Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Практиканови [re: huanji]  
Автор blue orchid ()
Публикувано28.05.10 09:28



Мо йогин - баси вица





Тема Re: Практиканови [re: blue orchid]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.05.10 10:53



Ще се учим на приемане, значи...






Тема Re: Практиканови [re: huanji]  
Автор blue orchid ()
Публикувано28.05.10 12:03



недей така, Мото ми е дал много и аз го уважавам за това, освен това той е потенциал и колкото и да ме е яд, че е идиот няма как да го отрека. обаче, понякога, като мен самата, така си гони опашката или изпада в такива възприятийни гърчове, че просто дивото в мен едвам се сдържа да не се позабавлява :)))



Тема Re: Практиканови [re: blue orchid]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.05.10 12:09



Ша да имаш южноамерикански ген, явно.



Плюс това, сладко е младите да се забавляват.




Тема Несъвършенстванови [re: blue orchid]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано28.05.10 12:28



Мила ми орхидейке,

Несъвършенствата на личността няма начин как да не се проявят. Но нали сме тук, на тази земя, на този чуден магичен свят, за да се опитаме да ги преодолеем.

Всеки от нас възприема и мери другите по себе си. Няма как да е иначе. Дори и самия себе си.
На мен ми се случиха (и ще ми се случват), неща, които мислех, че никога няма да ми се случат, които не исках да ми случват и които дори не съм си и помислял, че съществуват... Умът е прекалено малък за да се справи с реалността, а от там идат и проблемите ни, които пак са проблеми на ума.

Аз също често се дразня на някои хора и не приемам техния път. Нищо не може да се направи по въпроса, докато не изправя кривините си. После няма да ми пука и ще го наричам приемане, за да не плаша околните колко съм безразличен към техните проблеми, които вече няма да ме вълнуват. Поне така мисля.

Иначе всеки следва собствен Път, което хубаво, но не е добре ако се опитваме да вкараме околните около нас в нашите рамки. Преди години, за малко да се скарам непоправимо с най-добрия ми приятел. Исках да го убедя, че нещата, които практикувам ще са полезни и за него. Не успях разбира се, той има друга съдба, тая на семеен човек и всичко останало. Просто не се интересува от духовни алабализми. Тогава за пръв път трябваше да приема някого такъв, какъвто е, в противен случай трябваше да се лиша от едно прекрасно приятелство, с човек, с който съм израсъл.
След това съм се опитвал да променям много хора, все безуспешно. За да вървя с някого в една и съща посока, трябва и двамата да пътуваме натам.

Та такива ми ти работи.

___________



Тема Re: Несъвършенстванови [re: mo32®]  
Автор blue orchid ()
Публикувано28.05.10 14:34



мале, Мо, какво ти стана. ти въобще не ме усещаш. няма нищо де, нормално е, много сме различни с теб :)))))

и потанцувай там с някоя колежка :Р :)))))



Тема Re: Несъвършенстванови [re: blue orchid]  
Автор mo32® (разкривач)
Публикувано28.05.10 14:41



Довечера ще потанцувам достатъчно, а и няма да съм с колежка. Ама да видим де, че жените са постоянни като мартенски сняг.

Ставали въпрос за жена, дори не си правя труда да я разбирам/усещам и прочие. Не ви разбирам, не се и опитвам.

___________



Тема Re: Несъвършенстванови [re: mo32®]  
Автор blue orchid ()
Публикувано28.05.10 14:44



ох :)))))



Тема Re: s kakvo vi e pomognal osho..нови [re: huanji]  
Автор totori (непознат )
Публикувано28.05.10 17:05



вече това което казваш взе да се случва...че се и сетих за хубава тема...





Тема дъга :)нови [re: blue orchid]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано28.05.10 21:52



Ой, ой, ойй...благодаря ти!!

Гууушшш..!!

Нямам сериозни причини за водата..така дойде...Бях яко в главата и бях почнала да се самосъжалявам, колко ми е зле...Молих за помощ..абе направо виках наум. На два пъти ми дойде представата, ама не осъзнах и продължих...ооох горкия Колчо.. По едно време зацепих..и..яяя!!.. То беше като водопад от слънчеви отблясъци, като много огледалца..и сякаш някой обърна едното към мен. Направо ме заслепи. Беше и като вода с дъга, която жадно пиех, смеех се и се плисках...След два дни попаднах отново в старото състояние и почти насила и ядосано избутах всичко надолу. После всичко се оправи, но ми стана интересно..

А днес! Днес таман си викам - край с водата, стига вече! И като заваля един дъжд и като грейна едно слънце и като се появи една дъга...



И като ми стана едно радостно..та чак се затичах да я видя по-добре...

А в автобуса...едно момиче...розово..ама розово!...не като цвят, а като чувство. Такава лекота, игривост, щастие..Щастие, ама не в сърцето или гърлото...а на върха на главата...много леко. Седеше срещу мен и грееше...не грееше, ами осветяваше...Имах чувството, че ми чете мислите..така реагираше...и по някое време ухилено си каза - невероятно!...
Съвсем обикновено момиче, с дънки и цикламена тениска (магента), със светли синъо-зелени очи и някаква белезникава фигурка на врата, като от лунен камък...А аз седях...зяпах с едното око през прозореца, а с другото нея...и си мислех, че е прекрасна!

Ти как се справи с огъня?

Редактирано от Beдpocт на 28.05.10 21:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.