Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема На Миро с обич  
Автор Haтaшa. ()
Публикувано13.03.09 18:35



Използвам възможността да те поздравя за избора и отговорността да бъдеш тук, винаги на разположение, в готовност, без оглед на настроение, каприз, работно време и прочие приоритети.
Благодаря ти, че си с мен и всички останали, с желание и неизчерпаема енергия за общуване. Между другото, това е една от най-сериозните практики при адептите на изток - да са винаги на разположение, в кондиция и съумяващи да водят разговор с всеки човек, когото срещат - малък, голям, беден, богат, мъж, жена, крадец, мъдрец. Учейки се да бъдеш всичко, което съществува, наподобяваш Битието. Признателна съм за стремежа ти да олицетвориш това Всичко.
ЧРД от мен и наздраве!



Тема Re: На Миро с обичнови [re: Haтaшa.]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.03.09 14:47



Благодаря ти за обичта, Наташа. Може да използваш всеки ден като повод за да я изразяваш. Хм, рождени дни са малко нарядко.

Сега пък аз да използвам случая да те питам нещо. Едни врабчета ми споделиха тези дни неодобрителното си мнение, че съм флиртувал с много жени наоколо и че съм си позволявам да се държа фамилиарно с тях. На теб как ти се струва моето поведение в това отношение, и особено в съседната тема? Поне с теб май не бях имал такова поведение, въпреки, че с тази изразена обич сега надали ще си безпристрастна...

Макар, че според мен именно истински обичащият е безпристрастен...

Прегръщам те



Тема Re: На Миро с обичнови [re: Mиpo]  
Автор Aye!!! (@-}--)
Публикувано14.03.09 22:33



Не знам тя какво мисли, но аз мисля, че ти е трудно


Много са красиви дивите (съвсем сериозно!).
Но пък е чудесна садхана (питах Шивамурти). Така хем всички обгрижваш, хем никой в по-така имидж не застива
И ей го на - няколко диви + тук-таме някой див и се получава едно диво Цяло...



Тема Re: На Миро с обичнови [re: Mиpo]  
Автор Haтaшa. ()
Публикувано14.03.09 23:49



Миро, не съм аз подходящият човек да питаш за моралните човешки порядки, имах предвид общоприетото разбиране за любовни отношения между мъж и жена. Предполагам само ме провокираш!
Аз се зачудих защо спря, а ти се загрижи за социалната си съдба.
Отговора е – флиртувал си, ако мога така да се изразя, по отношение на подхвърлените забележки относно женската ми природа и те предизвиквам да продължаваш докато още имаш възможност да го използваш за нещо друго освен (как да се изразя благоприлично) проява на физиологични потребности. Много жени, докато са млади и красиви се чудят защо никой не вижда в тях човешкото, а после като преминат една възраст се питат що никой не ги възприема като жени.
Ами щото живота е затова, младостта е за опитване, изживяване, за чукане, бе, жени, за създаване на деца, за предаване на опит; после идва равносметката, мисленето, умозрителното претегляне. Вместо да се чудите кой и как флиртува с вас, търсете възможности за изява на това, което носите и предаване на опита ви, ако разполагате с такъв!
Пък Миро, по отношение на обичта, смятам че е недоразбрана от теб, тя включва и да те пратя на майната ти, ако го изисква ситуацията; и да - прав си, че няма друг начин освен да го изиграеш!



Тема Флиртуваненови [re: Aye!!!]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.03.09 15:42



Флиртуването и сливанията са относително нещо и сигурно жените от долната снимка ще го потвърдят. Примерно, за тези облечените (общувал съм с такива) един гол лакът или рамо си е цяло флиртуване... А пък за други, още по-облечени, само да ги погледнеш в лицето или в очите и...





Ако те интересува моето мнение, това в съседната тема не е точно флиртуване, а УВОД във възможно флиртуване..., прегръдка за посрещане..., просто „добър ден” . Все пак, ако в тема за любов и секс, човек не даде поне малко любов и секс към околните, що за тема е.

Сигурно ще ме запиташ, ако това там не е флиртуване, какво е флиртуване? Ами флиртуване може да се случи, когато мъж и жена прекарат много часове заедно говорейки си свободно за всичко (вкл. и за чувствата и сексуалните си усещания) и споделяйки неща за тях, които много рядко споделят пред други... Когато в това общуване понякога са на един език разстояние... Когато се смеят многократно заедно... Когато се получава синхронност и аз усещам, че ти знаеш, че аз знам усещането в теб от (не)изказаното...

П.П. Не отговарям само на теб, а и на врабчетата. Пролет идва и е чудесно като чуруликат.



Тема Re: Флиртуваненови [re: Mиpo]  
Автор vidiya (новак)
Публикувано16.03.09 14:22



http://www.youtube.com/watch?v=oDZjij9FxDA

Редактирано от vidiya на 16.03.09 14:49.



Тема още сеганови [re: Haтaшa.]  
Автор Mиpo ()
Публикувано16.03.09 14:56



Опазил ме Господ, нямах предвид да изказваш общoприетите морални човешки порядки, а просто твоето лично усещане. Което направи и за което ти благодаря.

Харесва ми твоя подход за опитване и изживяване "още сега". Само не виждам защо трябва да се чака някаква възраст за виждане, равносмета и бих добавил медитация. И те също миогат да се опитат "още сега".

Ако ти харесва да ме пратиш на майната ми, направи го. На мен би ми харесало да го направиш с будност, обаче... Но това са просто мои капризи и не им обръщай много внимание.





Тема Re: Флиртуваненови [re: vidiya]  
Автор Mиpo ()
Публикувано16.03.09 16:07



Благодаря! Тъкмо в скоро време ще ходя до Москва и някои близки хора все ме предупреждават за жените там... А аз отива просто по работа.

Иначе, ако ти искаш да ми кажеш нещо с думи за флиртуването, кажи си го. Усещаш ли да флиртувам с другите жени наоколо? И най-вече, флиртувам ли с теб самата? Как ме усещаш?



Тема Re: Флиртуваненови [re: Mиpo]  
Автор vidiya (новак)
Публикувано16.03.09 23:29



Ах,Шани,каква суета!
Не,не мисля,че флиртуваш.Флирта е изкуство.по-точно-изкусна игра.И като всяка игра,си има правила,които се изучават.Използва се за повдигане на собствената самооценка и се третира в психологията,като метод,за освобождаване от комплекси.
За това-не мисля,че флиртуваш.Просто си ни,нашият ,виртуален Мачо.Обобщаващо обичащ,всички присъстващи дами.





Тема Re: Флиртуваненови [re: vidiya]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.03.09 17:39



Виждам две нови думички за влизане в техните дълбочини: "суета" и "мачо".

суета ж. 1. Всичко безсмислено, дребно, напрзно. 2. Склонност към нещо безсмислено, към парадиране. 3. Излишна прибързаност в движенията и действията
Мислиш ли, че има нещо дребно и безсмисленно? Още повече, когато се отнася за нашето собствено поведение. Ако те бях попитал дали А флиртува с Б, надали щеше да ти изглежда суетно.

Относно това, че флиртуването се учело и може би имало ВУЗове за него, сигурно някой ще каже, че и за любовта има специални програми с правила... Ти флиртувала ли си някога? Не за повдигане на самооценката си или за правене нещо с някакви комплекси, а просто за да усетиш по-добре някои мъж и да го опознаеш? Просто, защото ти е било забавно или интересно... Не забравяй, че както се доближаваш до някого, така ще бъдеш и в по-дълбокия контакт с него.

Относно "мачо" имам чувството, че влагаш някакъв твой си смисъл в тази думуа, различен от общиприятиея или испанския вариант. Сподели.

Не бих казал, че обобщаващо обичам всички присъстващи дами. Напротив, обичането ми е конкретно и специфично. Хм, пък и господата също ги обичам и все така специфично.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.