Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За нов модераторнови  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано24.08.03 08:23



Тъй като в този клуб има достатъчно хора с амбиции за бъдат модератори, аз се отказвам!

Вероятно и тук ще стане същото интелектуално сметище и място за емоционално "разтоварване" на хора с проблеми, както в клуб "История", но явно някои смятат това за нещо естествено... Е, като гледам в каква страна живеем, не съм изненадан.

Очевидно "езичеството" за някои хора се състои в това да се тупат по влакнестите гърди и да викат "булгар, булгар"!

Идеята за този клуб дойде от мен миналата година. Хвърлих доста усилия да събера достатъчно гласове, за да го открият, и се надявам все пак клубът да продължи да функционира нормално!

Затова много моля - въобще не ме предлагайте при новите избори.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 24.08.03 08:31.



Тема И още...нови [re: Black Wolf]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано24.08.03 08:53



Освен това, ако от Dir-а не си мръднат пръста скоро (което е възможно), за да сменят модератора, аз зарязвам абсолютна всякаква работа по модериране.

Някои хора ще могат на воля да словоблудстват и да си псуват.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 24.08.03 08:54.



Тема Re: За нов модераторнови [re: Black Wolf]  
Автор зyмyнr (сссссс)
Публикувано24.08.03 17:44



мисля, че трябва скоро да си направиш профилактичния преглед при психиатър.

ти сляп ли си, че не виждаш, че в клуба почти НИКОЙ НЕ ПИШЕ?



предлагам ти да осъществиш масова кампания по набиране на модератори за клубовете "митология", "история", "кибернетика", "гонче", "дакел" и "рибки".

мисля, че тези клубове има опасност да се превърнат в интелектуално сметище, където се разтоварват хора и животни




иначе се чудя за кой нов модератор може да се гласува... виждам само един посетител, който е достатъчно редовен и изглежда наистина се кефи на клуба - това е the_bomb. ако трябва да се гласува, гласувам за него. ти си изключително конфликтна личност, без трезв поглед върху ситуацията, неподходящ за модератор на който и да е клуб.

ако ще всички посетители да се изредят да ти напишат, че не им пука какво си говорите с боян в някаква си там безкрайна тема, не им пука кой е модератор и дали има изобщо модератор, а им пука за това да четат НОВИ, РАЗНООБРАЗНИ и ИНТЕРЕСНИ теми, ти пак ще си виждаш само своя нос и хората с проблеми, към които според мен можеш да причислиш на първо място себе си.

всеки има избор, контролът поражда възможности


Тема Re: За нов модераторнови [re: зyмyнr]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано25.08.03 09:44



ааа, не, мерси, не ща да ставам модератор, не ме предлагайте!

пък и защо мислиш, че аз съм единственият, който се кефи на клуба? знам за хора, които не пишат и пак четат редовно.

разбирам опасенията на Вълка, иди в История и виж какво е там (или поне беше допреди седмица-две), може би ще придобиеш идея за опасността от тотално шизофренясване на всеки кслуб с подобна насоченост като нашия.

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: За нов модераторнови [re: the_bomb]  
Автор зyмyнr (сссссс)
Публикувано25.08.03 11:59



мотая се в тези клубове повече от три години и ми е пределно ясно всичко.



тези, които предпочитат да четат, едва ли ще се навият да модерират.



идеята на вълка е да каже "ето, виждате ли, няма друг подходящ за модератор" и тази глупава властна драма да се разиграва още дъъълго време.


както и да е, аз уж се бях зарекъл да не участвам в тези детински игри, ама пак се изкуших :)

всеки има избор, контролът поражда възможности


Тема Re: За нов модераторнови [re: Black Wolf]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 17:28



хер шварц,преди време зададох ироничния въпрос "този клуб да не е на баща ти?".виждам,че е много повече-той е твое творение.сега те разбирам.има два варианта.да си останеш сам в клуба( и без това няква свясна тема за дискусия не е пускана скоро,само теми за модератори) или да се примиш и да позволиш на хората да пишат за каквото им душа сака.желанието ми,разбира се,е да има теми,които дискутират езичество.не виждам нужда от модератор,а и да си псуват колкото искат,какво толкова?



Тема Re: За нов модераторнови [re: зyмyнr]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано25.08.03 17:47



ами аз предпочитам да гледам на нещата не толкова мизантропски. в крайна сметка нищо не знаем един за друг освен ника и няколко шепи постинги, които, извадени от контекста на real life, не казват много за самия характер на човека.

така че не гледам на тази тема като <идеята на вълка е да каже "ето, виждате ли, няма друг подходящ за модератор" и тази глупава властна драма да се разиграва още дъъълго време>

по-скоро ми се струва, че наистина бие отбой, защото не му се влиза в нови дебати с Боян, 13, дядо Благо и други, които скочиха и почнаха да викат "Цензура! Терор! Деспотия!"

сега да не ме обвини някой, че пак му се подмазвам и го защитавам. просто в демокрацията (а нали за форумна демокрация се борим уж!) всеки е невинен до доказване на противното и няма защо да си вменяваме един на друг разни черни мисли, за които не сме сигурни, че са така.

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: За нов модератор?нови [re: Black Wolf]  
Автор roxy (easy rider)
Публикувано25.08.03 19:11



да бе, сега ще имат шанс и такива като хорбат да се пробват, че да ни стане весело...предпочитам по-малко надъхания(и в друга насока)...

There are signs everywhere.


Тема Re: И още...нови [re: Black Wolf]  
Автор13 (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 19:47



Най-добре си остани ти и не барай нищо.Ако тегля по една майна от време на време,не го взимай при сърце.



Тема Re: За нов модераторнови [re: the_bomb]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 22:23



Аз чета тук, но много рядко пиша. интересно ми е, но не съм достатъчно "компетентна" по много от темите; понякога даже нямам нерви и да изчета някои от постингит, които ме затормозяват. Ето за това мисля чекакво като Black Wolf е модератор ?! не знам. аз на негово място не бих се отказала толкова лесно. Човек не трябва да се отказва лесно от това което иска най-общо казано. Забелязала съм че много хора притежават един как да го кажа - тоталитарен синдром, който не осъзнават, но това им пречи на тях и на нас, които сме около тях. Така е и така ще бъде дълго време според мен. Заради такива хора например други хора трябва да се борят за да мечтаят мечтите си и за да получават правата си. жалко е! освен това в някои от мненията тук виждам злоба, което ми се струва смешно. сигурно за това Вълка се отказва, защото са му излишни подобен род интриги ... като че ли всички си нямаме други проблеми и друга работа! Сори, че се намесвам, но така мисля аз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.