Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Боен клубнови [re: Finlandeca]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано11.10.03 18:19



Става въпрос за хоби. Като не си заинтересован - по-добре не пиши тук.




Тема Re: Боен клубнови [re: Meлkop]  
Авторfinlandeca (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 22:13



Dobre de, nego vzlimai navatre, zainteresovam sam zatova sam tuk.
Ako poglednesh po na gore shte vidish kak sipopravix parvoto mnenie.

darvo dori da e do nebesata, ako niama koreni pada. nali taka. Finlandeca IYI



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: дядoБлaro]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано13.10.03 01:00



Ами можем да го питаме дали ще се навие ;-), но малко ме съмнява. А 13 незнам къде се е загубил, но наистина изчезна някак внезапно. А за другото не се безпокой напълно нормално ще бъде за едни това да бъде просто “хляб и зрелища”, но винаги се намират и хора от другия тип а и мога да се обзаложа, че на тях най-много ще им хареса всичко това.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Кой клуб?нови [re: Meлkop]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано13.10.03 01:03



Прав си но за сега не се нуждаем от шев а само някой който да кординира действията. Виж по нататък всеки клан, ще си има някакво самоуправление, а сбора от кланове ще се оправлява на някакъв федеративен принцип нещо като между кланов съвет. А и за подобни структори си има много прост принцип за да бъдат гъвкави и бързо организирани. Както е казал Сун-дзъ “Власта над голяма войска е на същият принцип като власта над неколцина души: тя е въпрос само на разделение на части”, а нали се сещате как е ставало това на времето един управлява десет, десет управляват сто, сто управляват хиляда и т.н.
Ами кое ще е по добре “история на оръжието” или “средновековната маса” на мен лично второто ми звучи по добре.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема идеи по въпроса.нови [re: finlandeca]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано13.10.03 01:15



Това, че не си в България да не ти пука много все някога се връщаш тук а и мога да се обзаложа, че там където си също се организират подобни мероприятия.
Да такъв клуб няма, поне до сега, обаче вече ще има, хип, хип, хип, ура!!!
Идеята ти за 70 км преход не е лоша, аз още нямам екипировка за подобни мероприятия, но ако се сдобия ще го пробвам!!!

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: Бoян lYl]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 15:41



отваряй си от време на време пощата,изпратил съм ти писмо.как стой въпроса с клуба?можеш да пуснеш и в история идеята,и там може да има желаещи.също и в бойни изкуства и боен клуб.



Тема Re: дали?нови [re: Бoян lYl]  
Автор roxy (вълк единак)
Публикувано13.10.03 19:05



e, da, za syjalenie...
vsy6tnost smqta6 li, 4e mojem da se doblijim pone malko do originalniq vid na drevnite rituali i do smisyla v tqh?nqkoi izsledval li e tolkova zadylbo4eno narodnite tradicii, 4e da moje da se opredeli pyrvoobraza im?daje v edna ku6iq - moje bi nqkoga e imalo specialna ukrasa na konete, zaklinaniq, na4in na provejdane...mojem samo da razglejdame Perperikon,Madara ili slavqnskite kultovi plo6tadki, no mojem li da si predstavim kakvo to4no se e pravelo tam i kak sa go misleli horata ot onova vreme?
s kazanoto dotuk ni nai-malko ne osporvam iniciativata ti za 'vyzrajdaneto', samo se zamislih sega...
Konkreten vypros: ima li ne6to sigurno za proizhoda na kukerstvoto, za6toto v nqkoi slu4ai mai go s4itat za trakiiski obi4ai, v drugi(svyrzano s proletta) govorqt za slavqnski vliqniq?

...But it's all wrong
That is I think I disagree...


Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: дядoБлaro]  
Автор roxy (вълк единак)
Публикувано13.10.03 19:07



Лао Дзъ не го е казал точно така...

...But it's all wrong
That is I think I disagree...


Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: roxy]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 21:39



и как го е казал?айде,кажи как го е казал?



Тема Re: Кой клуб?нови [re: Бoян lYl]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано13.10.03 22:15



И аз съм за Средновековната маса.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.