Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема шегобиец? Ах ти...какви думинови [re: mo32®]  
Автор huanji ()
Публикувано06.02.12 22:04



Да, не можеш го хвана на тясно, винаги ще се изплъзне женката. Сигурно има игрива съборателна точка.





Тема Re: непредвидимата реканови [re: Mиpo1]  
Автор huanji ()
Публикувано06.02.12 22:08



Може ли токоз дълго да мислиш и накрая да се повториш с думи на пет години.
А промяна трябва, течливост, да се изненадаш сам. Ей така за разнообразие, ако не за пред хората.



Аз мога, ама що все аз бе...



Тема Re: непредвидимата реканови [re: huanji]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано06.02.12 23:49



А е Джито (ако разбира се позволиш да ти викам така де - не те обиждам!!! ) на два-три пъти те засичам как се шмугваш в разни теми, па изсипеш някаква скришна информация, дето само тука си я знаете...пък аз ич и не зацепвам. Понеже съм нов и признавам "леко" мързелив, не ми се рови толкова из архивите (било то за дао, за кастанеда или за медитации) ама ми се чини, че с миро нещо не се харесвате - може и да бъркам разбира се, но поне на мен такова впечатление ми правите двамцата. Аз питах преди време Мо, но той скалъпи само две-три изречения, че Миро бил плешив и сакат, и за това не го долюбвал, ма пък му станало жал и нещо подобно (лична интерпретация на спомени, ако съм извъртял мнението на Мо извинявам се - не ми се търси в коя тема беше точно, но на спомен горе-долу така звучеше). Сега те питам тебе - май не се долюбвате с Миро, включват се и разни имена в дискусията Кайли и Селесте, кои са пък тези дека са и що Миро триел теми на госпожа/ца Селесте.

И на няколко пъти забелязах - що тъй все за баннване говориш ...кой кого баннва?

Много тайно и мистично е при вас бе ха кажете и на новодошлия за какво става въпрос - да не се хабя да ровя, че то и без туй нищо не се отваря, дай някой друг линк насам.

п.п. кастанедско го давате...нищо директно не казвате, ама аз .... нали съм начинаещ все още питам.

Инак за
Аз мога, ама що все аз бе...
Да не чувам - не съм обърнал внимание, че си от йога гилдията, ясно защо си еретик, дори не крий за Хари Потър, ще стискаш зъби чадо божие, докато си изкупиш греховете пред Отец Гейбриъл Аморт. (дали не трябваше да добавя - негово светейшество)

Информация почерпена от тук (инак ясно, че сте осведомени) :




Редактирано от Exaybachay на 06.02.12 23:59.



Тема Re: Въпроси за другитенови [re: vidiya]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано07.02.12 15:02



Или разговор между А и Б:
А- Помисли , защо задаваш въпроси за някой, освен за да намериш, точката на отчитане за себе си? А за какво ти трябва точка на отчитане?
Б: Не. Наистина ми е интересно да зная.
А : Интересно ти е да знаеш, къде ТИ се намираш относно другите.Твоят интелект, начетеност, въспитаност, може да се измери само относително някой друг.Задавайки въпроси, ти поддържаш описанието за себе си, за своето-АЗ.И така-от ден на ден!И дори-не присъстваш в това! Хората винаги говорят само за себе си.Иначе-няма за какво да се говори.Но това –трябва да се ВИДИ...но, уви, не всеки е способен..
Б:Съгласен/на съм,.. отчасти..., не винаги е така..
А : Разговор не за себе си, е възможен само, когато АЗ - е умряло. Аз-не е способно да разговаря за нещо друго, освен за себе си.Иначе не би могло да съществува.Би било нежизнеоспособно.
Б: Не е известно, кога АЗ, ще умре окончателно, и аз не познавам нито един, при който то вече да е мъртво, но, все пак, поне понякога, сме способни на действия и общуване, без АЗ.
А:Ти познаваш дори не един, в който то е мъртво, но не можеш да го-ВИДИШ, защото, в АЗ- са твоите песъчинки.И може да си способен на действия, без АЗ, но задаването на въпроси за събеседници, не се отнася към тях.
Б: Ако задам въпрос за нещо, а не за някой, този въпрос, всъщност-също ще бъде от АЗ ?
А: Какъв е мотива на въпроса ти, Б ? Стремеж да разбереш, да научиш, или желание да продемонстрираш осведоменоста си, че си –„в темата”? Намери ,ЗАЩО , задаваш въпрос? Тогава, ще ВИДИШ - дали е от АЗ или не.



Тема Re: Въпроси за другитенови [re: vidiya]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано07.02.12 15:08



Ти що не поиска съгласуване преди да ме цензурираш, а?!

Не че си далеч от истината, но не това е важното. Ако беше ми пратила предварително мнението си на ЛС за одобрение, щях да ти напиша една дописка, че не сме марсианци, а лунатици.

п.п. ти не се броиш. Получаваш само утещителна награда - виртуална тулумбичка.

Редактирано от Exaybachay на 07.02.12 15:10.



Тема Re: непредвидимата реканови [re: Exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано07.02.12 15:26



Зачетох се какво си писал и като гледам си акана спамер, не като мен. Макар Миро да не е забелязал, по понятни съображения.



Мязаш на Волк, еди кой си номер поред...



Тема Re: непредвидимата реканови [re: huanji]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано07.02.12 15:37



не като мен
Аха ти си едно декоративно цвете, а виновните са .... шерпите?





Тема Re: непредвидимата реканови [re: Exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано07.02.12 16:09



Няма виновни, спама не пречи никому.





Тема Re: Въпроси за другитенови [re: Exaybachay]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано07.02.12 16:11



----

...и пак се връщаме към...АЗ....дай му едно "OF"
Знам, че можеш, много успешно да го правиш...понякога



Тема Re: непредвидимата реканови [re: huanji]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано07.02.12 16:53



Няма виновни, спама не пречи никому.
Или по-точно - няма виновни освен ЕДИН и неговото име е Миро. Естествено той бива посочен с пръст още сега. Изпреварващо (а.к.а. превантивно)

Идеално си описал собственото си присъствие в темата, забравил си само непрестанното повтаряне на: Миро, бан, Миро, Миро,Миро, бан, бан, Миро, бан, Миро бан, бан. Обикновенно игнорирам точно спама, освен когато е толкова напорист - този път съм решил да се позабавлявам с ръсенето му на кило.

Шегите и закачките си вървят (това е форум, не партиен конгрес ), основната тема също, естествено нищо не ти пречи (до колкото виждам, дори Миро не те спира) да си повтаряш като латерна* едно и също, всяко следващо повторение сваля "цената", което мисля, че ти е ясно, че е твой проблем.

* латерна - "Латерната е музикален инструмент, представляващ малък преносим механичен орган, който възпроизвежда една и съща мелодия чрез въртенето на манивела. Състои се от барабан с издатини, тръби и мях." ->



Не ти ли омръзна да въртиш барабана с издатини - стана банално вече: та Миро, та бан ...... или смяташ, че това не е спам, а съдържателно мнение? Защото, ако е второто, всеки път, когато попитам - за какво аджеба става дума, това непрестанно натякване на всеослушание, всичко замлъква, а от Миро единствения отговор, който получих е "Ами питай ги тях" ..... отговор от вас не получавам, виждам само нападки към човека .... не, че съм му защитник, ама а преведете тайния си език на неуките кибици плийз, щото така отвявате темите в незнайна и от острия северняк посока.

п.п. дали пък това не е някаква тактика на хюман-ботовете на йога - да заблатяват с безумен флууд в съвсем странични посоки темите, в които виждат някаква неясна опасност за Светинята им?

Редактирано от Exaybachay на 07.02.12 17:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.