Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано30.09.12 22:13



И естествено визираш себе си като будна интелигентност и познания.



Реално не се сещам и за един стойностен пост от теб, че да мога да ти повярвам.



Тема Re: Ошо за свободатанови [re: unity]  
Автор huanji ()
Публикувано30.09.12 22:21



Точно това имах предвид, че осъзнатият човек отразява без да предизвика негативно отношение. А ние харесваме или приемаме този или онзи според нашите собствени черти на характера. Примерно, аз не бих могъл да бъда ученик на Чауша, просто не бих го изтърпял. Което не го прави по- малък капацитет в Йога и съм благодарен, че го е имало.



То зависи от близките хора и за какво става дума...



Тема Re: Ошо за свободатанови [re: unity]  
Автор huanji ()
Публикувано30.09.12 22:27



Еваларка.





Тема Re: Ошо за свободатанови [re: unity]  
Автор huanji ()
Публикувано30.09.12 23:07



Между другото, не обръщам внимание на някой, ако не усетя сила в него. Затова ако човек от вътрешният ми кръг тръгне да ме гълчи, обикновено слушам, защото има смисъл в това което ще ми каже.

Ти, подобно на Орхидеята можеш да рисуваш с емоция. Това е сериозен енергиен потенциал. Вече, как ще го насочиш е друга тема и тя се пише всеки ден, предполагам.





Тема Re: свободата от Азанови [re: huanji]  
Автор exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано01.10.12 00:10



Това, в което се опитваш да повярваш са картините на твоето въображение - ако имах толкова познания .... знам ли, вероятно щях да стана име някакво, учител може би, че е модерно. За будната интелигентност - пробвай се да потренираш опозиция и като се окаже, че най-често си аут ....... не се комплексирай допълнително, а се вземи в ръце и преразгледай лечението си относно грандоманията.





Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано01.10.12 07:30



Така е, през цялото време си водя разговор без да те нападам.



Ти ако си се борил...доста трябва да се замислиш с кого всъщност.



Тема Re: свободата от Азанови [re: huanji]  
Автор exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано01.10.12 12:57



Какви нападения, какви борби



п.п. караш ме да се замислям в/у измислиците ти - но честно Джи, скучни са, толкова са неадекватни, че е чак отегчаващ целия този разговор с теб.

Та е ти един поздрав от мене и приятен ден ти желая.




Тема Re: свободата от Азанови [re: exaybachay]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано01.10.12 13:16



След като хуанджи спомена, опитах се да се сетя за твое мнение, което да е било с някаква конкретна информация за някоя практика, а не само философски мастурбации и... ми не можах да се сетя. Ако греша, моля, дай ми линк и ме опровергай.

Ти въобще практикуваш ли нещо от практиките на Ошо? (четенето на книги, ходенето по сбирки, пеенето на киртани и пощипването на ошовкини не се брои)



___________



Тема Re: Ошо за свободатанови [re: huanji]  
Автор unity ()
Публикувано01.10.12 14:09



Да, рисувам, дълбая, какво ли не правя с емоция:))) Имаше времена, вярвах, че съм беззащитна в ръцете на енергийни тормозители. После осъзнах, че не по-малки поражения върху другите умея да създавам и аз. Даже разбрах, че има случаи в които другите защитно ме тормозят, защото им идват силни емоциите ми. Разбира се, има и още вариации по темата.

Практикувам обаче хигиенизиране на емоциите, ще рече - да не упражнявам магнетично навлизане в чужди светове. Може би, защото го мога и аз (без да искам дори), затова съм изпитвала направо отвращение, когато някой друг го прави.

Помага ми, че съм въздух в основни планети - като слънце и луна например, та обективното, хладното и пр. винаги присъстват и винаги си давам сметка: "А, сега може да причиня еди какво си. Дръпвам се." В един момент игричките на магнетизъм яко ми изпростяха, пък и никога не е имало как да съм им изцяло подвластна, иенно поради въздуха ми. Играта на едно идва от недостиг на друго...Цял живот играем нещо, за да наваксваме друго (или да отхвърлим нещо в повече). Ама това би отворило сто други теми, затова с личния момент спирам рЕзко тук:)))





Тема Re: свободата от Азанови [re: mo32®]  
Автор exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано01.10.12 14:10



Е ти три







има и някъде съм споделял за надабрахма и гуришанкар, ала не мога да се сетя къде, но Миро може да потвърди ... а и всеки следящ клуба и заинтересуван от практиките.

И като си подел - я ми кажи, защо тука групичката опортюнисти не ви намирам из темите за практиките на Ошо? Може би сте си сменили никовете и/или акаунтовете - не знам, но с настоящите ви нещо липсвате, и като практици, и като теоретици, присъствате само като локумаджии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.