Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аз пък не очаквах, че такава злобица те тресенови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано26.01.04 12:07



първо да започнем с това, че покрай всичко друго аз и Loretta ти поизложихме малко факти. нещо май не можа да ги обориш по същество, а си остана само с попържането.

сетне, разбира се, и аз ти натрих носа, защото след като ти си почнал с квалификациите спрямо другите, можеш да очакваш и те да ти дадат каквото си търсиш.

случва се и аз, и всеки човек да се изкаже неподготвен, но в такива случаи се вслушваш внимателно какво ти казват другите и ако трябва се поправяш или пък защитаваш, но по същество, а не с вдигане на врява до бога.

древните римляни имат една фраза: Si tacuisses philosophus mansisses, "Ако си беше замълчал, щеше да си останеш философ". тоест, ако не беше се разврякал, нямаше сам да се направиш на глупак. не ми се сърди на мен, аз само помогнах малко в този процес, който си беше почти изцяло твое дело.

Work like you don't need the money, dance like nobody's watching


Тема Точно така, моето момче, продължавай да си играешнови [re: the_bomb]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано26.01.04 12:49



Или искаш пишките да си мерим ?



Тема Re: Точно така, моето момче, продължавай да си играешнови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано26.01.04 13:23



по принцип идеалният вариант за мен би бил да кажеш нещо умно, незаядливо на лична основа, и оборващо по същество приетата етимология на думата slave в английския. с други думи първо да представиш някакви доказателства, а след това да се репчиш като петле.

след като не го направи нито веднъж и дори сега продължаваш да не го правиш, а ми излизаш с простотии за мерене на пишките, не мога да не си направя извода, че нещо ти липсва - я начетеност, я възпитание, а уважение и зачитане на другия... е не мога да не ти го намекна, даже да ти го затвърдя, та белким се усетиш. ама и аз пък на какво ли съм се надявал - ти да се усетиш?май трудно ти се случва.

Work like you don't need the money, dance like nobody's watching


Тема Продължавай в същия дух, робенови [re: the_bomb]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано26.01.04 20:22







Тема Re: Наг Сент-Миклошнови [re: Black Wolf]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 14:03



ти написа нова истирия!



Тема Re: Наг Сент-Миклошнови [re: дядoБлaro]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано29.01.04 14:14



Фактите понякога не са приятни за националното самолюбие...
Но какво да се прави - истината е най-важна!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Наг Сент-Миклошнови [re: Black Wolf]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано30.01.04 13:59



Само твоето самолюбие е накърнено защото досега не си показал никакви факти или доводи.
Е аз ще ти кажа един неизвестен за тебе факт на обратната страна на един златен бокал от това съкровище пише "от багатур жупана (име ) за ичургу боила със здраве да бъде" не помня само имената. Освен това е с прабългарски руни каквито са открити във градовете на Велика българия. Сега професор вълкан трябва да измисли на коя друга народност може да принадлежи подобен текс, аре действай, че отдавна не сме смяли на отявлената ти просототия.

Е ти разбира се можеш да си въобразяваш, че и ти си го закопал там ама докато не покажеш бележка за добро психично здраве малко трудно ще повярвам ха-ха-ха

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Наг Сент-Миклошнови [re: Black Wolf]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано30.01.04 15:02



Хайде стига ни държа в напрежение, че си загубихме съня!!! Кажи кой го е правил - китайци, индианци, викинги - пък аз после ще кажа на професора ми по история на изкуството и на авторите на учебници да спрат да лъжат студентите, че е срамота!
Направо ще ги шашна!





Тема Re: Наг Сент-Миклошнови [re: Бъдъмбa]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано31.01.04 02:02



Съкровището вероятно е аварско - това даже нашите археолози с полвин уста взеха да го признават... Прочетете последната публикация на Р. Рашев например. наистина, момчета, трябва повечко да четете.

Впрочем дали е българско, небългарско или марсианско - всъщност това твърде слабо ме вълнува...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Наг Сент-Миклошнови [re: Black Wolf]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано31.01.04 15:23



По-малко съвременни интерпретатори, момче!
Стига чете историческа фантастика, това е сериозен форум, тука художествената литература не върви!!!
Никакви последни публикации, на тях не може да се вярва, това са войнстващи чужди провокатори


ПП Рядко срещам хора, които да се гордеят с това, че нищо не знаят за миналото си. Дори напротив - това е повод за срам...
Ако умишлено принизяваш собствената си история и навсякъде тръбиш как тя твърде слабо те вълнува, едва ли като награда ще те обявят за почетен викинг.
А и щом нещо слабо те интересува, едва ли можеш да се смяташ компетентен по въпроса...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.