Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: разбираш ли [re: Mиpo]  
Автор D.A.!RA (of Amber)
Публикувано12.11.09 22:34



"Не позволявай на твоето съмнение да умре" ми това ми е мотото - иначе как ще чукам да ми отворят, ако нямам съмнения; ще си стоя кротко в кенефа упс на *междинната станция* с дълбокото убеждение, че съм там където трябва.

Една приятелка на времето влачеше една опашка - *не стигнах там където исках но пък стигнах там където имах нужда бъда* е аз искам да стигна там на където съм тръгнала и съмнението е Пътя; иначе *топличко*/ токущо повърнато/ ми се предлага от всички страни, но вече не съм на мама най- хубавото гардже и не чакам да ми подадат в човчицата, а си избирам сама какво да кълва пък и аз Му вярвам след като е казал, че е запазил всички които Яхве му е поверил значи е така - ако не съм от *поверените* за какъв ми е да ходя на екскурзия до Рая
и един *манекенски* отговор от Пауло Коельо - Алхимика - докато обикаляш къщата с лъжицата зехтин към финалната дестинация се огледай наоколо - светът е шарен, а компанията в повечето случаи, ако не суперприятна то е поне забавна



пс твоя магьосник изпълнява желания и без твоето посредничество - да не ти е отнел ексклузивните права

by crystalclear

.

Тема Re: разбираш ли [re: D.A.!RA]  
Автор D1O2B3R4l5 (непознат)
Публикувано13.11.09 00:54



И кой е магьосника ми?Аз поне не се сещам да имам такъв.За компанията си права(предполагам,че си от женски род).Аз съм пообикаляла доста с лъжичката с олио-имам житейски опит-ако не друго.



Тема Re: разбираш ли [re: D1O2B3R4l5]  
Автор D.A.!RA (of Amber)
Публикувано13.11.09 01:33



ми оня дето изпълнява по едно желание - ясно дефинирано



.

Тема Re: разбираш ли [re: D.A.!RA]  
Автор D1O2B3R4l5 (непознат)
Публикувано14.11.09 02:00



Трябваше да уловя златната рибка-тя изпълнява по 3.



Тема твоето желание? [re: D.A.!RA]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.11.09 15:01



Разгеле спомена Магьосника, ти какво си избираш от него сега? Накъде вървиш в ТОЗИ МОМЕНТ?

„Моят” Магьосник е и твой. Подарявам ти екслузивните си права

. Посредничеството ми в някои случаи е просто част от шарения и забавен свят наоколо по думите твои и на Куельо Алхимиков.





Тема Магьосника и едното желание [re: D1O2B3R4l5]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.11.09 15:05



Тук е историята за

. Ти какво си избираш?

Ако предпочиташ златни пастърви и шарани, изборът е твой.



Тема Re: твоето желание? [re: Mиpo]  
Автор D1O2B3R4l5 (непознат)
Публикувано16.11.09 23:49



За мен най-важното е здравето.Има ли го него всичко друго мисля,че ще се подредиБлагодаря за предоставените "ЕКСКЛЗИВНИТЕ" права



Тема Re: Магьосника и едното желание [re: Mиpo]  
Автор D1O2B3R4l5 (непознат)
Публикувано16.11.09 23:53



Това за шараните и пъстървите беше излишно да го пишеш-ако мъничко си ме опознал,знаеш,че се шегувам.Явно още ме смяташ за доста вятърничава-всеки има право на мнение."НАКЪДЕ ВЪРВЯ?"-мисля,че НАПРЕД.



Тема Re: твоето желание? [re: Mиpo]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано17.11.09 11:13



Миро, открих си желанието, халилуя, давай насам 'Дядо Мраз'!



п.п. При опит да пиша на на BDS, но с фонетична (забравих, че клавиатурата няма BDS), твоето име "Миро" излезе, като "Псидр". Може пък това да е истинското ти име, м?



Тема Re: твоето желание? [re: L.L.]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.11.09 12:13



Дядо Мраз ли ти е желанието или?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.