Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: ckитoмa]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано24.05.10 02:52



не те разбирам. Би ли пояснил?

Много е просто: кой те е възпитал? раждаме се табула раза и нашите родители и близки са тия, които ни препълват с описания за света, които по същество са заучени схеми на поведение и предразсъдъци. В тази ранна възраст никой от нас не е имал средствата да прецени дали да приеме или отхрърли това, на което го учат. Някои хора са възпитавани, но масовото е че сме дресирани и действаме като кучето на Павлов.

Изкушавам се да попитам: щом знаеш какво търсиш в себе си, не си ли го намерил вече?

Ще ти отговоря с метафора - имам карта и търся съкровище, това означава ли автоматично, че вече съм го открил? Ако не е ясно, провери случая с Дългия Джон Силвър, от "Островът на съкровищата" - човекът така и не намери това съкровище, а беше на правилния кораб, на правилното време и място.



___________



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: huanji]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано24.05.10 02:57



Утре, на размяната на книги, приготвил съм "Култивиране на женската полова енергия". Тази прекрасна книга, така и не си намери заинтересована собственичка, та съм решил да я пусна по течението и Духът да се погрижи за крайния й пристан.

Пък то знае ли се дали се знае! Току виж съм попаднал на някоя изпечена тантристка

Майтапя се! Знанието няма собственост, нито е користно, а още по-малко пък сексуално. Ще е интересен експеримент!!!

Тая салса ще ме убие! Отивам да спя...

___________

Редактирано от mo32® на 24.05.10 02:59.



Тема Re: Ти сериозно ли?нови [re: huanji]  
Автор blue orchid ()
Публикувано24.05.10 09:55



и онова беше яко



Анито е слънце :), ама тия неща с енергиите още са ми много непонятни :) при нас са осем вида, ама не съм пробвала практиките по тях, все не остава време за това :)

обаче енергията ми стана много интересна, като я качих още, стана някаква равна, такава тиха :) и знаеш ли, че от вчера сутринта не съм спала и не съм яла, а се чувствам супер, много е готино и някакво красиво, такова зашеметяващо и много тихо. много маниашко :)


отивам да пробвам една хипервентилация :)



Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: huanji]  
Автор blue orchid ()
Публикувано24.05.10 13:54



ОМ, прекланям се пред Шива





Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: huanji]  
Автор totori (непознат )
Публикувано24.05.10 17:31



човека ми е помогнал в труден момент и то практически ....вече немаше да ме има на този......





Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: ckитoмa]  
Автор totori (непознат )
Публикувано24.05.10 18:29



всичко зависи от техниката която ползваш.....тя е водача...



Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: mo32®]  
Автор totori (непознат )
Публикувано24.05.10 18:33



не е вапрос на мислене а на техника.......говорим за източен подход...



Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: mo32®]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано24.05.10 22:56



Някои хора са възпитавани, но масовото е че сме дресирани и действаме като кучето на Павлов. - с какво променя това нещата? Това значи ли, че на "дресирания" нашийникът му е по-малко удобен?
Съкровището е нещо външно спрямо теб.





Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: totori]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано24.05.10 22:59



Или средството? Или целта? Или резултатът? Или не е толкова важно да я определяме, ако работи?



Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: blue orchid]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано25.05.10 07:59









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.