но тя още веднъж потвърждава казаното от мен - два народа, с различна религия и с различна съдба.

Редактирано от Bloodsigned на 12.12.04 02:18.



Тема Re: иметонови [re: дядoБлaro]  
Автор Bloodsigned (a nice one.)
Публикувано12.12.04 02:22



Аврам - Авраам, то си пише там.
Но Исус - Иисус е глупаво.
Що не питаш кога Йешуа стана Джизъс?!?!



Тема Re: off topicнови [re: Bloodsigned]  
Автор Бьopи (варварин)
Публикувано13.12.04 08:11



Изповядвай си каквото искаш, твоя работа.
За кюрдите, ами просто никоя велика сила не е решила да го има Кюрдистан и затова го няма.



Тема Re: Тамън да прочета нещо умнонови [re: Bloodsigned]  
Автор Бьopи (варварин)
Публикувано13.12.04 08:15



струва ми се, че присъствието ти вече нагарача
ако искаш да си чешеш езика, ходи на централна гара в чакалнята и разговаряй с твоя месия или с когото си щеш
на всяка манджа меродия



Тема Re: иметонови [re: Чepнopизeц]  
Авторpoбokoп (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 02:55



Каква чест може да има човек който не уважава собственото си име и то поради някакви изкривени възгледи?

Всъщност по-правилно е, че не възгледите ти са изкривени, а ти си ги изкривил просташки, през изкривения ти болен мозък. Иначе не са ти лоши възгледите.

Мисли......!?!?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.