Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: huanji]  
Автор kambam (татко)
Публикувано12.02.11 15:00



Да, аз сам се преброих



Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано12.02.11 17:03







Тема Re: Боядисаната пейканови [re: L.L.]  
Автор huanji ()
Публикувано12.02.11 17:06



Грехота е все пак да прочетеш, че е прясно боядисано и да не провериш като боцнеш с пръстче. А втората проверка аз бих я извършил, за дооценяване степента на засъхналост.



Представяш ли си Миро на какво напрежение се поставя сам, да не може да си позволява пред хората всички тези неща.



Тема Re: Боядисаната пейканови [re: huanji]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано12.02.11 19:22



Всъщност Ошо има коментар върху случката с райската ябълка и там не се изказва ласкаво за онзи, който е поставил условието...


Ама кой да вникне в дълбочина, че и да го въплати в дела... ехееее....

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Благодаря на 30тина обичащи Ошонови [re: Mиpo]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано12.02.11 22:25



Животът е твърде кратък за безцелно лутане и губене на време, пък било то и из ДИРа.

Флолияне, твоя може и да е твърде кратък - целта на моя пък може и да е безцелното лутане - дрифтинг насам натам; само за сведение, тъй де- споделям ти.
А както броячут ти е споделил не съм отворила линка ама не защото не обичам Ошо ами по-скоро точно обратното - Ошо ме обича достатъчно та ми стриимва директно през *блу туута* та даже и не се налага да го чета, а и Ошо обичащите ми снасят инфото което би ми помогнало за по-ефективно скитане/лутане, с готовност и най-добри намерения ....и под Ошо почитатели не визирам теб -да не се объркаш нещо :-)
Ошовска прегръдка от обичното ти таралежче, сиреч мен.



Тема Re: Боядисаната пейканови [re: huanji]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано12.02.11 22:35



Представяш ли си Миро на какво напрежение се поставя сам, да не може да си позволява пред хората всички тези неща.

ни мога да си го представя, пък съм с развинтено въображение - ногу не-Ошовско ми се струва ама аз все пак я съм прочела 5 параграфа от Гуруто я не - просто след първата страница реших че няма смисъл да го чета щото ми е по-интересно да стигам до същите изводи докато глозгам някоя ситуация от всичките и възможни ъгли отколкото да го зубря и после я се сетя да приложа назубреното- на практика, я не





Тема Re: Боядисаната пейканови [re: L.L.]  
Автор huanji ()
Публикувано13.02.11 09:18



Ха-ха, ами то е логично, с това условие не са имали избор.





Тема Re: Боядисаната пейканови [re: reborn2008]  
Автор huanji ()
Публикувано13.02.11 09:22



Идеята е да се замислиш, не да налагаш избирателно определени неща върху дадена ситуация, както действат някои и превръщат Ошо в патерица. Правиш глупости и хоп, Ошо има оправдание. Изневярваш на жена си и хоп, Ошо има друго оправдание. Стигаш до окаяно и изцедено състояние и пак Ошо има оправдание.





Тема Re: Боядисаната пейканови [re: reborn2008]  
Автор Пич Бoжи (...)
Публикувано13.02.11 12:18



През годините, дълго време се чувствах по-скоро безпомощен да се справя с някои неща... Но сега като чели едно друго усещане пълзи бавно по гръбнака ми...




---


Тема Re: Боядисаната пейканови [re: Пич Бoжи]  
Автор totori (релакс)
Публикувано13.02.11 12:40



Мравка ще е.........или кърлеж!



НЕ бъзикай радиото!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.