Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Благодарности за Миан и Кой е Раптор  
АвторБpaxмaн (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 10:46



Първо благодаря на Миан че все пак се е застъпила за мен и моето разбиране по въпроса за писането с задължителна регистрация. Аз самият искам да няма мушморочество, да пишат хората само с един ник, за да може да се знае кой кой е. И това е причината да исках да стана модератор. Може би нямаше да сложа задължителна регистрация, но всеки щеше да знае кой кой е. Мушмороци нямаше да има.

Оказа се обаче че в Дира има мафии, хора които са „превзели” клубовете и държат на своето и на своите. Ето например във Йога изведнъж сложиха за модератор един от най големите мушмороци в Дира който дори и като модератор пише с поне пет различни ника, таласъм по умствени способности, таласъм и по темперамент, детски инфантилен ум който още си играе на куклички и не може да контролира дори най елементарното си мушмороческо поведение.

Във Окултизъм се подвизава един друг подобен мушморок с ника Раптор? Кой е този Раптор един господ знае. Може да е Алекс, защото между двамата има пълно съвпадение на мненията. А ако не е Алекс, тогава те със сигурност са най малко първи братовчеди. Във всеки случай на никой на ум не му идва, че Раптор е въвел задължителна регистрация уж да спре мушморочеството, а в същото време той самият е най големият Мушморок. Всъщност не бих се учудил ако Раптор е същият талъсъм мушморок и стар дирски мафиоз, който явно страда от тежко психическо заболяване – танатофобия което е резултат от силно его и разглезване.

Алекс пише например цитирам: Интересно кои, според теб, са тези хора, които не ще могат да се регистрират и да пишат тук?

Ами аз няма да мога да пиша там. Защо, първо не мога да си използвам ника? Нито пък мога да направя друг ник който да е същият. Тук всички ме познават с този ник с който съм писал до сега, защо трябва да го сменям? Предпочитам да продължа да пиша НЕРЕГИСТРИРАН но със същият ник.

Мушморочката „ка17” пък пише
Е, не не коловози, а коректен и открит диалог...човек да застане зад думите си... иначе какво му е забавното на шмекеруването с анонимност..

А тя забравя че самата тя открито заяви че „искала да се забавлява като се заяжда с другите” без дори да ги познава. И самата тя е толкова неуравновесена че си сменя никовете за да бъде по интересна. Мушморочка но поучава другите и ги учи на морал?





Тема Re: Благодарности за Миан и Кой е Рапторнови [re: Бpaxмaн]  
Автор nonetheless (ветеран)
Публикувано18.05.08 17:53



.. и все пак Брахман е степен в която зацикляш без продължение по пътя на истината!!



Тема Кой е Раптор ли? Със сигурност не и аз:-)нови [re: Бpaxмaн]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано19.05.08 13:39



Пак не позна.



Аз не съм Раптор.

Изобщо откъде от време на време те осеняват такива гениални, но погрешни идеи?

Достатъчно е да поставиш някаква добавка към ника си (примерно !) и да го регистрираш.

А не да се държиш като ущипана госпожица.

Още повече, че реформата не беше насочена против теб, а беше предизвикана от зачестилата системна злоупотреба на някои анони с възможността да пишат нерегнати.

Така че ти винаги си добре дошъл в клуб "окултизъм".



Тема Re: Кой е Раптор ли? Със сигурност не и аз:-)нови [re: Aлekc]  
АвторБpaxмaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 17:07



Първо кажи кое е това магаре - мушморок с ник Раптор. Защото ако не си ти, ти си му първи братовчед

То е от ясно по ясно, всичко каквото кажеш Раптор или Раптовица го прави

Що се отнася до това да дойда да пиша не става. Аз съм започнал с ника Брахман. Така ме познават тук вече. Но... нещо е станало с моят профил и не мога да влезна в него?? Нещо повече, не мога да си направя нов ник който да е поне, казвам ПОНЕ подобен на Брахман?? Защо пак един господ знае, питай администраторите. Така че ще си пиша за сега тук.

Ако и тук сложат ограничение тогава не знам... В същност аз нямам много време за писане вече и няма да е голяма загуба за мен. Що се отнася до форумците тук, за тях пък хич няма да бъде загуба, дори ще бъде печалба Доста от тях са като теб "професори многознайковци" които само ще се радват да ми видят гърба. Така че моята липса ще бъде от полза и за мен и за вас

Еее аз ще продължа да си пиша във форума на Имаго, който иска да чете е добре дошъл там



Тема Re: Кой е Раптор ли? Със сигурност не и аз:-)нови [re: Бpaxмaн]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.05.08 17:21



с труд и постоянство всякаква регистрация се постига. не си искал - не си се регистрирал.
A кой е раптор - виж сам:





Тема Re: Кой е Раптор ли? Със сигурност не и аз:-)нови [re: Last Roman]  
АвторБpaxмaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 18:09



Нямам време за "труд и постоянство в Дира", това не ми е работата. Ако ти можеш да ме регистрираш с ника Брахман, ела ми се обади щом е толкова лесно



Колкото за информацията за Раптор която ми даде, това ми напомня една стара песен за азбуката която пеехме в казармата, (едва ли има някой който да си я спомня, търсих я на интернет но не можах да я намеря) в която последният куплет завършваше така:
.....Ямайка е остров в океана
ала гверди ала гверди
я виж ми Х... през дукяна
ала гверди ала гверди.




Тема Re: Благодарности за Миан и Кой е Рапторнови [re: Бpaxмaн]  
Авторб/ч/д Opo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 20:11



Алоооууууу ФълшиФ!!!
Юлтенджи Пишбрам Баштарик,
/Юли Тенекиджиев, пишман Браман баш тарикат/

Отново доказа, че си нищо повече от един болен мозък!
Един роб на своя Гуру Цар УМ - първосигнален Биокомп на който има качен само ДОС, но не и Уйндовс.
Та ето и някои от симптомите на болестта ти:

1.Винаги готов да нападне, оплюе, поругае, подиграе и отрече всекиго дори и световно признати духовни водачи, месии и личности изиграли решаваща роля в еволюцията на човешкия род. Наричайки ги всички: "тарикати" и "мошеници"....
2.Никога дори и за миг да не се опита да приложи към себе си онова, което преписва и цитира от древните книги и проповядва на другите да вярват и следват.

Ето доказателствата:

1.В клуб "Йога" и "Окултизъм" НЯМА ДРУГ ЮЗЪР, КОЙТО ДА Е ЗАДРЪСТВАЛ ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ ТЕЗИ КЛУБОВЕ С ПРОСТОТИИ, ИДИОТЩИНИ И СПАМ КАКТО ТИ СИ ГО ПРАВИЛ ГОДИНИ НАРЕД.... С ВСЕВЪЗМОЖНИ НИКОВЕ.
2.Ти дори си клонирал не веднаж чужди никове, за да пишеш интриги и идиотщини с тях ..... Но върхът бе, когато клонира ника на Jago Savera, за да пуснеш от негово име некролог на Оро и после и панахида.... Една дейност подобаваща само на най-разюзданите и бесни пубери.
3.И в клуб "Йога" и в клуб "Окултизъм" ОСНОВНАТА ПРИЧИНА ДА СЕ ПОСТАВИ МОД - БЕ ТИ И ТВОИТЕ ИЗДЕВАТЕЛСТВА С ВСЕВЪЗМОЖНИ НЕРЕГНАТИ НИКОВЕ!!!

В своята наглост и арогантност ти намираш смелост да критикуваш и моди и юзъри и се правиш на света вода ненапита - А ВСЪЩНОСТ ТИ СИ ЕДИН ИЗВЕРГ, ПЪРВОСИГНАЛЕН КРЕТЕН, ПСИХОПАТ, КОМПЛЕКСАР И НЕСПАСЯЕМ ЛУМПЕН ЗАЛУПЕН.

ЗА ТЕБЕ ПОНЯТИЯ КАТО "МОРАЛ", "ЕТИКА", "СЪВЕСТ", "КАРМА", "ВЪЗМЕЗДИЕ" и др. НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!

Но..... сайта на твоят себеподобен марксист-ленинец, атеист и московски възпитаник Имаго - /Хич го нема/ бе хакнат, нали? И твоят ник също - ЗАЩОТО ТОВА БЕ НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ДОЛНА ГАВРА С ПОНЯТИЕТО "БРАМАН"....
Значи възмездие и Карма има, а? Или още не си повярвал?

Има няколко вида рани:

1.Такива, които като си изиграят ролята и те заздравяват/зарастват. Като си научиш урока от тях и те изчезват....
2.Такива, които не заздравяват лесно и с години ги влачат инатите като тебе.... Докато схванат урока си и престанат да вършат същата грешка отново и отново....

Въпрос на личен избор!!!







Тема Re: Благодарности за Миан и Кой е Рапторнови [re: б/ч/д Opo]  
Авторhuanji (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 21:23



Я елате пиленца при батко.



Не е той основната причина да има мод, ако трябва да сме честни. Но пък компенсира с други пороци.



Тема Re: Кой е Раптор ли? Със сигурност не и аз:-)нови [re: Aлekc]  
Авторб/ч/д Opo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 22:54



Ти написа:

"Така че ти винаги си добре дошъл в клуб "окултизъм"."

Аз пък ще напиша:

Когато си направиш свой сайт, блог, глог и т.н. ТОГАВА можеш да каниш когото си искаш. Клуб "Окултизъм" не е твой клуб.
Тенденцията да се вживяваш в СОБСТВЕНИК и да раздаваш банове, да се правиш на адвокат на админи и моди - за да не те санкционират и като им правиш четки да те оставят да задръстваш клубовете с копи-пействанията си и да ги "чаршафосваш" с безкрайни чаршафи от взаимно изключващи се философии - нещо за което критикува Оро, че пишел дълги постове.... Да заплашваш със съд и проклинаш и да каниш като в свой дом разни досадни
лаладжии и нарушители на Регламента за участие в Дира.... стана пословична.

Та по-кротко!

Ти си НИКОЙ и НИЩО ПОВЕЧЕ от един най-обикновен юзър-словоблудец в дира.








Тема Re: Благодарности за Миан и Кой е Рапторнови [re: Бpaxмaн]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано19.05.08 23:30



Guilty in all charges!!!

Признавам се за абсолютно отговорен по всички определения, о Всемогъщи Брахмане!

Мога ли да разчитам на твоята велика Милост?!



многослов: не осъзнаваш ли колко смешно сериозен се издокарваш със своята безпрецедентна сухота и претенции за глас и мнение, където никой не ти ги иска.
Та ти дори нямаш кауза за която да се бориш, защото няма кого да освобождаваш и от кого.
Ти просто се бориш за власт.
Остави хората да бъдат себе си и просто вземи пример от тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.