Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моля за помощ!нови  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 10:15



Съжалявам,че пиша тук,но клуб магия просто е затворен и не мога да поствам.Преди две седмици от един вестник всех телефона на човек,които се занимава с магии.Поисках да развали магия на семеиството ми.договорихме се за цената-100лв.Размислих,обаче и му се обадих да му кажа,че се отказвам.Той със леден глас ми заяви,че при него отказване не важи и вече бил свършил работата,та трябвало ба си платя!Да си призная ,имаше наченки на резултат,нещата вкъщи бяха започнали да се подобряват.Аз отказах да му дам перите.Той каза,че щял да ми почерни живота!Оттогава започнаха неприятностите: отстраниха ме от работа,отслабнах с 8кг. за 7дни,ръцете и краката ми постоянно изтръпват.Вкъщи само се караме,губят ми се цели часове от деня.Някои може ли да ми помогне?Магът се казва Пламен.



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Hинa]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано06.12.02 10:41



Мило момиче, не се паникьосвай! Магията е нещо, което действа най-вече когато му позволиш да ти въздейства. Ако повярваш във въздействието на този човек, той със сигурност ще ти подейства.
Просто не се връзвай и по-спокойно! За поредицата неблагоприятни неща, които ти се случват, може да има най-различни причини.
Най-лошото нещо в подобна ситуация е да се страхуваш. Така "магията", реална или въображаема, непременно ще подейства. Както беше казал някой някъде, магьосникът не убива никого - той го кара сам да се убие... Така че нещата са в наши собствени ръце.
Н есе страхувай!



Тема ВНУШЕНИЕТОнови [re: Hинa]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано06.12.02 13:20



е най-силната магия! А самовнушението - най-страшната. Слушай какво ти е писал Black Wolf.

П.П.
Ако не е влизал в дома ти - отърви се от самовнушението!!!

Но ако е влизал направи следното:
1. Утре е събота. Излезте всички от дома. Идете някъде другаде за 2 дни. Ако нещата (неприятностите) се повторят отново от понеделник направете пълно почистване на цялата къща и изхвърлете всичко ненужно или подозрително - оглеждай се особено за сгънати на триъгълник хартийки.
2. Ако това не помогне потърси "ходжа". Може и да е истински ходжа, но българомохамеданите в Родопите казват "ходжа" и на образован човек, който е и магьосник. Той ще те посъветва какво да направиш.

Чакам отговор за стореното и резултатите.



Колкото хора, толкова мнения!

Тема Re: ВНУШЕНИЕТОнови [re: Mag]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 20:26



Благодаря ви,ще изпълня светите ви и в понеделник пак ще пиша!



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Hинa]  
АвторMag Plamen (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 20:44



Ya! Kakwa iznenada! Bivsha klientka,koiato ne plashta,se oplakva ot men!Kude davat taka! Az kato pazaruwam,si plashtam!



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Hинa]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано06.12.02 23:40



Аз пък да ти кажа, на тоя магьосник това ще му се върне.... рано или късно.
Ей ама някои хора, хич не се усещат, как сами се набутват...


From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Hинa]  
Автор easy (мотаещ се)
Публикувано07.12.02 00:54



Black Wolf и Mag са прави, Нина. Няма по-страшен враг от онзи, който таим вътре в себе си. Така че... опитай се да се пребориш с него. Ще успееш

Hora ruit... carpe diem!


Тема Re: Моля за помощ!MOLBATA E PRIETAнови [re: Hинa]  
АвторSlMON MAGUS (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 01:43



malko pari ti iska toia "MAG plamen "az pone 1000 6teh da ti vzema !dobre si se vurzala ,kato 6aran4e na Nikulden ot taia papla4 po vestnicite....!
Iavno e iztinski voin na svetlinata ot diasnata puteka.......dobre 4e go znam koi e i 666te si izpati ot istinskite posledovatelite na liavata ruka!!!
Skoro 666te umre i niama da ima6 nikakvi problemi!
Nedei da pravi6 ni6to moita grupa 6te se zaeme s nego!
I nai vajnoto nikakvo 4uvstvo za vina!!!
SIMON MAGUS



Тема По-коректно с изказването,моля! [re: SlMON MAGUS]  
АвторПлaмeн (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 12:44



Какви са тези странни мнения на колеги? Аз свърших работата на тази жена,и съответно поисках своето възнаграждение,което наистина мисля че е символично!70 лв. Вие сте прави,че други биха злоупотребили и биха взели 1000лв,но не и аз! Смятам,че трябва да се помага на хората,но всеки труд има своята цена! Вие бихте ли могли да отидете безплатно на лекар?Между другото,въпросната дама Нина(не се казва така)потърси моите услуги,след което за като я потърсих да се разплатим,тя затваряше телефона и се криеше! За мен това е некоректно поведение, и реших и аз да покажа,че не съм бламурник.Бих искал да чуя и вашето мнение,защото този клуб ми се струва доста интелегентен и не бих искал да виждам изрази от сорта на боклук,той ще умре и т.н.,защото и аз не съм беззащитен,уверявам ви и по-точно Симеон Магус. Не сьм черен маг,а съм сив магьосник,които честно си изкарва парите с труд! Не крия,че това ми е основната професия!



Тема Re: А какво конкретно пише ...нови [re: Плaмeн]  
АвторПpoпoвeдниka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 17:30



на визитната ти картичка?

"Пламенчо
Сив магьосник
адрес: може би има
тел.: 088 ... (импулсен)" ли?

А аз какво да пиша на визитната си картичка, тогава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.