Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 06.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема още нещо ?нови [re: huanji]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано17.12.10 15:44



Виж хубаво дали няма още нещо, което да ти тежи относно мен, още някоя история, още някой цитат, който не си разбрал. Изпразни се смело от всичко, което си ми насъбрал.

И забележи след колко време пак ще дойдеш да ми повтаряш същата плоча, от която през годините имам поне 10тина екземпляра. След 5 г. на такова поведение, Кайли се осъзна и спря (за което заслужва проздравленяита ми). След като не чуваш мен, говори с нея. Сигурен съм, че и ти можеш да се осъзнаеш и да насочиш вниманието си от мен в теб.

Още една прегръдка (виждам, че ти действа добре).





Тема Re: Stephen Chang и Yang Jwing-Mingнови [re: Timujin]  
Автор MиpoМодератор ()
Публикувано17.12.10 15:55



Съгласен съм и аз с това. А относно нещата "по-нататък", ако искаш отвори отделна тема и опиши какво би ти било интересно и в каква насока искаш те да се развиват.



П.П. Всъщност такава тема, би била част от това "по-нататък"



Тема Re: още нещо ?нови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано17.12.10 17:01



Само виж какво направи Лилка, просто се появи, вкара енергия и смени нагласата. На теб с всичките ти претенции, не ти беше възможно да сътвориш нещо повече от скандал, понеже от това живееш. Както казва Кайли - мазен, лепкав чичко с педофилско излъчване, вечно търсещ да те пипа и да ти досажда по всякакъв възможен начин.

Ако не знаеш, това е признак на вампиризъм, а той се дължи на липса на енергия.



Не се надувай, че си изгонил неудобните ти хора, от това те не са си променили мнението за теб. Но с мен не сполучи, чичка(макар да си ми почти набор), това е.

И забележи след колко време ще ме споменеш.



Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: huanji]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано17.12.10 21:23



Като казвам, че за мен има само ЦНС, имам предвид, че има само ЦНС, освен ако това не е вярно - щото все пак съм агностик хихи :)

А подхода на нашата школа отвън може да изглежда доста хаотичен, да хихи :) Особено пък, ако знаеш, че един от основните закони гласи 'прави каквото искаш'. В случая обаче, нещата не са каквито изглеждат отстрани :)))



Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: .:trinity:.]  
Автор huanji ()
Публикувано17.12.10 21:29



Със сигурност нищо не разбирам от заниманията на твоите школи и не се меся, нито пък се меся в разбиранията ти.





Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: huanji]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано17.12.10 22:04



Моята школа, едничка школа хихи :)))

Така ли прозвучах :))) Ти никога не си се бъркал, обикновено аз го правя, но не се цупи за това хихи :))) Мир :)))



Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: .:trinity:.]  
Автор huanji ()
Публикувано17.12.10 22:08



Баа, през ум не ми е минавало да се цупя, просто ти казвам защо не мога да взема отношение.



Дори и за Шамбала медитациите не съм се интересувал, макар да ми казаха, че Ласло е истински и вярвам на източника си.



Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: huanji]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано18.12.10 01:11



Него не го познавам, но по принцип отношението ми към повечето от тях е някак амбивалентно. Едно ярко изключение е Амбъра, ама според мен той колкото и да е от тях, носи Хаос в себе си :))) и много, много Светлина.

Иначе като техники и отношения имат добри попадения. Познавам системата само отгоре-отгоре, но пък дори и от това успях да поизвлека това-онова и то ми е ценно, не е незаменимо, примерно като нашето чисто съзнание, но е доста добро :)))

А Мер-Ка-Ба-то конкретно, не можах да я активирам сама, но пък с помощта на Некро стана за няма и десет минути, при това бяхме в някаква пицария, имам предвид съвсем на полеви условия, и пак се получи... Не обичам много такива скъпо платени семинари. Хората, които са ми дали най-много не са ми искали нито пари, нито нещо друго в замяна, а наистина са отделяли не малко време и усилия :)))



Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: .:trinity:.]  
Автор Пич Бoжи (много точен)
Публикувано18.12.10 01:15



Тая Тринити как ги риташе лошите, а?



Джуф.

... ... ... ...


Тема Re: радостта на невиждащиянови [re: .:trinity:.]  
Автор huanji ()
Публикувано18.12.10 12:45



Те са пичове, поздрави ги.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.