Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хубу де мама му стара...нови  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано03.09.03 05:56



Начи ся ...
кво е насраното ни положение...
сички го знаем, но аз ще го припомня

1) Всички тук едно време ехеййй сме дошли да намерим нещо си различно нещо такова клубарско. Ено такова дето сме го мечтали и да ни е яко.

2) Всички уж имаме еднакви доооолу горе идеи и дооолу горе амбиции, интереси, цели и прочие. (Ако има такива с различни, ок, говоря за мнозинството)

3) Сички се имаме за добри, интелигентни, мъдри, готови да правим компромиси, да помагаме, да слушаме и разбираме и когато трябва и да говорим

----

Обаче
какво се получава. говоря за абсолютно всички клубове
Ами виждате какво се получава - лайна ... мириши се ве хора... мирише си.. кво си го крием?!

Специално помня първия ден на тоя клуб.
Казах си ... "ааа глей глей гарга, глубче Езичество. Уфф аман вече от велики магьосници и всемогъщи окултисти!! Еи тука на ми е местенцето"

Какво се случи после?
Различията между клубовете в тоя Дир са там горе в дясно дето пише Клуб (едикойси)
Хората са същите... ОК Нека са същите.. или почти същите...
ама си мисля че няма да е от хората... от друго ще да е.

Дайте да спрем за една минутка.. само една е маа му..
и да си кажем "Хуу де... ко прая аз ся тукана? А?! Къв го диря?? За кво точно съм дошъл да фак!? Щото ми е писнало от религии и култове и от всемъдри магьосници и щото езичеството ми е харно или ...
.. щото еййй тия на там другите.. шефове, съпруги, съпрузи, колеги, приятели...блабла..обществото са толкоз много че немога да им викам и да ми е кеф на душичката.
"

Тай.. вски път като щтракна бутончето "отговори" или "нова тема" направо се отказвам... ми отказвам се щото то няма какво да му коментирам или ако реша да кажа там нещо си, ми то тука повечето са на ехейй съвсеееммм друга вълна

Ами братя и сестри....
ко ви е виновен вълчо ве ...
ко са ви виновни гаргите ве
ко са ви виновни путки майните .....

Казвайте я ... ся я казвайте ..
кво ще прайте тука..
кои от двата варианта

Що го пиша това ли ?
Щото тука сичко е по инерция..
всички искат да се оправят нещата, всички искат нормален клуб, но никой не прави нищо по въпроса
точно като насраната ни държава... сички пищят ... ама ни царя ще ни оправи, ни вълчо, ни аз....
хващайте се за онези неща за който писа 13-тия и ако искате свевстен клуб "Езичество" както му е името, да го правим.
Или да звънкам на колегите в Дир-а и да ходим с вълка да удряме резето.
Файда няма.. няма няма ...

АКо ще е клуб "Езичество" ами да е клуб "Езичество"

Иначе така както върви..
що не се съберем сички на една голяма поляна.. да си земем вода, да тренираме плюене от разстояние и да ходим да се мажем с лаината. Да си кажем квото имаме да си казваме. Който иска може и да се посбиеме... щом е за каузата да се оправи положението и това да става...

Но ако искате клуб като клуб... а не кочини като всички "клубове"
аре ..

Ако ви мързи пък да мислите или не ви се занимава ами и правила и условия за всички ще измисля .... квото трябва...

Но ако в случай че тези сбирщини ви харесват ...
казах ви ..... няма смисъл .... няма ... няма ....


до лявата ръчичка са ми номерата на www. *.* bg - тата
до дясната ми ръчичка на бюрото ми е телефончето



съдете ме за злоупотреба със служебно положение

Казвайте ...
Как ще я караме ?

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Хубу де мама му стара...нови [re: BPAHA]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано03.09.03 10:47



изобщо не разбирам накъде биеш

хич не е толкова лошо в клуба, колкото го изкарваш. има една-две теми, в които се караме - хубаво, мамо, обещавам повече да не се бия с другарчетата си

във всички останали теми нещата си се обсъждат съвсем добронамерено и конструктивно.

пък ако толкова не ти харесва, никой не те кара насила да влизаш, я! нас си ни кефи и така, както е. сега, ако на мен не ми харесва някой какво е писал, това си е мой проблем, избирам дали да му отговоря или да се въздържа и да игнорирам.

а ако искаш да ставаш модератор или нещо такова, кажи си го направо. и бъди малко по-конкретен какви правила искаш да въвеждаш и защо.

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Послеписнови [re: the_bomb]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано03.09.03 10:50



ПС ако просто си раздразнен от последния отговор на Боян, не му обръщай внимание на момчето, то си е такова

простотията сама излага себе си, тъй мисля аз

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: Послепис [re: the_bomb]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано03.09.03 20:44



Стига !!!
Не говори лошо за боян !
Или за които и да е...
нужно ли е ??

Така , на тебе си ти харесва ...
ама виж гледай има много хора които не им харесва
и са ми го казвали
еи тука на на стола
"sux" казват..

Добре ...
ако пък ти харева така , така ще да е

Все пак ... нека всички си кажат !!!
Айде бе, кажете си..
Напишете с един ред.. харева ли ви така или не

Не съм запланувал никакви правила
Те са за всеки случай.
Не говоря за стриктни догми, цензори или условия, а по-скоро ... ммм как да се изразя .. грубо казано - "специализация" ... а по не грубо казано ако им добадне на хората тук все пак да се изключат "лични мнения" - демек този е еди какъв си, онзи е еди какъв си ...
сещаш се за какво иде реч

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Послеписнови [re: BPAHA]  
Автор зyмyнr (сссссс)
Публикувано03.09.03 21:41



на мен не ми харесва.


обясних вече причините и не желая да се повтарям, пък и както каза ти - няма смисъл от мрънкане, трябва да се действа. за съжаление не виждам ти да правиш това към което призоваваш...

или и на теб си ти харесва така?



Тема Re: Послеписнови [re: зyмyнr]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано03.09.03 21:56



sorry, но каза само празни приказки, така че все едно нищо не си казал
Другите .. давайте нататък !

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Послеписнови [re: зyмyнr]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано03.09.03 21:58



нормално е да не виждаш резултат
Ти какво действие искаш като темата ми е видяна от три човека, единият от който съм аз ...
Изчакай да прочетат хората
И какво действие искаш
Да обикалям по адресите на хората ли.
Не ти харесва, но продължаваш да го правиш.
Искаш действия от моя страна ли
Ето ти първото - Затваряй си остата сега и си трай. Като му дойде времето и като се поразджиткат нещата дърдори колкото си искаш. Само че после няма да е същото. Така че .. един съвет от мен още сега ... ходи си в окултизъм и се прави на умен

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Послеписнови [re: BPAHA]  
Автор зyмyнr (сссссс)
Публикувано03.09.03 22:09



действие не е да пуснеш тема, в коята да казваш на хората "хора, вие сте такива и такива, не правете така, правете иначе" (как точно не се споменава).


действие е да пуснеш нещо интересно свързано с тематиката на клуба. то ще породи дискусия, в която ще изскочи друго интересно нещо. и ще се роди нова тема, нова дискусия... от теб зависи - какво искаш да дискутираш? оо, не ми казвай, нека позная, искаш да дискутираш какво мисли врана за хората в клуба. какво мисли врана за другите клубове. как се чувства днес врана. колко тъпа тема е видял врана. колко готина тема е видял врана. как се е чувствал вчера врана... прекрасно :) но не всеки е обсебен от безценната ти личност така както явно си ти. блек улф примерно иска да обсъдим какви теории има блек улф за древните келти. иска да обсъдим какво мисли блек улф за княз борис. иска да обсъдим трябва ли да има модератор в клуба и кой е най подходящ.... изобщо спирам до тук, щото стана една...


не си ти, който ще ми казва къде да ходя и къде не.


хубаво, чакам да се "разджиткат" нещата и си затварям "Остата".



между другото да програмираш хората не е същото като да програмираш компютрите. на компютъра му казваш като на идиот "започни, 20 пъти повтори това, край...", с човек така не става, виждам че опитваш по същия начин и там ти е грешката, много елементарно разсъждаваш



Тема Re: Послеписнови [re: зyмyнr]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано04.09.03 01:57



хахахахаххахахахааххаха
хахахахаха
хахахахахахахахаха
абе знаеш ли какво
хаха ти си много зле батка !
:)))))
Както и да е
лека нощ !
:))

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Послеписнови [re: BPAHA]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано04.09.03 10:10



добре де, когато някой се изцепи като него в постинга, който имам предвид, необходимо ли е да си трая и нищо да не казвам, само и само да не нарушавам "добрия тон"? когато има сериозен повод за дискусия, дискутирам и с Боян, и с всеки друг. но когато има изцепки...

освен това, какво значи "специализация"? пак ще започнем с "тази тема не е за Езичество" и т.н. Вълчо се опита да го въведе като правило и му се изправиха косите от разправии с други участници. все ще се намери някой да писне, че са му затворили темата. и ще има право. защото която тема не е за тука, няма да получи отговор и кротко ще си слезе надолу. нещата е по-добре да се регулират сами, нали?

а разбира се, че ще ми харесва тук, докато си общуваме с хора като Loretta, mellisa, Black Wolf (колкото и да не го харесват мнозина), зумунг... дори Боян, с когото се сдърпваме отвреме-навреме, има какво ценно да сподели. да ме прощават всички, които съм пропуснал да спомена, но тук почти няма от идиотите, които наводняват много други клубове, и сме в общи линии "наши хора". хората правят клуба, а не разни измислени правила. повече хора, които имат какво да кажат = по-хубави дискусии.
та и ти, Врано, давай по същество, пусни някоя тема, свързана с Езичеството, пък после разправяй колко е зле в клуба...

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.