Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: totori]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано14.02.11 15:07







Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: reborn2008]  
Автор Пич Бoжи (...)
Публикувано14.02.11 15:13



Какво значи да медитираш?



---


Тема Re: Разтварянето на илюзиитенови [re: vidiya]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано14.02.11 17:51



Чак пък щастлив от (радостта на) нечие присмиване ми се струва пресилено. Щастието идва от неидентифицирането с разните маски и дрехи на въпросния "аз". Дали някой (ми) се смее или плаче е без значние.

Като дете бях фен на един от футболните клубове ЦСКА и Левски. И децата се присмиваха взаимно присмивайки се на противположния клуб. И взимахме всичко повече или по-малко на сериозно, защото се идентифцирахме със съответния клуб.

Сега като вляза в някой споретн сайт и видя как още хора се държат по подобен начин ми става смешно. Но не бих казал, че нечия несъзнателност ме прави щастлив.

Определено, обаче, разтварянето на идентификациите е равносилно на любов.



П.П. А за Тотори по-долу, няма значние дали някой посреща любовта или не. Тя просто е.



Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: reborn2008]  
Автор totori (релакс)
Публикувано14.02.11 18:07




Райска птица-имитатор

НЕ бъзикай радиото!

Тема Re: Лутане по любопитните линкове на животанови [re: kambam]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано14.02.11 18:22



Темата няма нищо общо с Хуанджи. И 1 пръст да вдигна предполагам, че сигурно пак ще се почувства предизвикан. Апропо, ти като йога практикуващ, смяташ ли за нормално йога поведение някой да се чувства засегнат или предизвикан от такива безобидни неща?

За мен темата беше интересна първата седмица. Тогава си вършеше работа и тогава в нея имаше креативни споделяния. След като казах, че е имало брояч и споменах някакви имена и започнаха едни обяснения кой защо бил седнал на някаква боядисана пейка и т.н. Погледни отстрани и виж колко е детско. Преди време бях пуснал и в Кастанеда тема, където между другото споменах нечии имена и веднага се появиха засегнати толтеки, които не виждаха същността на темата (както междувпрочем и разни хора тук), а бълваха цял спектър от чувства.

Хареса ми последното, което ти казваш и това е част от същността на темата "Защо се лутаме и пропиляваме миговете, които ни се дават".





Тема Re: офф - броячнови [re: Mиpo]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано14.02.11 19:46



Благодаря ти, ама аз наистина не го намирам..

..вече не вярвам на очите си..



Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: Пич Бoжи]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано14.02.11 19:49



малее, представяш ли си какъв глад ще настане, ако не преминем на някоя алтернатива...





Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: totori]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано14.02.11 20:20



тая птица я гледах по виасат Нейчър - направо си е естраден певец - изпълнител на чужди парчета; опашката и много ми хареса - като сребърна паяжина е като се накокушини да впечатлява женорята





Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: Пич Бoжи]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано14.02.11 21:56



ако питаш заради коментара ми по повод на прегръдките - по-заредени с добро настроение и *заразни* стават ако се изпращат докато човек е още под въздействието на радостта ; поне аз така ги усещам
иначе са ми само думички



Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошо [re: Beдpocт]  
Автор Пич Бoжи (...)
Публикувано14.02.11 21:57





---



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.