Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: L.L.]  
Автор konopr ()
Публикувано16.12.09 18:14



то ние постоянно се лекуваме взаимно, аз просто си признавам че участвам в процеса на лечението





Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: konopr]  
Автор DESlSLAVA (Прах...)
Публикувано17.12.09 03:07



Пък тая тема е точно за лаф моабет - ако не вярваш на мен питай..... забавно ми е .... както и да е - духовните форуми в голямата си част са папагалски сборишта - надпревара кой по - точно е наизустил определени автори - по едно време се чудих на цифрите за рейки инициации и изникна логичния въпрос, а оня забит японец, който е формулирал системата той колко по 10 000 е платил и на кого та да го светнат за енергиите; бе леко като *акумулирането* на женска полова енергия - като стигнах до частта за джунглата и липсата на телевизия около лагерния огън като предпоставка за откриване на проседурата по култивиране на енергията и .... как после да си сериозен ..... /Мо не се засягай, предполагам че Г-н М ЦХия е казал едно пък при превода се е получил гореописания цирк/

пс от *изпуснатата пара* и определено несериозните изказвания на една група виртуални личностти съм научила доста повече отколкото от дълбокомислени философствания..... и айде да си призная - оная сериозната тема на Бранд за египетската процедура за управление на сексуалната енергия при мен сработи- та чак се наложи *водача* ми да ми *заварява* покрива след това



....Възмездие за сторен грях, преди далеч назад. Летиш или давиш се в мъгла, преди далеч назад.

Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор dorka14 (минаващ)
Публикувано17.12.09 05:18



Няма такъв виц. Енергията на човека зависи от функционирането
на организма му, което зависи от генетични фактори, от общото
здравословно състояние, начина на живот, навиците, възпиатнието
и от факторите на околната среда.



Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: DESlSLAVA]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано17.12.09 10:30



Пък при мен сработи една даоска техника (не на М. Чиа), за съжаление много вандалски приложена, та лежах на системи в инфекциозна при "великденчетата", защото не знаеха къде другаде. А нищо не ми откриха при изследванията.

п.п. Има големи глупости, верно е. Наскоро четох разни работи, че радиестезичното махало можело по принцип да е от какво да е между 15 и 60 грама, вързано на конец, ама за начинаещите трябвало било да е с 'правилната форма' и изработено от специалист (12-20-40 лв), за да били психически уверени, разбираш ли.





Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: dorka14]  
Автор mo32 (маймуняк)
Публикувано17.12.09 10:41



А как би обяснила факта, че от здрави и прави родители се раждат болнави деца?

___________

С малки чукчета, чукаме чакълчета...


Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: DESlSLAVA]  
Автор konopr ()
Публикувано17.12.09 13:19



еми да те разни несериозни твърдения че секса при зачеването ти определя енергията после, провокират доста лаф моабет, аз съм пускал теми, които са ми се стрували къде къде по сериозни и там малко се лафи, а кви са тея египетски процедури, я кажи





Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: dorka14]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.12.09 14:40



Т.е. и ти си на мнение, че твърдението на кастанедочетящите, че уж сексът при зачатието бил определящ, е форма на суеверие и сляпо вярване?



Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: konopr]  
Автор DESlSLAVA (Прах...)
Публикувано17.12.09 15:23



-> архив - Бранд оф Амбер / черен ник/ и я намери - 2006 или 2007 - той с тоя ник и в тоя клуб не е писал много - накратко преразказано от мен - вместо да изпращаш експлозии в космоса, си задържаш дъха и енергията в междуплешкието и от там я водиш като ореол от гърба над главата та в междуцицието и от там надоле от където си я взел -според зависи 'кво си и как ги разбираш инструкциите; мноо фниматеската, 'щото не ти знам *обслужващия персонал* ;
почти сигурен сакатлък е прилагана като *кръпка* тая процедура, но при мен това е без значение, аз съм по Негово подобие създадена /сиреч творчески ориентирано изчадие съм/ и лайно да си/ ми сервирам/ т ше го разредя с невъзмутимост на Сфинкс с Перие /или по-скъпа водица/ на течен тор и ше го ливна в най - близката саксия кат бг компаньонка шампанско в швейцарски бар



....Възмездие за сторен грях, преди далеч назад. Летиш или давиш се в мъгла, преди далеч назад.

Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: L.L.]  
Автор DESlSLAVA (Прах...)
Публикувано17.12.09 15:25



Да земем да си спретнем с теб клуб на *медицинските загадки/скрити картИнки*



....Възмездие за сторен грях, преди далеч назад. Летиш или давиш се в мъгла, преди далеч назад.

Тема Re: Енергията на човек и секса при зачеването (по КК)нови [re: Mиpo]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано17.12.09 20:48



Как можа да събереш толкова много неточности и заключения, основани на допускания без нито едно реално доказателство само в една фраза?



На това в съд му казват "подвеждане на свидетеля" и говори кофти за силата на защитника/прокурора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.