Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: roxy]  
Авторkaa17 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 18:53



и аз това питам



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: roxy]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано07.09.05 20:41



Аз май малко обидих огнеслав просто не трябваше да подхващам една тема и той изчезна за което съжалявам, ами защо пък да не подновим нещата стари свитилища гробници разкрити от археолозите интересни места заредени с енергия всичко това наистина ще е интересно само ние в европа взехме да изоставаме на тема езичество да почнем да си реконструираме родното

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: Бoян lYl]  
Автор kelka (синце)
Публикувано07.09.05 21:07



И за какво ви е това езичество? То е морално деградирало. Историята го доказа.



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: kelka]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано08.09.05 01:06



Е, поне не е тъпня като вашата еврейска секта. То поне да беше ортодоксален юдаизъм... ама за него се иска повечко ум. А вашата секта е поопростила нещата, та да станат като за прости хорица...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: kelka]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано09.09.05 23:15



И от къде ти хрумна, че е морално остаряло цялата европейска култура се крепи на философията на езическия период. Всеки път когат тя се отдалечи по една или друга причина от нея тя затъва в криза. Всички цивилизаци дължат своя опадък на загубата на досега с природата не само физическата природа тази която ни заобикаля но и духовната защото хората също имат своя природа и езичеството е това което осъществява като религиозна философия, хармонията между двете начала вътрешно и външно.
В същност какво ти обяснявам силно ме съмнява, че някога си се интересувала от тези неща и изобщо немога да разбера какво правиш в тоя клуб.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: Black Wolf]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано10.09.05 00:22



Абе това всъщност от какъв пол е

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: Бoян lYl]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано10.09.05 00:27



Абе... принципно съм много за - за изследването и за следването на едно-времешните култури, религии, идеи, традиции... доколкото ги има. Напълно съгласен с това, което казваш но... не мисля че си намерил човека, на който да го казваш От опит де...

Smoker and proud of it!


Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано10.09.05 00:35



Е аз съм изследовател замерванията показват наличието на мозъчна кухина, сега изследваме възможноста да се запълни с нещо
Мисля че има пробойни въпроса е с какво да се запълни

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: Бoян lYl]  
Автор kelka (синце)
Публикувано10.09.05 00:53



Разбиране ти трябва. Но не самовгълбяване, а опознавене на чуждото и усвояване, като свое. На такъв като тебе ти трябва да понаучиш турски като за начало. Нали ползваш прабългарски знаци.



Тема Re: Езическа карта на България?!нови [re: Бoян lYl]  
Автор kelka (синце)
Публикувано10.09.05 18:58



Не е лошо това, което пишеш. Ще го премисля и ще ти отговоря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.