Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Love & protectionнови [re: Mиpo]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано15.02.11 16:22



на мен пък не ми се струва и не си давам нито една от двете думи - все пак прегръдките се отнасят за дуалното ни съществуване, не за пребиваване в единение с Бог

ама на теб ако не ти подхожда на *тоалета* пембения чадър не си длъжен да го влачиш - тя тая прегръдка си ме кефи и затова я споделих- не си задължен да я харесваш толкова колкото аз; имам и по-неутрални, но също толкова приятни като тази например ;-)* ....Много поздрави, прегръдки и целувки.*



Тема Re: офф - броячнови [re: Beдpocт]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано15.02.11 16:31



Кой знае, може да съм забравил шапката си невидмка върху него.



Специално за теб го увеличх неколкократно. Ако пак не го виждаш, значи е от браузера ти. Иначе отиди на сайта, който ти казах, вземи HTLM и Java скрипта, който предлагат (след като си си направила бързо безплатен акаунт) и го постави на твоята страница. И екпсериментирай.



Тема Re: Love & protectionнови [re: reborn2008]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано15.02.11 16:33



просто обичам да прегръщам и дъжда.



Тема Re: (не)засягане и (липса на) нужда от защитанови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано15.02.11 16:35



Веднага покапа и ти посочвам конкретно:

Лично аз далеч не се засягам от много неща в живота и имам свидетели, значи си измисли поредната теория за собствено удобство.



За разлика от отвличането, външният ти вид може да се провери винаги и на място. Много трудно ще скриеш, че си опериран от чувство за хумор и затова си скучен. А чувството за хумор е най- ценното човешко качество, дори и боговете го нямат сигурно.

Хем се защитаваш, хем не изпитваш нужда?! Пак налъготи както ти падна.

Да, има далеч по- важни неща и то е да се забавляваш, да се смееш и да се радваш на живота.



Тема Re: Разтварянето на илюзиитенови [re: vidiya]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано15.02.11 16:41



Нали Св. Валентин е ДНЕС. Любовта е вкусна, хайде да я изядем.





Тема Re: роботнови [re: huanji]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано15.02.11 16:42



Просто се изкашлях

. А ти си работи на компа.



Тема Re: роботнови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано15.02.11 17:42



Бива ли да пишеш преди 24 часа карантинен период, излагаш се.



А ти си мисли думичките за утре, че да те подредя после.



Тема Re: Love & protection [re: Mиpo]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано15.02.11 18:02



просто обичам да прегръщам и дъжда.


пък аз обичам обратното - дъжда да ме прегръща

като отвори дума за дъжда да отбележа - най-обичам когато водата във ваната ме прегръща да си представям, че е океана - малко морска сол и запис на песента на делфините.... и магията е готова, да де перфектната водна прегръдка...в едно будно сънуване един батко ми я подари и доста се чудех от какво/кыде е взет айдента.



Тема Re: (не)засягане и (липса на) нужда от защита [re: Mиpo]  
Автор kambam (татко)
Публикувано15.02.11 19:31



И аз не виждам нищо лошо в тази фраза, просто в контекста на вашия спор ( ако е спор изобщо), така ми изглеждаше - все едно специално за него си го написал.

Замисли се първо, ако аз ти кажа, че ми изгелждаш състарен, ти как ще ми докажеш противното?
Да ти кажа, прав си

От както имаме деца цялата свобода сякаш ми изчезна, със жена ми като се изнервим и се караме за дреболии. Често ям на крак, стоя до късно след като заспят децата. Разбира се имаме доста щастливи мигове, но като цяло се състарихме защото любовта е слаба. Е като бонус сега знам повече от преди.

Ако изглеждах по-млад за възрастта си, бих постнал снимка - за какво да си я крия

Редактирано от kambam на 15.02.11 20:54.



Тема Re: Love & protection [re: reborn2008]  
Автор Пич Бoжи (власт)
Публикувано15.02.11 21:42



ами маргаритко, експертчето ми бистри ли тактики, стратегии?



под звездния дъжд

---



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.