Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: Бoян lYl]  
Авторroxy (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 16:09



ku6iqta e po-miren variant, pyk i e mnogo po-krasivo ot kiutek...



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: Бoян lYl]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 16:09



черния вълк имаше предложение в клуб "история" да направим клуб за почитателите на хладно оръжие.не знам какво стана.има ли го вече този клуб,няма ли го,ще го има ли въобще?може да не се създава нов клуб,а да е към този(за хладните оръжия).обикновено този които се интересува от хладни оръжия,се интересува и от тяхното използване.а чудесата с отпразнуването да са по желание,въпреки,че за пиене и хапване желаещи винаги има.



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: Бoян lYl]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано07.10.03 19:47



Няма смисъл да създаваме нов клуб. Можем да помолим някой от модератрите на клубовете с подобна тематика, да пускаме постингите си в дадения клуб. Но наистина ни трябва някакъв организатор(началство, шеф:)). Също така идеята за клановете е добра, въпреки, че смятам да взимам участие във всеки клан:)
Също така е идеята за броя на членовете и координатите им е добра. Моите координати можете да ги намерите в инфото ми. За сега сме само 3ма изявили желание да участваме в този клуб...




Тема дали?нови [re: roxy]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано08.10.03 00:39



Какво имаш предвид с кушия надбягване с коне ли, да по красиво е ама няма да е толкова интересно и ще е далеч по скъпи4ко.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: дядoБлaro]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано08.10.03 00:45



Да и така става ама на черният вълк съвсем ще му призлее, опасявам се, че ще изкука ако си направим клуба на негова територия. Какво точно имаш предвид с чудесата по празнуване то купона ще е за всички еднакъв мен мисълта ми беше да е само в дни които традиционно си се свързват с тези неща, това ли имаш предвид че май не се разбрахме

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Кой клуб?нови [re: Meлkop]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано08.10.03 00:52



Добре но кой клуб ще е това?
Не сме само 3 повече сме, но едва ли надхвърляме 10. Предлагам ако ще тръгнем да се броим да го направим във самия клуб в който ще участваме, защото така ще стане някоя грешка в бройката.
За шев не е ли малко пресилено, какви функций ще изпълнява, в момента не ни трябва нищо повече от кординатор ако искате поне времено мога да поема тази функция а по нататък можем да измислим някоя по сложна система на самоуправление по кланово.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: Бoян lYl]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 10:07



черния вълк и той може да се включи.ще му дам една каска с рога.така може да си разреши спора с 13(къде се изгуби тоя човек?).то празнуването ще е в тия дни,но повечето от празнуващите ще ги интересува пиенето и хапването,а не значението на празника.а и така трябва да бъде,нали знаеш какво е казал лао дзъ по въпроса:народа да си гледада му е пълен стомаха.



Тема Re: Кой клуб?нови [re: Бoян lYl]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано08.10.03 18:29



Да, но ще трябва и някой, който да управлява клановете. Добре, съгласен съм ти да си координатор. Нали ти повдигна и темата:)
А колкото до къде можем да се поместим, в момента има гласуване за клуб "История на Оръжието" може там да сме. Или в Средновековната маса.




Тема Re: Боен клубнови [re: Бoян lYl]  
АвторFinlandeca (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 17:40



Boen klub?
Ne naprazno si Boijan, a
Ne iskam da te razo4erovam, no boini klubove kolkoto iskash, vseki koito e njakoi ima kr1g ot xora, koito si pazjat garba. Sigoren sam 4e i ti si 4ast ot njakoi "boen klub", xora koito te pazjat i za koito i ti si gotov da se riskuvash. Tova v gorata s pr14kite e poostarjalo, no i to se praktikuva. V gorite stava pove4e ot kolkoto se znae i tam ponjakoga e prenaseleno, no ako si seriozen da napravish klub ot Internet obedineni xora, uspex.

ps. Az predpo4itam da obmenjam misli tuk, a da deistvam tam kadeto e tjaloto mi.
Moze bi bix se probval da ti demonstriram gorska deinost i fizi4eska podgotovka(probvai da minesh 70 km prez prese4en teren za edin den, primerno), no sam malko dale4 v momenta.



Тема Re: Имам още няколко идеи по въпроса.нови [re: Бoян lYl]  
Авторfinlandeca (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 17:55



Prib1rzax malko s mnenieto si po osnovnia vapros.

Idejata ne e losha, ima takiva klubove, koito sa mnogo populjarni, no ne sa bash takiva. Te sa narodi pesni i folklor, nestinarstvo, pesionerski klubove, danovisti, drum'bass fenove, turisti4eski klubove i tn. Te razbirase sa za po vazrasni i miroljubivi xora. Boini takiva s mitovete i or1ziata za mladi xora sa skinarskite klubove po celia svjat, no te sa za idioti. Klub koito da gleda dalboko v istoriata na balgarskite voini i da pod1rza tazi tradicia ne znam da ima.

Ako bjax v Balgaria bix o4astval, moze bi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.