Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано01.10.12 14:59



Изключително много ти благодаря! Сега вече зная какво е имал предвид хуанджи.

___________



Тема Re: свободата от Азанови [re: mo32®]  
Автор exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано01.10.12 16:41



Моля - и аз благодаря, че не отговори, сега вече знам какво има предвид Миро. (всъщност от самото начало знам, но чрез премълчаването си, разсея всякакви съмнения по въпроса)



Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано04.10.12 19:34



Не знам какви, твои са си.





Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано04.10.12 19:42



До сега сигурно съм говорил или описал по отношение на стотици практики, голяма част от които с пряка връзка с Тантра и имам хиляди постове по същество, ти ми излизаш насреща с три поста дето си отговарял в чужди теми...че и самоувствие имаш. Няма лошо де, само дето разбирам що те мислех за Волка, демек трол, който съществува само за да предизвиква и подклажда конфликти.



Тема Re: Ошо за свободатанови [re: unity]  
Автор huanji ()
Публикувано04.10.12 19:47



Не ме разбра Дурге, чувството е врата както към медитацията, така и към силата. Съвсем старателно избягвам да обяснявам как се отваря, щото подобни хора биха могли да станат истински демони...или светци в зависимост от доминиращата нагласа.



Но пък с Тити как хубаво се наприказвахме и разбрах за много хубави неща, за които и ти спомена. Пу-пу.



Тема Re: свободата от Азанови [re: huanji]  
Автор exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано04.10.12 22:14



Не знаеш какви, но коментираш - и като не знаеш какво коментираш, защо изобщо коментираш?

п.п. инак да забелязах, че ти конкретно имаш някои постове, в които си се опитал да пишеш по същество - опита е безспорен, но ...... от една година т.е. откакто следя клуба, постовете ти са все обръщение към Миро, което за теб може да е по същество, но в контекста на кавгите.



Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано04.10.12 22:31



Има хора, които пишат цели фермани, но смятам това за хартиено красноречие без стойност. Няма значение обема. И в този смисъл, грандоманията при мен се състои в това, че търся да намеря в човека срещу мен дух и сила, за да го уважавам. Убеди ли ме, повече не бих могъл да го нападам. Но проблемът е, че ако не намеря, не се държа прилично и подобаващо. Работя по въпроса...



Съвсем отделен въпрос е, че не си пиша с клубове, а с хора. И замисли се малко, пишем от десет години тук, няма смисъл да се пише по същество, освен ако не се появи конкретен интерес. Или се пише, ако някой е получил вдъхновение от различните преживявания и предава директна емоция, т.е. да я споделя с останалите.



Тема Re: свободата от Азанови [re: huanji]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано04.10.12 22:44



Но проблемът е, че ако не намеря, не се държа прилично и подобаващо.

И при мен така, особено ако има разминаване между заявени познания и реални такива.

___________



Тема Re: свободата от Азанови [re: huanji]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано04.10.12 22:53



И замисли се малко, пишем от десет години тук, няма смисъл да се пише по същество, освен ако не се появи конкретен интерес. Или се пише, ако някой е получил вдъхновение от различните преживявания и предава директна емоция, т.е. да я споделя с останалите.
Много вярно.



...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: свободата от Азанови [re: huanji]  
Автор exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано04.10.12 23:20



Добре бре човек - какви са ти проблемите, те са си твои, какво да се прави, човещинка, всеки си има неговите проблеми, аз па не обичам да оставам длъжник, но всичко това няма значение.

Въпроса не е, йок пиши всеки път по същество .... то па кой знае какво същество, но като един страничен наблюдател, просто ми прави силно впечатление, че всеки път като се вяснете тъдява и първо се почва едно тънко подклаждане, та в последствие да прерасне в едни яки препирни, като главна мишена е разбира се Миро. Хубаво добре - знаете се от десет години (макар, че гледам си от '07 в дира. но и това няма значение), ма за тези десет години, всякакви учения, практики и прочие ...... това ли е резултата, че то човек може да стигне до извода, че цялата тази работа води само до ненавист и конфликти, тя директната емоция, която си предавате и конкретния интерес, който си споделяте са видни. То е ясно, че не става дума "хайде всички да се обичаме", но целия този театър, който разигравате е много грозен, честно ти казвам, много грозен и неприятен, а за една година го гледах вече няколко пъти.

Сега какво сте ме подели, какъв съм, що съм бил аз - нито ви питам, нито съм ви искал мнението. Писал съм по практиките първите два-три месеца - това са първите месеци, в които изобщо съм се занимавал с нещо от рода. Но в последствие, поради мои си причини и съображения съм решил, че не желая да споделям публично в подробности, инак съм си намерил кой да ми помага, да ме съветва, да ми бие и шамари, като трябва и прочие - и аз си имам своето его, илюзии и невежество. Та и аз съм се подразнил в някои отношения на Миро, но това публично джафкане на лична основа ...... и то всеки път все това, все едно и също ...... е сори човек, но дразни ме и защото ме дразни, може би ще спра да пиша в клуба, а и изобщо в дира, но преди това просто пробвам, дали пък не ви е възможно, да не издребнявате толкова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.