Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано20.12.09 23:58



Едиствените поддържащи въпросното твърдение са няколколко фанатично вярващи кастанедочетящи, така че е нормално те да представят аргументите си. Ако си пропуснала някакъв такъв аргумент, заповядай.


Не си в позиция да изискваш аргументи, тъй като досега сам не си представил нито един коректен аргумент. По-добре си сготви супа.





Тема Re: cляпото вярваненови [re: Mиpo]  
Автор D1O2B3R4l5 (непознат)
Публикувано20.12.09 23:58



Приятелю,трябва ли всички книги да съм изчела.2 деца съм родила.Собствено мнение не мога ли да имам.ВЯРВАМ,защото съм разбрала и усетила някои неща.Ако започна да чета всичко,написано под СЛЪНЦЕТО-няма да ми остане време да живеяОтговарям за себе си.



Тема Re: cляпото вярваненови [re: L.L.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано21.12.09 09:37



Остави човека да си докаже, че малкото енергия която има, всъщност не е малко енергия. Това е похвата - ако нещо не ми е наред, да докажем философски, че така трябва да бъде.



Лично съм изпробвал зачеването с енергия и е вярно. То това си е тантра.




Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: DESlSLAVA]  
Автор konopr ()
Публикувано21.12.09 10:00



мерси за инфото, не знаех че египтяните имат такива практики иначе аз със сексуалната енергия още не мога да правя такива фокуси





Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: konopr]  
Автор Cвeтличka (влюбена)
Публикувано21.12.09 11:55



Приятели чудесни, като не подминавам значимостта на разговорите и темата в момента, искам само да споделя едно напомняне - каквото и да правим сега, да медитираме ЯКО - силна, чудна енергия има в момента, помагачите са на една ръка разстояние! прегледи и равносметки, пожелания и планове за бъдещето - кой каквото го вълнува, да си го прави, за повече светлина и любов за всички!
сърдечно! [bow]

"тук. сега.просто така."


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Cвeтличka]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано21.12.09 12:26



Йес!





Тема Re: cляпото вярваненови [re: Mиpo]  
Автор konopr ()
Публикувано21.12.09 12:57



Интересно е как някои хора се отнасят негативно към сляпото вярване и не искат да попадат в категория "сляпо вярващ". А сляпото вярване понякога е голяма сила, сигурно много открития в духовните практики и различните други науки не биха се случили, ако нямаше сляпо вярващи





Тема Патиланско царствонови [re: huanji]  
Автор mo32 (маймуняк)
Публикувано21.12.09 18:36



Нямаше как да снимам едни дечковци на едно Йога парти, как лудуваха. Изпълниха ми душата от кеф. Кулминацията беше, когато ги изпуснаха в стаята с възглавниците и започна бой с възглавници. Оставих официалната част и отидох да се наслаждавам на тая гледка от чиста радост!

Родителите се задъхаха само докато ги разтърват, а малките воини дори не бяха изпотени. Имаше един дечко, на около 3-4 години, който така спокойно дишаше коремно, че ако можех, щях да го сложа пред всички, за показно как се диша коремно. А беше един от най-големите диваци. Просто енергията бликаше от него!

Жалко, че не можах да се включа. Цивилизованите разговори на възрастните не бяха толкова забавни. За един миг бях отново дете!

Трябва да намеря някой, който ми се връзва на акъла и да отидем да полудуваме като деца.



___________

С малки чукчета, чукаме ...

Тема Re: Патиланско царствонови [re: mo32]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано21.12.09 18:39



Трябва да намеря някой, който ми се връзва на акъла и...

Ако питаш мен, по- добре е да си го направиш.



Ще се налудуваш на воля. Друг въпрос е, как ще се оправя жената, щото нашата с две деца не й е лесно.




Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dorka14 (минаващ)
Публикувано22.12.09 08:25



Да и не. Ако двамата са пияни заляни и дрогирани сигурно има
някакво значение, а ако е изнасилване или инцест сигурно също би
дало отражение, но едва ли един вял семеен секс може да е
причина да се роди болнаво дете или дете с по-ниска енергия.






Редактирано от dorka14 на 22.12.09 08:27.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.