Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема зад форматанови [re: konopr]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.03.09 14:33



Образите, отпечатъците и face morphing-а (преливането на лицата) сами по себе си са хубави, но само заради това не бих пуснал темата. Преливайки от едно лице в друго, може да видиш как човешките същности се преливат... Как ти се преливаш от живот в живот, от състояние в състояние... Да видиш всичките тези лица като ТВОЕТО (или ако предпочиташ на твоята любима, т.е. твоята вътрешна женска половинка). Да видиш как само формата се мени...

След това може да погледнеш и някой просяк пред Шератон, и някой Левски, и някой Хитлер, и теб самия в огледалото... И да видиш, че в дъното е все един и същи човек... Че си СВЪРЗАН с всичкото това... И че формата ти сега (не само физическата) е само една от многото възможни и е нещо безкрайно временно и преходно... И да потърсиш какво има зад нея...





Тема освобождаване на заключенотонови [re: Dreamer_ozz]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.03.09 14:45



Я, магьосничката от Оз е жива. Мда, какво усещаш е въпроса... Според мен, ще рискуваш да освободиш нещата „заключени” (или по-точно съдържащи се) в портрета ти. Точно както отклонявайки се от темата, влизаш право в нея.



П.П. Впрочем, виж как образите от Women in art се преливат един в друг... А видяни по отделно всеки би казал, че са разделени и "заключени".



Тема Re: Форма и безформиенови [re: Mиpo]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано28.03.09 16:29



Сещам се за медитацията с огледалото, където седиш и се гледаш без да мигаш..



Тема безформие след безформиенови [re: L.L.]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.03.09 20:17



След заформянето може пак да ти хареса да изоставиш формата. Но по начин, по който това няма да те притеснява за социоритмуването. Поне това в Кастанеда ми се струва, че е описано добре.



А за хората с диагнози, това не са само спомени. Настояще е... Свързана си тях, милото ми. Свързани сме... Лошо, добро, това е.

П.П. Но ако си безформена, това не трябва да те притеснява.



Тема медитацията с огледалотонови [re: Beдpocт]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.03.09 20:18



Топло! Много при това. Аз като гледах клипчетата точна тази медитация ми изникна в съзнанието...



Тема Re: освобождаване на заключеното [re: Mиpo]  
Автор Dreamer_ozz ()
Публикувано28.03.09 21:01



Хахаха!Perhaps...
Ще опитам пак.


..by the way...Вдъхнови ме една песен,не книга.
"Gazing through the window at the world outside..
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that manking will stop abusing her sometime.
.....
I'm jist a Dreamer I dream my life away.
I'm just a Dreamer Who dreams fo better days....''
И т.н.



Тема Re: безформие след безформие [re: Mиpo]  
Автор L.L. (златната жаба)
Публикувано28.03.09 22:09



Не ме притеснява, но и не ми е любимата галерия. Да речем, че ходя там, само като правя инвентаризация.





Тема Re: медитацията с огледалото [re: Mиpo]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано28.03.09 22:19



Направо горещо, ако ти бях написала това, което усещах..


А ти - пиши, пиши...каквото и да е...как да ти кажа...някакъв синхрон..не само с теб...



Тема Re: медитацията с огледалото [re: Beдpocт]  
Автор L.L. (златната жаба)
Публикувано28.03.09 22:30



Самият ужас?



Тема Re: Форма и безформие [re: Beдpocт]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано29.03.09 09:43



Видя ли нещо по- интересно при тази медитация в огледалото?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.