Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема сътрудничествонови [re: L.L.]  
Автор Mиpo ()
Публикувано04.12.09 21:27



Но аз не съм склонна да ти сътруднича, което означава, че просто няма да разбереш. Остава ти да го приемеш
Разбира се, твое право е да прецениш дали искаш да сътрудничиш (каква хубава дума избра

). Знам, че повечето кастанедочетящи се плашат от сътрудничество като дявол от тамян, но в конкретния случай ти, като и Мо, сътрудничите съвсем доброволно и само мога да съм ви благодарен за това.

Сътрудничеството ви се изразява във включването в тази тема и в активното писане по нея. На мен лично ми е интересно не за какво говорите, а КАК говорите (и действате)... Какво привлича събирателната ви точка (примерно в тази тема)... Когато има въпрос дали се задълбочавате в него или се разсейвате... В какво влагате енергията си... За какво си затваряте очите... И т.н.

Не е нужно да си ми споделяла нещо си в миналото. Нито е нужно да ми споделяш нещо суперсекретно сега. Апропо, идентифицирането (и криенето) на някакви големи „собствени” тайни е просто детско, но това е друга тема. Аз просто ви докосвах... Другото вие го правехте доброволно... Благодаря ви за сътрудничеството.

Така че това, което трябва да усъвършенствам е баламосването
Това става за чудесен девиз на кастанедочетящите. При това е изказано именно от такъв човек. Понеже са ми симпатични, ще им напомня, че докато се усъвършенстват в баламосването, много е възможно да успяват да се баламосат и тях самите.





Тема Re: сътрудничествонови [re: Mиpo]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано04.12.09 23:57



Ако това наричаш 'сътрудничество' - ок за теб, понеже друго надали ще получиш, защото според чашката и чайчето.



На мен лично ми е интересно не за какво говорите, а КАК говорите (и действате)... Какво привлича събирателната ви точка (примерно в тази тема)... Когато има въпрос дали се задълбочавате в него или се разсейвате... В какво влагате енергията си... За какво си затваряте очите... И т.н.

Ккато вече казах: ще се наложи да приемеш, че няма да разбереш. Не и докато гледаш НАС.

Понеже са ми симпатични, ще им напомня, че докато се усъвършенстват в баламосването, много е възможно да успяват да се баламосат и тях самите.


Няма как да ти обясня какво е еклероза. Просто няма. Въпреки, че сигурно ти напомня на еклер и на роза, уверявам те, че няма НИЩО ОБЩО!

Така да се каже: мерси за сцената!



Тема Re: излаганенови [re: L.L.]  
Автор konopr ()
Публикувано06.12.09 13:33



и аз това съм си го мислел, викам си - не можеше ли да се родя в един свят изпълнен с удобство, ма си викам нали съм човек и все ще намеря нещо неудобно и в най-неудобния свят. Иначе някои будисти, малко прекаляват с тая нагласа и са като комсомолците - не могат да живеят без трудности





Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано07.12.09 01:46



Аз знам какво съм а ти готов ли си да разбере6 на къде водят пъти6тата към никъде?

поредните безсънници 6те ги 6ерна тук като се наспя 4е утре по план график трябва да гладя - хаха това прозву4а като отиването до кенефа в къ6тата на нагуала - всеки казва кво отива да прави да не стане гре6ка - жалко 4е не мога да играя бридж - 6тях да ги разбивам о6те при обявяванията

give my regards to mama from assisi


Тема Re: излаганенови [re: konopr]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано07.12.09 01:48



язък не ме приеха в комсомола - издържах приемния изпит и те взеха 4е го отмениха



give my regards to mama from assisi

Тема Re: излаганенови [re: konopr]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано07.12.09 09:40



Веднъж имах база за сравнение и тутакси и безусловно реших, че този свят, всъщност, е най-удобният - като стара обувка, която лека - полека приема формата на крака ти. Иначе има какво ли не до момента, когато си кажеш "искам си в старите маратооонкииии - онези с хубавата дупка за проветрение точно на място, за да ми мърда палеца!..."





Тема Re: излаганенови [re: konopr]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.12.09 18:24



Разбира се, не е нужно нарочно да се търси излагане, защото на ВСЕКИ човек се случва да каже нещо, което в крайна сметка може да изглежда глупаво или не на място в очите на други хора (с основание или не).

Сещам за примера, когато Ошо давал публично саняс на хора и идва ред на един млад мъж, който бил с дълга коса и женствено изражение и Ошо го взел за жена и предложил име започващо с "Ма" (което се дава за жените), а не със "Свами" (което се дава на мъжете). Асистенката му обърнала внимание, че това е все пак мъж, а не жена и той се усмихнал и се коригирал в името. Някой може да си направи харакири, ако пред няколкостотин човек последователи сбърка пола на човек или пък може да рационалзиира и се оправдава, че "този човек е бил жена в предишно си прераждане и за това...".

Ако търсиш истината без значние, кой точно я е казал, тогава всичко си е на мястото и няма проблем да признаеш грешка.

Естествено, погледът на другите може да е много полезен за нас и е глупаво да си затваряме нашите очи за чуждата гледна точка. Но ако човек не е в центъра си и най-ценното чуждо мнение, пак няма да ни свърши много работа. Защото именно този център трябва да приеме, че нещата може да са и по-друг начин и така да се РАЗВИЕ. Поне на мен така ми се струва.



Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: dear duru]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.12.09 18:29



Струва ми се, че подобряваш някакъв рекорд за сменяне на никове за единица време.



Дали съм готов или не, води ме по тези пътища и ще видиш.



Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано08.12.09 23:45



цък - ДАРА е ве4е ДУРУ - АРХИТЕКТА ми е вйу4о или поне аз така го вийдам

а за майка ми в болницата в Золдер си е едно към едно - даже и се извиних на жената, 4е съм и се втора4ила така - те бяха до6ли на свиждане на туркинята на съседното легло / останалите 2 жени като кои ги видях няма да споделям 6тото не съм искала разре6ение от физи4еските хора/- обясних и 4е ми прили4а на майка ми преди да се разболее от рак и да се превърне в оня *уруд* от последните си дни и тя ме прегърна - като майка и като Владо/Хърбата/ като му сякубя нервите и вместо да нарита мен, рита вратите та после Лйубо и Марта В да пла6тат за семейните ни войни с ремонти и смяна на врати; а ина4е на вън -една друга кърджалийска туркиня много ми прили4а на майка ми, ама тя ми е по4ти набор и с нея беснеем по Нова година из Леополдсбург под осъдителния поглед на Соледад ФА и Румян СА/ба6та ми де - и него тука го прекръстиха на Роман, както мен на Дейзи - ма кво да им придирям на хората като се знам аз как ги префасонирам холандските думи/

give my regards to mama from assisi


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dear duru (of kapadokia)
Публикувано08.12.09 23:49



А да за пътя - *Ози* каза, 4е си4ки пъти6та водят към него - това се полу4и като на Явката вйу4о му/МаМе/ - на крйузърите като си предават коя песен 6те следва без да прекъсват тая която свирят, по4ват да предават в ритъм еди кой си каза *името на песента.... *песен е следва6тата

give my regards to mama from assisi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.