Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: изследването на твоето щастие [re: Mиpo1]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано06.05.12 21:10



Стушко, важно е изследването на твоето щастие.
моето щастие не го знам - простичко казано, страхът от смъртта някак си винаги ме "подпира". Докато тегне смъртта над живота ми, щастието което знам не е никакво щастие - да предполагам, че не малко хора биха се почувствали безмерно щастливи, ако влезят под моята кожа, но докато съм заобиколен от смъртта и изпитвам страх от нея, щастието и нещастието винаги ще са едни такива летливи понятия.

А това за големите маси от хора е съществено дотолкова доколкото
това е съществено за темата, не за мен - такива изследвания и анкети за мен са профанщина, та относно нея пиша, а не дали сме щастливи или не, дори да беше, че сме най-щастливата нация на света, пак същите неща щях да пиша.

Времето се оправи, медитираш ли вече?
но аз не съм спирал - дори стана така, че като се оправи и спрях непланувано, и неочаквано дори за мен, та за това пуснах съседната тема.

--------------------
.... не заслужавам!


Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Exaybachay]  
Автор Xapaлaмби (непознат)
Публикувано07.05.12 10:15



За Бай Ганьо другите нищо не разбират и са балами и невежи и само той разбира. И все някой гледа да го прекара и излъже. Сигурно, защото той е свикнал на това. Да те открехна, въпроси в социологически анкети не са задават от професори, а от от анкетьори. и войната не е била навсякъде в тези страни. Другите са ни виновни за нашия си манталатит.



Тема Re: отговорът [re: konopr]  
Автор Xapaлaмби (непознат)
Публикувано07.05.12 10:20



Да това трябва да е. В нас трябва да се вгледаме а не да се сърдим на другите.





Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Exaybachay]  
Автор jumbles ()
Публикувано07.05.12 10:27



странно, ти с очи ли слушаш





Тема Re: изследването на твоето щастие [re: Exaybachay]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано07.05.12 14:10



Смъртта
Да, Смъртта е важно нещо и си заслужава да й обръщаш повече внимание. Заповядай в съседната тема за нея, където има още много важни неща да се осветят. Ако стоиш безучастен, страхът ще ти прави компания през цялото време. А знаеш, че накрая Смъртта задължително ще дойде.

Анкетите
Докато пишеш срещу анкетите изпускаш себе си. И това да разбереш по-добре твоето щастие.



Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Xapaлaмби]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано07.05.12 22:04



блаа-блаа-блаа и не ми отговори на въпроса - инак аз съм ти бил виновен.



Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: jumbles]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано07.05.12 22:05



е не, ама ..... визуалното прихвана погледа ми





Тема Re: изследването на твоето щастие [re: Mиpo1]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано07.05.12 22:06



Докато пишеш срещу анкетите изпускаш себе си.
докато пиша относно анкетата, пиша в контекста на темата - какво общо има това с изпускането на мене си?



Тема Re: изследването на твоето щастие [re: Exaybachay]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано08.05.12 12:31




Blue Chip Orchestra - Enigmania (2000)






Тема Re: изследването на твоето щастие [re: Exaybachay]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано08.05.12 14:34



Медитирай и виж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.