Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: mo32®]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано25.05.10 08:26



Как мина размяната, появи ли се некоя заинтересована девойка с даоски акцент.






Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: blue orchid]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано25.05.10 08:28



Добре си качила направо да си спестиш разни неща.



Но точно тази тиха и равна енергия произлиза от обединяването.




Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: totori]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано25.05.10 08:30



Слава нему!



Но след като вече ти е помогнал до някъде, не значи, че си женен за него.




Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: huanji]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.05.10 08:34



:)))



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: huanji]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано25.05.10 12:38



Беше много интересно!

Първо, имаше всякакви хора.

Второ по стар БГ обичай, книгите се разграбиха за по-малко от половин час, щото е аванта!

Трето имаше ситуации от сорта: "Първо да видя какво ще ми предложат, за да реша дали да разменям/оставя книги!"



Носих три книги, като две от тях бяха романи. Тях ги 'размених' без никакъв проблем.

Даоската книга я оглеждаха като голям кръгъл камък. Интересно ми беше как хората възприемат книгата, всъщност това беше най-интересната част.

Две девойки за малко да се 'скарат' за нея, но като я отвориха и прелистиха, усмихнаха ми се и казаха, че се отказват. От коментарите им, докато си шепнеха отстрани, разбрах, че едната имала приятелка, която я е чела. Според тази приятелка, ставало дума сексуално-енергиен вампиризъм, при който жената вземала енергията на мъжа. поради това, според същата приятелка, в книгата съветвали жените да искат секс, а мъжете да се дърпат и да избягват секса....
Девойките направиха бегъл опит да пофлиртуват, ама ги отрязах. Тъкмо ще помислят, че съм чел книгата и бягам от секс!

Книгата си остана при мен, в крайна сметка. Реших, че ще я дам на човек, на който преценя. Пробвах да я подаря, пробвах с размяната, сега ще пробвам да я дам по моя преценка когато/ако срещна жена, която ми се стори искрено заинтересована.

___________



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: mo32®]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.05.10 13:03



вероятно са объркали книгата ти с тази за Бялата тигрица :)



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: blue orchid]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано25.05.10 13:18



А моя милост - с белия тигър!



___________



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: mo32®]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.05.10 13:57



покровителя на

се нарича нефритен дракон :)



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: blue orchid]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано25.05.10 14:20



В "Сексуални практики на Бялата тигрица" са представени традиции, в които жената заема централно място - традиции, наследени от много поколения куртизанки и последователки на даоизма.



___________



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: mo32®]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.05.10 14:23



хихи :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.