Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пътянови [re: dear duru]  
Автор Mиpo ()
Публикувано09.12.09 22:44



Пътят (ми) води към... Пътя. Т.е. самият Път ми е "целта", а на нещо си фиксирано... Предпоалгам и на теб?



Тема Re: Пътянови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано09.12.09 23:05



Път ми е "целта"
Да бе - тебе ли наритах във Влака за Ка66кай6? от кей до Содре
НАли на оня младеж му одбясних 4е хората са по важни ина4е както казва един от 6ефовете * стари камъни* - във Венеция правят много готино тирамису ;-) пък и сръбските готва4и се справят със зае6ките рецепти не по зле от нас


Не знам дали си в 4ас - ама като го намерих оня ресторант на хълма на СанЖозе не влязох 6тото вместо *бутилки* в Ки4 Хостела 4ух *месо* - по съ6тата при4ина когато Ервин ми разправя 4е 6те ме нау4и да свиря на китара 4увах само буквално ама тя къ6ти4ката на баба му и екранира по4ти като клетката на гълъба в която като се прибрах от болницата намерих отпе4атък на гарджето със сините о4и което ба6та ми бе6е прибрал с камиона на връ6тане от пътЯ и което аз видях като стас не мога да си намеря клйу4овете нито кабелите ама да ти думам на у6е - Стас от Мурманск /да де Кола / не го търся 6тото знам кой и къде е и като съм с къса коса бив6ите колежки ме бъркат с жена му;-)
о6те някой да иска да му измръзнат пръстите? блуе тоотх ама от моята модификация е ре6ението

бтв - една ве4ер като се прибирах по магистралата за ААхен 4ух прибоя посред тен Хаген дорен - да се обяснявам ли о6те или да ви дам адреса на фаце възпитателя фитсер - ЙУрген склададжията ? нал го знаете оня виц а гъзъ - ми той гъзъ влиза в лицето

give my regards to mama from assisi

Тема Re: Пътянови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано09.12.09 23:09



Ина4е тоя път, който аз видях бе6е взрива на Лионската гара - когато са променили разписанието и майката, която явно е имала при4ина да бърза да слезе от него, за да направи връзка с другия, за да си прибере децата навреме от у4или6те дърпа аварийна спира4ка

А аз като бях на разходка с кораб4е по Рейн като пусках водата хем внимавах и пак натиснах 4ервения бутон - ма то е нормално- аз съм женско и винаги си ходя с облака и от време на време с ума

give my regards to mama from assisi


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано09.12.09 23:45



и да допълня 4е само тия с видеонаблйудението знаят - в музея на рибарите в Ка6кай6 - имах едно кофти преживяване - съжалявам Герт не можах да го докарам запо4натото занимание - оня цитат от Овидий
в залата с макетите на морски обитатели има6е преграда - не6то като стена - оба4е аз нали съм рогат добитък и влязох - делфините ми създаваха кофти усе6тане оба4е ги видях пластмасови виж с тйулените и ка6алота направо ми се е ба мамата - те си бяха в оригинал препарирани - и като влязох в отделението с акулите ве4е се довър6их - от акулата демон - албинос по нататък не можех да мина и се върнах 6тото усетих вълни на талази и в тоя слу4ай си изди6вам въздуха от корема на горе и го задържам, даже ре6их 4е ако трябва 6те легна на пода кво ми пука хем съм неагресивно луди4ка хем съм в 4ужбина - и в тоя момент влезе куратора на музея
А озву4аването в антрето бе6е супер истинско
знам къде бях - на потъналата подводница и в спортната зала направена за фунераруъм в Белгия а преградата бе6е тази за която пи6е Пако Рабан Гарвънът е и в Алберт канал метнах един 4ифт о4ила май полароида бяха / аз колекционирам о4ила - готино ми е да виждам света през разли4ни о4и / като пак зех да рева като истери4ка без при4ина .....

Обикаляйте света и слу6айте домакините си ....какво ви разказват вси4ки тея истории са записани във времето - след Адам и Ева ни6то не е ново под Слънцето
Аз например си изкарах супер в Коимбра - и там имат фонтан като тоя в ТЦ в Кемниц - а гид ми бе6е Даниела Б а тя е завър6ила немската гимназия във Варна
.... сенките се припокриват и винаги вървим в пътя
аз например нямах никва нужда да ходя до Португалия - около нас са 5-16 за6титени природни места и мога да си 6етам където ми ду6а сака ама с Дани не се бяхме виждали 5 години - та рязък обратен завой от Берген и Трондхейм та в Коимбра/за справка Римлянина 6те ви разясни какво му е забележителното на тоя университетски град;-))/ Лисабон

има и други подробности от пейзажа които съм забелязала ама аз да не съм 6ехиризада да ви разправям историй от криптата/катакомбите/хуаската/ваната в квартирата на ба6та ми и про4ие скривали6та /като стане напе4ено не се крия в Гардероба като Авнер/Ерик Бана/ а в горния кенеф тоя в който се оказах прикле6тена и като излязох накълцах вси4ките платна които няма6е място къде да зака4а да си канализирам гнева - останаха само тия който бях обе6тала на някой
пс Розовия делфин - не е ум белия делфин а ми е съветника - на една разходка край рибарското сели6те Панорама - с Ивайло видяхме удавен делфин изхвърлен на брега - бе6е мле4но розов и с жълто око - в о4ната ябълка се бе събрала гной - та тогава брат ми ме критикува 4е от тая преспектива трябва да дорисувам о6те една перка - е дорисувах я - кво аз винаги така рисувам - по4вам да рисувам едно не6то пък накрая се полу4ава друго - *Фатата моргана* която рисувах с мисълта за Герт вместо мираж се полу4и разсеяна дъга с някакъв затворник в нея ама я зака4их на стената 6тото ве4е я бях лакирала със спрейа да не и избеляват цветовете на картината когато го забелязах

А- и на Стани Б за рожденния ден му оставих една картина с автограф - мой автопортрет-6тото си бе6е харесал една от тия които бях рисувала в БГ но като се разделихме и не я иска6е ве4е и после и тя отиде в кйупа с останалите.

give my regards to mama from assisi


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано10.12.09 00:16



пост скриптум - преди известно врме поканих определени хора да изтрият определени места от паметта ми - добре до6ли в Александрйската библиотека - та да моя *диск* е като ония огледала на бйурото на Дирк С

нали от психологията е известно 4е се сканираме за по малко от 5 секунди - надявам се да съм ви завела там където искахте да стигнета а не до кенефа за по нужда ;-)

give my regards to mama from assisi


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: dear duru]  
Автор konopr ()
Публикувано10.12.09 10:30



голямо писане падна при тебе, интересно за какво ли се бориш? Не си ли помисляла да издадеш книга?





Тема Re: излаганенови [re: Mиpo]  
Автор konopr ()
Публикувано10.12.09 10:41



на мен в излагането ми харесва, че то често е начин да се опознаят хората по-добре и понякога хората се сближават след като са се изложили. Абе в много случаи нещата могат да се врътнат така, че едно излагане да ти е от полза, до голяма степен зависи от излагащия се





Тема Re: Пътянови [re: dear duru]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано10.12.09 22:29



Бил Пътя път, бил Пътя път... а после, като дойде интересното път НЕМА - нагоре върви само Чарли Чаплин... щото може

... е, и Джони Уокър тоже...



Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: konopr]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано11.12.09 01:04



ми така и така не мога да спя а да карам в това състояние си е живо хулиганско вандалсвтване та пи6а си измислиците премислиците - на който му дават идеи за романи да ги ползва - не ги броя за моя собственост

та сега съм под *дома6ен арест* -да де -болни4ни и 6те си измисля някво друго занимание да не ви досаждам с диджействане и раздаване на заповеди които сама си изпълнявам :-)

give my regards to mama from assisi


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: dear duru]  
Автор konopr ()
Публикувано11.12.09 12:29



ти си пациент:)
иначе на мене не ми досаждаш, сигурно и на никой друг тук, ама аз не ги чета много по-голямата част от нещата, сигурно и другите не ги четат много много, иначе са все весели неща и в разговор на чашка биха били забвани
по-бързо оздравяване ти пожелавам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.