Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кафе за събужданенови [re: vidiya]  
Автор ludiq_poet (новак)
Публикувано17.06.12 12:07



харесват ли ти Simply Red ... :P http://www.youtube.com/watch?v=izOdvBmTDh0

а за това другото момче http://www.youtube.com/watch?v=izOdvBmTDh0 преди с тази песен отивах на училище

:)



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: ludiq_poet]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано17.06.12 15:03



Да! Особенно, в това парче, както и текста на песента:


Усещаш ли, как ме стопли, когато сподели...

Редактирано от vidiya на 17.06.12 15:06.



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: vidiya]  
Автор ludiq_poet (новак)
Публикувано17.06.12 15:18



искам да питам нещо ... какво всъщност трябва да се случи с катарзисната техника? - имам усещане за това - че човек трябва да изчисти манипура , сърцето , центъра на ума ... едновременно Вярно ли е усещането ми? ..
това е въпрос към всеки, който наистина знае ... И колко време ..? И колко време да кажем , гнева трябва за да се релаксира ... защото Ошо казва, 4е щом гнева бива изхвърлен , човек е станал зрял ... 1 месец ли е нужно за гнева ..?!

Друго което искам да питам ама незнам точно как да формолирам въпроса - като почнеш да правиш нещо , някаква деиност - имам усещането, че започват да се редуват центровете от вътре ... като мине определено време центъра които работи се сменя ... центъра на деиствията, на емоциите ...Къпеш се, 10 минути е само деиствие ... после се задълбочава и така .. Колко са тия центрове .. Какъв е принципа на тяхната смяна и през колко време . Гледам, че техниките на Ошо са подщи всички раделени на 15 минутни интервали и аз си мисля, че е 15 минути ...

питам - ама в мен нямам въпроси , нямам знания ...нямам думи , предполагам , че и при вас е така ... ..., преди казах на Миро, че дори и Ошо го няма в мен ...
: )



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: vidiya]  
Автор ludiq_poet (новак)
Публикувано17.06.12 15:23



хах ... :Р



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: ludiq_poet]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано17.06.12 15:27



питам - ама в мен нямам въпроси , нямам знания ...нямам думи , предполагам , че и при вас е така ... ..., преди казах на Миро, че дори и Ошо го няма в мен ...
: )

Ако питаш мен, отговарям с -ДА!!!





Тема Re: Кафе за събужданенови [re: vidiya]  
Автор ludiq_poet (новак)
Публикувано17.06.12 16:04



тоест и при теб е така ...
мале ебаси работата наистина усетих стопляне ... :) това твойта емоционална реакция ли е?? ... хах
сещам се и какво казва Свами Рама, (не е дословен цитат) : Вие си мислите, 4е търсите медитация, а всъщност си търсите подходящ партнъор ...
хаха човек си мисли едно , а нещата са други ...



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: ludiq_poet]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано17.06.12 16:25



мале ебаси работата наистина усетих стопляне ... :) това твойта емоционална реакция ли е?? ... хах
Просто..медитирах...Ако разбирахме силата на нашите мисли, никога нямаше да мислим негативно.





Да вървим дълбоко в съществото един на друг, не е страшно.В твоят водоем,аз отразявам - СЕБЕ си.

Редактирано от vidiya на 17.06.12 17:22.



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: vidiya]  
Автор ludiq_poet (новак)
Публикувано17.06.12 20:18



И какво направи само си помисли нещо позитивно за мен и почувствах сгряване ли ...или какво ...
гледам нема никой в клуба , това да не е заради лятото ... или не обичат така да се включват у дискусии
някой въпроси са доста интересни и трябва да им се даде отговор, ако некой е в състояние за това де ...
знаеш ли някой от посетителите на клуба , да си седи пове4е дом без да излиза навън
чичо Миро къде е , кво праи : )
А Видия ти добро дете ли си ... :Р хаха : )

Редактирано от ludiq_poet на 17.06.12 20:23.



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: ludiq_poet]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано17.06.12 21:08



Цеци, трудни въпроси задаваш..Не мога да отговоря от името на другите...Живота е реален, само тогава, когато-СМЕ...в него СЕГА


Имай търпение..все някой, ще ти отговори..

Редактирано от vidiya на 17.06.12 21:09.



Тема Re: Кафе за събужданенови [re: vidiya]  
Автор ludiq_poet (новак)
Публикувано18.06.12 10:03



Цеци, трудни въпроси задаваш.. - Може да се измислят и по-трудни въпроси ... но ако не ми се отговори на по-лесните няма да поставя по- трудните ... иначе така като гледаш последните ми съобщения са все несериозни ... Това за сега е хубаво - ако си сега може би нещата биха се изяснили




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.