Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лепенки против статично електричество  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано05.07.09 23:34



Здравейте


Чудя се такива лепенки с които да се заземя за земята, дали ще помогнат да се чуствам по-добре?


Съвсем сериозен съм, не се смейте
Някой пробвал ли е лепенки против статично електричество?



Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: kambam]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано06.07.09 14:36



Не е ли по - лесно бос ?

6. Не давай повече любов на друг от колкото даваш на себе си.


Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: kambam]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.07.09 16:41



Не, няма да ти помогнат да се чувстваш по-добре. Освен, ако самовнушението при теб не е силно развито, но тогава пробвай, че дишайки ще се чувстваш по-добре.



Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: yi-rene]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано07.07.09 17:36



Да, така е - вкъщи ходя бос и понякога помага много да не ме заболи главата от преумора на комп.
Но навън какво да правя





Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: Mиpo]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано07.07.09 17:47



Мисля че самовнушението ми е слабо развито, особено ако знам че е самовнушение



Идеята ми дойде от едно видео в интернет за заземяването, човека разказваше че направили изследвания с които измерили основни биологични показатели при това да си заземен и да не си и се оказало че има голяма разлика - дори някакъв ензим на черния дроб се повишил нивото.



Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: kambam]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано07.07.09 18:32



Използвай практиките за вкореняване от Дао. Безплатни са, пък и не изискват никаква допълнителна екипировка; Изискват усилия, но пък аз не вярвам в уреди, още повече тия, дето инсталираш и забравяш, а те работят вместо теб.

___________



Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: kambam]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано07.07.09 21:38



памучни и ленени дрехи - синтетиката и вълната се наелектризират
а за главоболието от компа - Визин
....и Геокс на бос крак - ама то е по скоро да ми подпомага въображението докато се заземявам



6. Не давай повече любов на друг от колкото даваш на себе си.

Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: mo32]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано08.07.09 09:28



Вече позабравих кои бяха


Сещам се само за"Дишане на ходилата".
Може би масажа на краката и това с дългото име, не знам дали съм го запомнил - "Дишане на уплътнителния процес на желязната ризница"

За уредите, щом има такива дето развалят здравето без усилие и внимание, значи има и такива дето го подобряват
Така де, йонизатор мисля да си купувам - то пак изисква усилия - защото не са евтини



Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: kambam]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано08.07.09 14:11





Човешкото тяло е най-съвършения уред, който имаме на разположение. Този уред има почти неограничени възможности, които не сме изучили, да да не говорим за използване.

Всички останали джаджи са просто помощни. Аз лично не съм убеден в тяхната полза, но всеки знае за себе си.

Предпочитам да работя направо с тялото и без това има чудесни методи в тая насока.

___________



Тема Re: Лепенки против статично електричествонови [re: yi-rene]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано08.07.09 17:19



Аз веднъж ходих на очен лекар и ми предписа нещо подобно - ако стоя повече от 5 часа пред компютъра. Така и не ги купих, нещо нямам доверие на лекарствата.
Какво е това геокс

?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.