Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Боен клубнови [re: Бoян lYl]  
Автор Alexcubata (непознат)
Публикувано17.10.03 02:24



Не е нужно да го измисляме, то съществува с сега. Даже е олимпийски спорт. Има класически и свободен стил хехехе. За мен това е истината. Харесвам и източните бойни изкуства, но борбата ми е най-любима.



Тема Що не?нови [re: roxy]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано17.10.03 02:33



Ами според мен е напълно възможно нещата да се възтановят приблизително точно, но не е ли по важно да изглеждат достатъчно автентично и едновремено с това да са ефективни(да функционират) ако това стане, според мен е все тая дали са 100% както преди или не. На кушийте знам че момите са плели плитки на конете ама нищо повече, доста яко звучи сигурно е било много красиво.
У кукерството според мен има много малко славянско ако изобщо има нещо подобно, смята се най вече, че е тракийски, но има хора които откриват доста реалистични паралели и с източни традиций с които навярно прабългарите са имали контакт. За сега се смята, че е тракийски обичай.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Боен клубнови [re: Alexcubata]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано17.10.03 18:47



Чети ВСИЧКИ мнения по темта. Идеята е НИЕ да си го създадем.




Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: дядoБлaro]  
Автор roxy (вълк единак)
Публикувано24.10.03 20:41



нещо от рода:'напълнете стомасите, отслабете волята' - към властниците за отношението им към народа.доста мъдро наистина.когато в една страна и най-обикновените хора живеят достатъчно добре(т.е. са 'богати' по нашите сегашни стандарти), за да нямат много причини да недоволстват, просто няма да им пука, че богатите са ужасно богати...

...But it's all wrong
That is I think I disagree...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.