Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 05.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Среща  
Автор Beдpocт ()
Публикувано30.05.09 09:48



Добро утро, мили ми съфорумци



Т.к. спонтанно се заформи и тук Мо-то ме ръчка да го обявя публично , та имамe желание да се срещнем тази или другата седмица и ще се радвамe на всеки, който дойде

Времето и мястото на срещата още не са известни.

Моето предложение е, примерно някъде четвъртък-петък..и нататък..

-----------------------------------------------
П.П.: Ако някой ходи на Ошо медитации, прави тай-чи на открито или нещо подобно, ще се радвам да се присъединя.



Тема Re: Срещанови [re: Beдpocт]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано30.05.09 09:53



Цялата следваща седмица съм в командировка, та чак до неделя, включително. :(

Сега му е времето да ме финтирате!



Ако може след 08.06...

___________



Тема Re: Срещанови [re: mo32]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано30.05.09 11:54



хехехеххехе


значи го правим тази седмица,
ти си финтиран вече хахахха
което не пречи да се събираме по-честичко,
и ти да се присъединиш когато си авейлебъл

Ведрост, аз съм за, четвъртък или петък



Тема Re: Срещанови [re: izit]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано30.05.09 12:28



Ако е речено да се видим, ще се сблъскаме на някой ъгъл и никой нищо не може да направи. Ако пък е речено да не се видим, пак никой нищо не може да направи.



___________



Тема Re: Срещанови [re: mo32]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано30.05.09 12:45



лично аз, ще се радвам да се сблъскаме на някой ъгъл..


е, може и да не се блъскаме, а вместо това да се прегърнем по ошовски, както би казал миро фор екзампъл



Тема Re: Срещанови [re: Beдpocт]  
Автор titiksha_ (ГАНЕША)
Публикувано30.05.09 20:10



Бива за четвъртък петък. Щом е за купон как да не бива...



ОМ НАМО НАРАЯНАЯ



Тема Re: Срещанови [re: Beдpocт]  
Автор Dreamer_ozz ()
Публикувано31.05.09 09:05



Много ми се иска да дойда,но следващите 2-3 седмице ще ми е напълно невъзможно.Обаче най-добрата ми приятелка би го направила с най-голямо удоволствие.Преди една или две седмици е имало някакво събиране (тя ми каза,понеже е ходила)на над 300 човека и е било просто уникално.:))))
Ще следя мястото на срещата заради нея и ще я уведомя. :)))))
Прегръдки!



Тема Идеи за срещи и медитациинови [re: Beдpocт]  
Автор Mиpo ()
Публикувано31.05.09 19:32



Привет, ведра Ведрост, за малко сме се разминали, защото аз бях до преди седмица в България. Нямах време да организирам обща среща. Обикновено в такива случаи са нужни интензивни консултации, защото определеното място и час винаги се случват неудобни за някого, така че пожелавам ти успех в това начинание. Но пък успях да се видя с доста приятели, вкл. и с немалко от хората наоколо.

Ако позволите едно предложение за срещата. Чудесно е да се видят хора, които общуват повечето време през интернет. Но още по-хубаво е заедно с разговорите (които се водят и тук така или иначе), да се внася повече медитативност на такива клубни срещи. Не е непременно задължително да се прави някаква специална медитация, но поне моят опит показва, че се получава много по-дълбоко, когато хората се опитат да общуват и не само вербално... Можете към края на срещата просто да постоите ЗАЕДНО в тишина, било с хванати ръце или не, и усещайки се взаимно...

А иначе, ако ти или някой друг иска да отиде на някакви медитации, мога да ви препоръчвам в момента Динамичната в читалище Димчо Дебелянов до румънското посолство от 7ч сутринта през седмицата и от 8ч през уикенда (atmo.avinash@thebluebird.org и pavlina_djieva@abv.bg за повече инфо). Ако някой ходи за първи път на ДМ, да види какво сме писали тук за нея!!

Едно лъчезарно момиче Елица води Ошо и подобни медитации в Кибеа от 19ч всяка сряда (повече инфо http://kibea.net/bg/seminars).

Що се отнася до тай-чито и бутащите ръце, можеш да отидеш събота или неделя от около 11:30 на Дъновистката поляна до ТВ кулата (или с трамвай 18 спирка ТВ кулата и след това първата алея в дясно и след около 50 м така наречената „полянка” е леко в дясно, или с метрото на спирка Интерпред). Там заниманията са неформални и можете да попитате за Дани, Коцето, Ани или който и да е от другите бутащи се да ви покажат за какво иде реч. Те са готини хора и ще ви обърнат внимание. А от около 13ч една част отиват заедно по традиция в едно близко заведение да обядват и ви препоръчвам неформалното опознаване там също.

Сърдечна прегръдка от мен за теб и за всички на срещата.





Тема Re: Идеи за срещи и медитациинови [re: Mиpo]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано01.06.09 10:20



Забодете нещо конкретно, моля Ви, че да мога да синхронизирам програмата си. Предложението на Миро за бутащите ръце звучи интересно според мен.

Leben und leben lassen !


Тема Re: Идеи за срещи и медитациинови [re: Arsonn]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано01.06.09 16:10



В петък ми изникна един ангажимент, така, че в четвъртък, по което време кажете, аз съм фрий. Адекватен час, за работещи и безработни, нещо като 7-8pm?

!най-голямата Слабост и Най-голямата Сила са Вътре в Нас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.