Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Гласувате ли на избори?  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.07.09 13:07



И ако да/не, защо? Някой хора се вживяват като има политически или други избори, други пък си затварят очите за тях казвайки, че не им пука. Къде е вашият избор между тези крайни положения?

В по-широк план, как се отнасяте към различните взаимоотношения с обществото около вас? Духовно търсещите често смятат, че общество им пречи или поне не им помага. И когато те трябва да направят нещо за обществото (примерно да отидат на избори или да изразят някаква гражданска позиция), гледат да му го "върнат" като го игнорират. Вие как постъпвате?

П.П. Темата НЕ е за обсъждане коя политическа партия е добра или лоша и за коя да (не) се гласува на предстоящите парламентарни избори.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор konopr ()
Публикувано01.07.09 13:22



аз до сега не съм гласувал на парламентарни избори, но тая година съм решил да гласувам, чувствам го като някаква гражданска отговорност. Свързано е с взаимодействието ми с общественото мнение.
Общественото мнение и нагласа е сила, която ни действа отвътре и която може да се използва за разни неща в ежедневието



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано01.07.09 16:42



И аз не бях гласувала никога досега,
но и аз, като конопр, имам сега това чувство на отговорност и ще го направя.

Ще гласувам за Зелените, и по-точно
за Идеята, да пазим нашата прекрасна планета,
от която зависим толкова много.

Другите всичките, червени, сини, пенбени,
ги видяхме вече какво представляват!...

!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!


Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор Dreamer_ozz ()
Публикувано01.07.09 20:51



Да,разбира се че ще гласувам!Човек носи отговорност освен за себе си ,но и за другите.За страната в която живее.Бездействието и реплики от сорта "А,бе,защо да гласувам?То моя глас едва ли ще промени нещо." или "За кого?Всички са едни и същи." обричат България,нас и нашите деца на гладна смърт и "робство".
Затова апела ми към всички е : Гласувайте!Не оставяйте друг да ръководи живота ви!
:)
хахах Здравей!Аз малко импулсивно реагирах.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано01.07.09 23:51



да. гласувам винаги, когато ми е възможно (за европейския парламент например нямах възможност), случвало ми се е да гоня работното време на посолство, когато съм била на пътуване в чужбина, за да успея да гласувам.
промяната на света започва от промяната в нас. ганди много добре го е казал с прословутата си крилата вековечна фраза.
а ти гласуваш ли на българските избори? на френските? изобщо някъде?





Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: izit]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.07.09 20:01



Съвсем леко ще те поравя. Идеята е НИЕ да сме отговорни. Не сини, лилави, зелени и пенбени ще свърат работата, а всички ние и всеки един по отделно.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Dreamer_ozz]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.07.09 20:04



Харесва ми мнението ти, пък било и импулсивно.



П.П. Поздрави Силвето. Надявам се, че е добре и че е получила това, което й писах.



Тема Изпозлването на правото-средство срещу залиняваненови [re: жpв]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.07.09 20:18



Да, гласувам, и на български, и на френски избори винаги, когато имам възможност.

Забелязвам как във Франция има гласувания и за всякакви дреболии (извън политическите). Примерно, за хора, които да предствляват дадена трудова организация при съдебни спорове работодател-работник или пък в тенис асоцията в която членувам задължително (за да мога да играя на съответни терени и да ползвам преференции). И хората гласуват просто, защото така системата фунционира. Примерно, ако някой е зает, дава мандат на друг за да го представи или гласува по поща... Изпозлването на правото е средство срещу залиняването му (както дискутираме за тестостерона с Мо

).



Тема Re: Гласувате ли на избори? Няма смисъл защотонови [re: Mиpo]  
Автор titiksha_ (ГАНЕША)
Публикувано03.07.09 18:47



Редактирано от titiksha_ на 03.07.09 18:52.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано03.07.09 19:29



Да, гласувам. Така или иначе съм част от този свят и това общество в частност. И е по-добре за духа ми, когато съм осъзната и активна част, нежели игнориращо-пасивна.





Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: L.L.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.07.09 19:48



За духа ти няма никакво значение.






Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: huanji]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано04.07.09 20:02



Ти не знаеш какво има значение за моя дух. Това е като пътят със сърце - няма как някой друг да го знае или върви вместо теб. Той е индивидуален, макар блясъкът в очите да е един и същ за всички, които вървят по него.





Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: L.L.]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.07.09 20:11



Човечето ти пише на базата на някакви книжлета, които е чело.



Тема Re: Изпозлването на правото-средство срещу залиняваненови [re: Mиpo]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано04.07.09 21:51



да не те мисля, значи, че не упражняваш правата си в някой от житейските ти аспекти



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: L.L.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.07.09 10:10



А ти от къде знаеш, че не го познавам лично.



И от къде знаеш, че за глупостите които говоря не знам, че са глупости.

Нъл знаиш,




Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.07.09 10:12



Ако пиша за това, което лично съм видял ще сбъркам. Но това точно тя би трябвало да го знае.






Тема Ти гласуваш ли ?нови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано05.07.09 10:50



на избори (примерно днес) и ако да/не, защо?

Значм, че Патанджали не е говорил за политически избори и може би ще ти е трудно да формулираш собствено мнение, но все пак.



П.П. Ако пиша за това, което лично съм видял ще сбъркам. Нещата, които лично си видял в йога книгите и пишеш за тях, спадат точно към този вид ТВОИ интерпретации. Ти си прецени дали си верни или грешни



Тема А ти гласуваш ли?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Mиpo ()
Публикувано05.07.09 10:52



Впрочем, какво казва Шибендо за гласуване на политически избори и ВИНАГИ ли следваш неговото мнение?



Тема Re: А ти гласуваш ли?нови [re: Mиpo]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.07.09 12:24



Не разбира се, дори не му и знам и мненията по повечето въпроси, какво остава да ги следвам. А и избягва да споделя мнения, доколкото мненията са вид вярвания, субективни интерпретации на действителността, които не са осъзнаване. Така че се избягва каквото и да било натрапване и сляпо следване на мнения.

Относно изборите все пак, спомням си, че го бяха питали дали е гласувал, за кого и въобще какви са му политическите пристастия; отговорът му беше, че никога не е гласувал. И го разбирам де - навсякъде политическата система е една огромна измама, в т.ч. и лъжата "демокрация" е една огромна измама.

Аз обаче съм гласувал и пак имам намерение да гласувам, като вотът ми ще е до голяма степен гавраджийски.



Тема Re: Ти гласуваш ли ?нови [re: Mиpo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.07.09 16:48



Винаги имам собствено мнение, но и винаги знам, че е относително. От различна гледна точка, нещата изглеждат различно.



А теб защо толкова те интересува дали другите гласуват, дали, защо и т.н. Не, че не е романтично да ме връщаш все назад, във времето на лексиконите.




Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: huanji]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано05.07.09 16:55



Щеше да го познаваш лично, ако аз и ти бяхме една и съща ЛИЧНОСТ, но тъй като не сме, значи не го познаваш ЛИЧНО.



За другото - не знам, поради горната причина, но и не ме касае ЛИЧНО.

цунк!



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: L.L.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.07.09 17:24



А кой си ти?



И от къде знаеш, че съм казал, че го познавам лично, след като само казах, че не знаеш, дали го познавам лично. Това, че си уверена и моят намек да не си няма връзка с духа, но нъл кълвеш на духове.

Както казва един - духът е само една проста фигура.




Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: huanji]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано05.07.09 18:15



Просто съм сигурна.





Тема Re: Разбира сенови [re: Mиpo]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано05.07.09 18:27



Обратното значи, че си мекотело, егоист.
Или ако гласеваш "напук" също е от злоба и егоизам.

Светът трябва да се промени по демократичен начин именно чрез избори.
И всеки съзнателен и интелигентен човек го прави.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: L.L.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.07.09 18:36



Браво.






Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано05.07.09 19:03



Когато виждаш престъпленията в едно общество, не може да не гласуваш.

Друго е, ако живеех в демократично общество, където няма голямо значение кой ще управлява.
Обаче, когато сме затънали в корупция, проституция и чалга-култура и цветът на нацията ни заминава в други по-цивилизовани страни..
Тогава трябва да си активен, за да се промени нещо.

Редактирано от lenticularis на 05.07.09 19:04.



Тема Re: общественото мнениенови [re: Mиpo]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано05.07.09 19:06



Човек трябва да се абстрахира от "общественото мнение" и влияние,
а да разсъждава трезво и да наблюдава внимателно.

Редактирано от lenticularis на 05.07.09 19:07.



Тема Re: Чувството за отговорностнови [re: Mиpo]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано05.07.09 19:09



също е глупав подход

Трябва да гласуваш по вътрешна потребност - нещо да се промени към по-добро

т.е. да гласуваш ПО СЪВЕСТ, а не по "отговорност"

Редактирано от lenticularis на 05.07.09 19:10.



Тема Re: оправданието на "духовните"нови [re: Mиpo]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано05.07.09 19:16



Ганди бил казал: "промяната на света започва от промяната в нас" - и какво постигна?

това добре, но ако не действаш и външно е ПАСИВНОСТ И ЕГОИЗЪМ



Тема Re: харесаха минови [re: Mиpo]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано05.07.09 19:20



отговорите на L.L. и Dreamer_ozz



Извинете, ако ви се сторих рязка и импулсивна,
но такава е моята природа

Редактирано от lenticularis на 05.07.09 19:21.



Тема Re: А ти гласуваш ли?нови [re: бeзпътeн]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.07.09 20:12



Всъщност не гласувах, не ми остана време. А по принцип не само вотът, но и цялата политическа система, както вече писах в предния постинг, е една огромна жестока гавра с интелекта на хората, така че не съжалявам, че не упражних мижитурското си право на вот, хаха.

Редактирано от бeзпътeн на 05.07.09 20:17.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор specular (минаващ)
Публикувано05.07.09 22:14



"Изобри" е много подвеждащо име за това което наистина се извършва. За да има избори, трябва на първо място ... ъъъъ... да имаш избор между различни неща. Ако "избираш" между мафията, мафията и мафията, има ли какво всъщност избираш? Някой от вас знае ли как се създава партия? Трябва да се съберат 50000 подписа (или нещо подобно) за да се регистрира. Как да се съберат толкова подписа честно, за партия която още никой не познава и все още не съществува? Това е е все едно някой да може да се издигне от нищото. Просто няма такъв филм. Всеки се издига само защото някой вече отгоре му позволява и има полза от това. Домокрация може и да е имало в Древна Гърция, но приликите свършват до самата думичка...



Тема Re: харесаха минови [re: lenticularis]  
Автор specular (минаващ)
Публикувано05.07.09 22:16



Ти си било женско... Супер, тъкмо се бях отчаят и мъжете колко изпростяха...



Тема Re: харесаха минови [re: specular]  
Автор lenticularis (новак)
Публикувано06.07.09 00:11



...обаче съм дъртичко, повечето от вас може да сте ми деца
всъщност, всички сте ми деца


но именно затова съм печена и никой не може да ме излъже

каква музика харесваш?
щото сега съм на такава вълна, а не да философствам и убеждавам

Редактирано от lenticularis на 06.07.09 00:12.



Тема Re: Ти гласуваш ли ?нови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.07.09 17:03



Може би имаш собствено мнение, но съм забелязъм през годините, че определено трябва да ти го вадят с ченгел от устата. Или пък както се храни капризно малко дете "Хайде, моето момче, кажи си защо (не)гласуваш. Няма да боли никак!". И така след 10 разменени постинга тежката отбранителна система на Хуанджи евентуално може баааавно да се разтвори... Хм, а хората наоколо не ползват такива щитове и споделят своята гледна точка директно.

Но ако беше станало въпрос за его, васани или някакви други врити, щеше да изпишеш 3 тома лексикони за тях без въобще да се чудиш защо те питат.

Попитах хората дали гласуват, защото това е ДЕЙСТВИЕ. А на мен са ми интересни действията на хората при общуванията с тях.


П.П. Пуснах темата в определен период и това може да го приемеш и като целенасочено мое действие.



Тема музиката на вътрешната тишинанови [re: lenticularis]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.07.09 17:09



Надявам се, че ти също приемаш да бъдеш нечие дете. Независмо дали си се мислиш за печена, варена или неизлъжима.

Харесвам музиката на вътрешната тишина? Танцуваш ли на нея?





Тема Re: Ти гласуваш ли ?нови [re: Mиpo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано06.07.09 21:32



Уж разбираш от психология, а не виждаш връзката именно на васаните с поведението ми. И тези васани са от детството ми.



За мен е нормално ако не ме помолиш или ако ти нямам доверие да се запъвам. Пределно ми е ясно щом ти го казвам, но отстрани би трябвало да е още по- ясно.

И така по въпроса с изборите - няма да ти кажа. Което не значи, че няма да кажа на някой друг после, примерно.

Всеки си има филми и е расъл при родители с различни роли, както и в среда с различен натиск. Което съвсем не значи, че човек който идва да споделя тук щом го питаш, няма проблеми от друго естество. А още по- малко значи, че ще има смелостта да застане с лице към тези проблеми.




Тема Re: харесаха минови [re: lenticularis]  
Автор specular (минаващ)
Публикувано08.07.09 22:21



Аз "дъртите" най- ги "обичам". Когато бях на 6, връстниците ми ме отегчаваха и все при дъртите висях. Но като порастнах още, всички взеха да ме отегчават и след известни наблюдения разбрах, че ограничеността на човек е право пропорционална на годините му. Житейският опит има негативният ефект върху човешката психика да се осмисля чрез самият себе си. За съжаление е просто една шепа субективни преживявания без особена стойност. Трудно можеш да обясниш на един човек който физически те смята за дете, че психически всъщност ролите са разменени...

Като искаш музика, ето ти нещо за раздвижване на кръвта...
http://www.youtube.com/watch?v=nDO_IaixvKU



Тема Re: харесаха минови [re: lenticularis]  
Автор brendo_boss2 (непознат )
Публикувано11.07.09 15:54



Да "гласуваш" за някакви политици означава че си още прекалено безпомощен и зависим в живота.От друга страна и недозрял за да си мислиш че хора които не познаваш и които не засягат ПРЯКО живота ти могат да ти помогнат да си по щастлив. Политиката е пълна простотия.Когато човек гласува тои не гласува само заради финансовоо си състояние.Тои гласува поради цялостно безмислие и болка - тъпа ми е работата писна ми - гласувам,жена ми/мъжа ми ме ядосва - гласувам,самотен съм - гласувам , болен съм - гласувам, нервно ми е - гласувам ... и всичко това е подсъзнателно - просто проблеми които първично ги избиваме към някаква политика. Когато нарасне съзнанието всичко тва отпада.Но трябва да моделираме и да се борим в живота си сами,защото никои не може да влезе в съзнанието ти да разбере какво е нужно на съществото ти.

И дори и да избираш да си зависим от политиката .. От кои хора искате да сте зависими - тея дето ходят и в тоалетната си с черните или сиви костюми в 30 градуса жеги .които са с мъртви замръзнали изражения на лицата и са като излязли от един инкубатор всички. В политиката влизат изостанали хора - и в духовно и в професионално отношение. Те са определна порода хора,специфина.Не говорят със съзнание и сърце а само с лукавия си ум и винаги премислят какво точно да кажат и кога за да не се объркат но след време пак става така че трябва да говорят и правят друго и така цял живот ... Те НЕ усещат в себе си нещата които говорят а просто ги казват защото предполагат че за момента е добре да се каже това,добре изглежда,имидж ... роботи. Политиците са едни от наи големите глупаци в съществуването,наи повърхностните хора - те са си деца. Като подкрепяте някаква закостенела партиина система вие подкрепяте стария модел които в цял свят отдавна доказва че не е правилен. Как така да гласувам за маса от хиляди хора ( като включим регионите) без да познаваш поне половината от тях.Как може да знаеш на какво е способен човек когото не познаваш лично.Гласуваме според това което ни зомбират медиите,а там когато се появяват мазните политици знаят много добре каква "форма да приемат" за да се харесат на масата. Те деистват първично и ние гласуваме първично и резултата ще е винаги посредствен - закономерно.

.Но все пак основната цел в този ни живот е да дадем нещо ново на света,по добро,смислено а не да жевеем по стария примирим модел. А след като сме във форум на ОШО бих казал просто Ню Еидж.Индивидуално виждане на нещата,необременено - така трябва да живеем.А не зомбиране и манипулации от медии, "лидери" и тн ... Така го усещам аз ...

А ако стандарта е единствената причина по която гласуваме ,можем просто да намерим друга точка в света в което да живеем по добре,здраво работеики а не да пропиляваме живота които всеки момент се скъсява в робско чакане на помощ от друг.Целия свят е наш. Живеем в 2009г ...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от brendo_boss2 на 11.07.09 16:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от brendo_boss2 на 11.07.09 16:09.



Тема Re: Гласувате ли на избори?нови [re: Mиpo]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано11.07.09 16:00



Така е



!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!

Тема Re: Гласувате ли на избори? Няма смисъл защотонови [re: titiksha_]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано11.07.09 16:02



титииии



!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!

Тема Re: харесаха минови [re: specular]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано11.07.09 16:13



Бравос,
и благодаря за искрената усмивка, която сложи на лицето ми


Ролите, почти винаги са разменени..така се оказва..

!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!

Тема Re: Ти гласуваш ли ?нови [re: Mиpo]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано11.07.09 16:14



Слънчев поздрав



!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!

Тема Re: харесаха минови [re: izit]  
Автор specular (минаващ)
Публикувано12.07.09 22:42



Мерси... Иронията за съжаление не прави кеф когато тоя срещу теб няма качествата да я разбере...



Тема Кой и как да се променянови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано16.07.09 17:23



Хм, как е според йога теорията - светът ли трябва да се промени и да бъде по-предразполагащ и будещ доверие към теб или пък ти трябва да се промениш?

Приказките за васани и его в повечето уста, в които съм ги слушал, ми струват ялови, защото са като парараван/извинение за дадено (без)действие. Иначе, ако човек ВИЖДА дадена васана, тя просто ИЗЧЕЗВА и няма смисъл да се говори за призраци.

Споделянето ти за изборите и за много други неща, за които съм те питал е шанс за ТЕБ, Хуанджи, да се отвориш и да течеш.... Аз все някак си ще преживея да не знам твоето мнение по една или друга тема. Въобще, свободното общуване на всичи хора във форума е шанс за всички нас да видим къде не "течем", да го осъзнаем и да се освободим от "ледовете". Използвай за това осъзнаване която си искаш теория (йога, тантра, Ошо...), но смисълът на общуването ни тук е именно като такава практика-взаимодействие.


П.П. Странно ми е човек занимаваш се от години със себепознание да се оправдава с детството си. Мисленето за "детството" значи, че човек живее в дадено направление в миналото си. А медитацията е да си максимано тук и сега.



Тема Re: Кой и как да се променянови [re: Mиpo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.07.09 21:45



Да се променя как, да съм ти по- удобен на теб ли? А защо ти не се промениш и да ме приемеш, като имаш проблем? Ммм, що не течеш?

Кажи ми как точно ги виждаш васаните, ще ми е интересно да внесеш нещо плодно в яловите възгледи на йогите.



Споделянето Миро е шанс за теб да се научиш да течеш, защото не ти е крив света, че не ти споделя масово. Сега кой трябва да се промени този същият свят или ти да се научиш да не бъдеш лицемер?




Тема Другата мисълнови [re: Mиpo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.07.09 08:28



в покрепа на тезата ми, че мислиш тенденциозно я извеждам от самият клуб.

Дефакто, достатъчно е само да не приема претенциите на някой и веднага се затваря и се наостря. И свободнотечащите се оказват най- обикновени самохвалци, кито търсят някой да ги потупва по рамото и сакън да не би да не ги приеме за възвишени и сие.



Приятни изключения са само Мо и Л.Л., но те не са Ошовци, което донякъде обяснява нещата.

Та драги ми Миро, гледам фактите не приказките. Всеки е голем гальовник кога го тупаш по рамото и му викаш, че е неповторим, както и кога те използва като форма за самоизтъкване. Извън това виждам същите затворени хора, нищо различно.




Тема Re: Другата мисъл = друга васананови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано22.07.09 18:28



За мен не е проблем това, че ти не може да споделяш свободно и че в определении ситуации усещаш недоверие към света. Т.е. аз приемам както ти да общуваш свободно тук, така и да си стоиш в черупката си. Твоя си работа.

Струва ми се, обаче, че от горните две възможности едната ти е по-трудна и ти сам виж заради какви васани е това. Фактът, че гледаш все другите, а не виждаш себе си, показва яловостта на теоретичния йога подход.


П.П. Не забравяй, че с последните няколко постинги тук ми споделяш все пак неща за себе си. Благодаря ти за смелостта. Общувайки с ошовци може да се заразиш неусетно от непозната за теб болест. Да не кажеш, че не си бил предупреден.



Тема Re: Другата мисъл = друга васананови [re: Mиpo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано23.07.09 08:17



Е ти щото в момента гледаш себе си.



Нали това ти казвам, че гледаш мен и не се осъзнаваш.

Васаните ми са ми ясни и неведнъж съм ги назовавал конкретно. Но понеже в това няма компрометираща информация, не си го запомнил.

Помисли си сега какво те кара да правиш всичко възможно да си внушаваш, че съм еди какъв си и какво всъщност те боли. Щото аз да си не отварям устата, че ми е омръзнало да те гледам как се гърчиш в егото си...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.