Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Exaybachay]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.05.12 20:57



не разбирам ... що трябва да я приемаш някак си ... не може ли просто да не я приемаш
отпуснете бе, хора



баси, как живеете





Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: jumbles]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано03.05.12 21:03



Е все пак имаме тема т.е. нали анкетата разискваме.


п.п. мерси - такива бедра от камък да съм, ще ме отпуснат

.... или май напрегнат

--------------------
.... не заслужавам!

Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Exaybachay]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.05.12 21:17



е ми спамете пък, кой ви чука по главите да разисквате



п.п. ма, моля ... пък во ще те направят бедрата ... абе ти тях ли засече ... ми то - мъже бе, кво се чудя



Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: jumbles]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано03.05.12 22:34



Гледах го втори път - значи не знам защо така, може и да е някакъв операторски трик, но половината екран зает от бедра



п.п. най-големите спамери са политиците - каквато и тема да се развие покрай тях е задължително спамерска.

--------------------
.... не заслужавам!

Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Exaybachay]  
Автор Xapaлaмби (непознат)
Публикувано04.05.12 11:26



Щом не се споменава сигурно не е на сватба и на погребение. Я си кажи напрво че те не разбират да правят анкетите и че ние най-добре ги знаем тези неща. И кои са тези че да ни показват ние какви сме.





Тема Re: защо сме толкова нещастни [re: Xapaлaмби]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано04.05.12 15:58



Я си кажи направо, тези които ни казват какви сме, кого анкетираха?

п.п. слепотата и невежеството не е оправдание - такива измишльотини, как западни социолози и професори обикалят из сомалия и разпитват хората с умиращите им от глад деца, дали са щастливи или не, и те им отговарят "всичко шест - страхотен кеф си правим по цял ден", са чисто съчинение на свободна тема. Само си представям, как прибягвайки м/у куршумите, анкетиращите питат либийците "вие щастлив ли сте или не", и либиеца им отговаря "голям фън батка - глей кво става" и продължава да пуца. Нали, малко разсъдливост да проявиш няма да е зле, преди да почнеш да вярваш на всякакви малоумщини и абсурди, че по същия начин има хора, които чакат денят на страшния съд или убиват в името на Аллах, защото им е обещал, че така ще отидат в рая.



--------------------
.... не заслужавам!

Тема отговорът [re: Хараламби]  
Автор konopr ()
Публикувано05.05.12 12:05





Редактирано от konopr на 05.05.12 12:05.



Тема Re: отговорът [re: konopr]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано05.05.12 21:24



Това изследване ми хареса - има един-два по-съществени пропуска, но като цяло е по-обосновано. Сега, ако някой избабца едно такова изследване или анкетиране на българите в чужбина, и да си дойдем вече на думата - кое, как е, защо е, поради какви причини и прочие.

--------------------
.... не заслужавам!


Тема Re: отговорът [re: Exaybachay]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано06.05.12 16:23







Тема изследването на твоето щастие [re: Exaybachay]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано06.05.12 20:16



Стушко, важно е изследването на твоето щастие. Кое, как и поради какви прични...

А това за големите маси от хора е съществено дотолкова доколкото ти се идентифицираш с тях и с определени техни виждания. Хм, има ли такива в това изследване?

Времето се оправи, медитираш ли вече?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.