Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 06.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: mo32®]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано01.09.10 09:48



тая идея откъде я извлече, не мога да се ориентирам





Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: L.L.]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано01.09.10 09:49



аз викам да си ни приема как си иска - за негова сметка, обаче





Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: .:trinity:.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано01.09.10 11:11



Вас мога да си ви приемам както си искам. Сметка е само за тока и за нета. Виж, ако ми бяхте в къщата, тогава работата щеше да е съвсем различна.

Макар че се съмнявам дали дори на теория има такъв шанс - никоя от вас двете не може да ме изтърпи и това е факт.



___________



Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: .:trinity:.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано01.09.10 11:17



...Ржевски седи пиян в обкръжение на ухажващи го знатни дами...


Вица е находка, защото обяснява много неща. Ама няма да се хабя излишно, мисля, че и сама, ако не съзнателно да разбираш, то поне усещаш и ако се вгледаш по-детайлно в поведението си като жена, ще разбереш за какво иде реч.



___________



Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: mo32®]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано01.09.10 13:46



за Ел не знам, ама на мен определено не си ми слабост, ти си го знаеш



иначе, за другите неща бъркаш

пиандето и знатните дами - мислих си наскоро за едно изказване на Ошо, не знам дали го помня правилно, но спомена ми беше, че жените ги дърпа много дивата и некултивирана енергия, затова и според него белите мъже не понасяли негрите. та, и мен ме дърпа дивотията, ама не знам дали е така с другите. инак ухажването не ми е в практиките, особено пък в някой курник - я се разкарай

ама, аз съм си малко ексцентрик и женските ми идентификации са объркани от край време повечето ми приятели са мъже, била съм в предимно мъжки компании и там не са гледали на мен кои знае колко като на женско, просто съм си мъжкарана по манталитет, а и съм някво асексуално както и да е, исках да кажа, че жените много много не ги познавам с тях трудно се разбирам, нямаме общи теми и в повечето случаи са ми адски досадни. понякога си мисля, че сме от различни планети

виж сериозно практикуващите жени са ми в друга категория. дори, ги предпочитам пред непрактикуващи мъже. просто общуването с тях ми е по-смислено и ми носи по-голямо удовлетворение. хъм, имало и други готини неща на тоя свят освен секса

инак нищо против сексуалните практики за двама, знам една хипер готина дето е супер да се прави докато си влюбен ама няма да ти я кажа, щото не е в твой стил и няма да ти допадне



Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: .:trinity:.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано01.09.10 14:25




ама, аз съм си малко ексцентрик и женските ми идентификации са объркани от край време повечето ми приятели са мъже, била съм в предимно мъжки компании и там не са гледали на мен кои знае колко като на женско, просто съм си мъжкарана по манталитет, а и съм някво асексуално както и да е, исках да кажа, че жените много много не ги познавам с тях трудно се разбирам, нямаме общи теми и в повечето случаи са ми адски досадни. понякога си мисля, че сме от различни планети


E, казах ти, че ако сама се вгледаш, ще откриеш нужното. Всяка жена гледа да събира около себе си колкото се може повече мъже, за да има по-голям избор. Голям процент от обожателите, са просто дълбока резерва, колкото от време на време да си поиграе с тях.
Останалите жени са конкуренция, защото статистически е доказано, че около 10-макс.15% от самците, чукат 80% от самките в една популация. Разбира се, в условията на моногамно общество, шансът всеки да създаде семейство и потомство се вдига многократно. Но това не промяня фактите, че инстинктивно, всяка жена е привлечена от оня тип "самци", които са пробивни и "диви". Всяка. Иначе на кориците на любовните романи нямаше да рисуват някакви разплодни жребци, а професори и интелектуалци.



В тая връзка, моя милост обърква жените, защото не се интересувам да бъда ничий любимец. Статуса ми на алфа-самец хич го няма, защото мога да пера, да готвя и да се грижа за себе си във всяко едно отношение, а тия дейности са възприети като обезличаващи мъжа. Примерно, една жена може да иска мъжът й да й помага в домашната работа, но в момента, в който той стане прекалено покорен, тя губи интерес към него, като към сексуален обект. В инстинкта й е заложено да търси самеца победител, а не домошара, който пере и мие чинии.
След това обаче, мога и чукам яко. Което пак обърква дамите, защото пък това не отговаря на понижения ми от домакинстването статус.
Ново объркване внася и момента, че отказвам да се държа като пъдар в повечето случаи. Всъщност, това е катастрофално за една връзка, защото жената инстинктивно очаква самеца да властва над нея. Навиквал съм известно време, нещата вървят, признавам, обаче това не ме прави много happy, а и нямам нужда от такова поведение. Кат видя, че някоя е повече говедо, отколкото съзнателен човек, пускам я да пасе и тя рано или късно си намира стопанин, който да я навиква.

Като цяло, мога чистосърдечно да кажа, че до сега не съм попадал на жена, която да се интересува сериозно от разни духовни алабализми и в същото време да става за секс. Или е луда сектантка или е добре социализирана "нормална" жена. Кавичките са ясни, то нормална жена няма!

инак нищо против сексуалните практики за двама, знам една хипер готина дето е супер да се прави докато си влюбен ама няма да ти я кажа, щото не е в твой стил и няма да ти допадне

Оф, така и не разбра, поне ти, че няма такова нещо като сексуални практики за двама. Има ебане, има и сексуални практики. Ако ебането е съчетано с много химия, можеш да се самозалъгваш за известно време, че има практика за двама. Могат ли двама човека да имат към себе си една и съща безкомпромисна и сурова дисциплина, така че единият да не изостава?
На жената й е много по-лесно да отвори крака и да получи всичко, което може да получи от мъжа си, вместо допълнително да се напъва с някакви си духовни алабализми.
Корените на проституцията са заложени в еволюцията на човека - в определен период, когато храната е била оскъдна, а постнаталното развитие на детето се е увеличило, с нарастването на мозъка, една самка, за да отгледа поколението си, било е нужно няколко самеца, да й носят храна, в замяна на секс или поне надежда за секс. После, като се е появило земеделието, един мъж е можел да изхранва една жена, с тяхното потомство. Обаче зародил се, един инстинкт не закърнява толкова бързо. Няколко милиона години, самката е приемала храна от няколко самеца, докато само някакви си няколко хиляди години земеделие, не са достатъчни за преодоляване на инстинкта. А и не е нужно! Жената все още получава всичко от мъжа си /а защо не и от друг мъж/е/ в замяна на секс. Какво става след сватбата и особено след раждането на децата? Самеца е обвързан вече и секс не се налага в такова количество, както преди това.

Накрая, за твоята приятелка - поздрави я от мен! Тук в София има много мацки, които са в период на събиране на обожатели и са лесно достъпни. И понеже не разчитам на някаква си "практика по двойки", с чиста съвест мога да ги чукам, както си му е реда. Не точно в момента, а по принцип.

___________

Редактирано от mo32® на 01.09.10 14:26.



Тема Поручика и корнетанови [re: .:trinity:.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано01.09.10 14:53



Ето един съвсем реален пример, щото сега съм в подходящо настроение.

Танцувайки добре Салса, аз съм привлекателен за жените. В Салсата, за да се получават нещата, мъжът трябва да води много добре, а жената да следва много добре. Идеален пример! Водейки добре, аз се явявам в ролята на "властния самец", който ще наречем поручик Ржевски. От друга страна, огромната част от жените, като съзнателен свой избор, биха посочили мъж, който да е внимателен към тях, романтичен, галантен и кавалер. Нека да го наречем корнет Оболевски.

Та в началото, танцувайки добре и проявявайки нужното внимание т.е. всяка жена усеща и двамата - поручика и корнета. Забелязал съм, че ако поручика не се появява, а оставя корнета да действа, то бързо губя вниманието на жената и тя тръгва да си търси друг поручик. Може би е тъжно, но галантните, внимателни и т.н. мъже, са повече в устата на жените, отколкото в леглата им.

Ето още един пример. Гурувците, които са набедени и позират със своята овчедушност, любов и прочие, много често стават сексуална цел на свои ученички. От една страна гуруто има пари и/или власт, които привличат жената, но се прави на беззъба овца с целия фалшив образ на състрадание и пр. глупости. И привлечената от патите и властта жена иска да се убеди, дали оня е мъж или просто рекламно лице. И затва ги съблазняват. Не щото някои от плазмодиите им обещават просветление.



Ай стига толкова, да се върнем към приспивните духовни алабализми.

___________



Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: mo32®]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано01.09.10 15:39



Статуса ми на алфа-самец хич го няма, защото мога да пера, да готвя и да се грижа за себе си във всяко едно отношение, а тия дейности са възприети като обезличаващи мъжа. Примерно, една жена може да иска мъжът й да й помага в домашната работа, но в момента, в който той стане прекалено покорен, тя губи интерес към него, като към сексуален обект. В инстинкта й е заложено да търси самеца победител, а не домошара, който пере и мие чинии.

Ой, котьооооо, само да не бях вече "окомплектована"



Нали не мислиш сериозно, че си градиш анти-имидж? Щото ако е така, бързичко се коригирай, докле не си осъмнал изгризкан.



Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: .:trinity:.]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано01.09.10 15:44



Поздрав:







Тема Re: Нещо полезно по темата:нови [re: mo32®]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано01.09.10 16:00



мали, това беше някаква експлозия



първото го очаквах де и си помислих за това, но ми се струва, че приятелите ми не са ми резерви, просто не усещам никакъв сексуален заряд към тях. аз съм от тези, които като видят един човек и веднага знаят могат ли да отключат към него нещо по диво и горещо - или не и нямам такъв контрол, че да си позволя да съм близка с мъжете, които ме привличат сексуално. просто, не са ми приятели, заключвам се към тях, ако не мога да се държа естествено. заключвам се и веднага, ако усетя, че някой приятел почва да клони към някаква посока дето не ми е минавала и през главата...

а това, че сектантките не ставали за секс, това беше много мило, къде да се скрия инак, от мои опит не мога да говоря, щото нямам спомен да съм била с някой, който практикува каквото и да е, но не мисля, че опира до това, просто интуицията ми говори друго

за сметка на това диванетата ги обожавам, имам си колекция пещерняци. можеше и по-пълна да е, ама...

аз си падам по диванета, щото ми харесва мъжа да го чувствам мъж. и понеже съм тежък характер, той трябва да е по-тежък от мен. иначе като не може да ми стъпи на врата - просто не ме възбужда

за самеца победител си много прав, поне при мен де ама за интелектуалците - не. аз имах един период, дето само по такива си падах, бяха ми адски секси. като се замисля, падам си по такива, в зависимост от това, с което се занимавам - като съм по пещери - по пещерняци, като съм на интелектуална вълна - по интелектуалци, като съм на секс вълна - по сексманиаци, като практикувам - по практикуващи. общото е, да сме на една вълна и да ме доминира

ти не разбра ли, че твоите практики нямат нищо общо с моите. за моите сексуални практики ме устройва и някой напълно начинаещ, важното е да може да ме взриви пък тандема мога да си го водя и сама, там не е от значение той къде е като практикуващ не всичко се изчерпва с тоя свят и твоя опит

не разбирам как статуса ти би се понижил, от това, че си оправен у вас си. аз пък ще си помисля, че вероятно не си от тези дето правят компромиси да завъждат връзки, за да си имат подредена къща. това ще ми е първата мисъл иначе, да. сила трябва да се усеща, иначе не е секси. ама много бъркат силата с грубиянщина или простащина. не мисля, че е това, силата просто си я има. тя мирише, също като страха

имам две познати практикуващи, които много обичам и които ме изхвърлят в друг свят. едната не съм я чувала от известно време, а другата е твоята Ел




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.