Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: reborn2008]  
Автор totori (релакс)
Публикувано13.02.11 21:20



Бъди си себе си.....не е задължително да се съобразяваш с моето его-с некого или си в хармония или НЕ си!А по принцип обичам да се бъзикам със всеки-но това не означава че съм прав!НЕ съм човек на честта макар че ми се иска да е така.......но за съжаление съм това което съм!



НЕ бъзикай радиото!

Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: reborn2008]  
Автор totori (релакс)
Публикувано13.02.11 21:30




Ето го моето отношение към теб....надявам се че сега съм ясен!
КОГАТО ДУШАТА ГОВОРИ-ТЯЛОТО МЪЛЧИ.......

НЕ бъзикай радиото!

Тема Re: Разтварянето на илюзиитенови [re: vidiya]  
Автор totori (релакс)
Публикувано13.02.11 21:43



Но тази любов е една отразена любов.....станал си огледало....вече не отразяваш себе си защото те няма-разградил си всичко което си.....любовта е дошла но няма КОЙ да я посрещне.....!



НЕ бъзикай радиото!

Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: Beдpocт]  
Автор Пич Бoжи (...)
Публикувано13.02.11 23:09





Защо не?

---


Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: reborn2008]  
Автор Пич Бoжи (...)
Публикувано13.02.11 23:15



е кво пък толкоз

не съм искал да развалям настроение

ама вий щот ми дърпате опашлето

тогаз няма вече да вампиркам, ще опитам да съм супер пич

---


Тема Re: офф - броячнови [re: Beдpocт]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано13.02.11 23:27



По средата на страницата най-отдолу, натисни с мишката. Картинката е без значение, ще те отведе до



За първи път го използвах преди 10тина години, когато търсех работа и пращах CVто си на разни работодатели. В него имаше сайта ми за повече инфо. Щом работи вече толкова години и дава подробна информация значи е reliable. При това e free.





Тема Дрифтване за ... прегръдканови [re: reborn2008]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано13.02.11 23:55



Мило Таралежче,

Твоя воля е да обикаляш поред всичките стотици клубове на ДИРа и на всички форуми по света. Аз пък за сведение ти споделям, че мен това действие не ме интересува. Имам далеч по-интересни забавления. Но ти дерзай... Т.е., дрифтвай.

Мислех да се самоубия, че някой е влязъл в брояча от любопитство, пък друг е пропуснал да го направи и така ми е развалил маркетинг изследването за вафлата „Ошо”, която смятах да пусна скоро масово на пазара. Но твоята прегръдка ми върна радостта към живота. За това ти благодаря с моята.



П.П. Виж, дрифтването за прегръдка ме заинтересува.



Тема Re: Лутане по любопитните линкове на животанови [re: Mиpo]  
Автор kambam (татко)
Публикувано14.02.11 10:47




Сега се сетих, отворих темата - малко се разочаровах че не ми е точно по интереса и отново предизвикваш хуанджи. Преди да затворя си казах дай да го отворя все пак, така или иначе съм прочел темата поне и линка да видя. Само някаква картина видях, не я помислих много - казах си нещо стандрартно с матрицата, не ми е интересно. Затворих я, майка ми мина и видя на комп. картината Ошо ви наблюдава и попита малко уплашено кой е този
Ами доста лутания и пропилени мигови имам, надявам се все пак някой ден разума и доброто в мен да се проявят



Тема Re: Лутане по любопитните линкове на животанови [re: kambam]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано14.02.11 11:22



Затова пък аз доста се посмях.


И не си смятам излишни веселите моменти.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Дрифтване за ... прегръдка [re: Mиpo]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано14.02.11 15:04



ето ти и от *моите*-не всички медитират преди да пратят прегръдка някому и заряда е осезателен

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/63961_145952548790625_100001276417726_275256_6755901_n.jpg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.