Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: За озадаченитенови [re: vidiya]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано18.09.12 19:15



На всички озадачени, ще отговоря, с думите на Лапин:
"Хората са като дървеници: Когато не ги пипаш - хапят, когато ги смачкаш - вонят."
Лично аз, си измивам ръцете.






Редактирано от vidiya на 18.09.12 19:32.



Тема товарищинови [re: vidiya]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано18.09.12 19:46







Тема Re: За озадаченитенови [re: vidiya]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано18.09.12 19:58



Ъ...??

Ти така ли правиш?



...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: товарищинови [re: Exaybachay]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано18.09.12 19:59



Това е готино!

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: За озадаченитенови [re: L.L.]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано18.09.12 20:22



Ел, така отговаря -Лапин.Аз си "измивам"ръцете, защото не мога да коментирам неща, които не знам... (визирам болестни признаци и пр.)



Тема Re: За озадаченитенови [re: vidiya]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано18.09.12 20:40



Аааааа... сега разбрах... не, че разбрах наистина, ама поне схванах, че има неща, които не разбирам и... ами, ок., всеки си има живота, решенията и главата на раменете. В крайна сметка въпросът е какво ми дават лекциите му. Както и с творчеството на Кастанеда и личността му - същата работа. Всеки избира... каквото си избере...



...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: За озадаченитенови [re: L.L.]  
Автор vidiya (ентусиаст)
Публикувано18.09.12 20:53



Именно!





Тема Re: Лапин is backнови [re: vidiya]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано19.09.12 11:38



Много точно и хубаво допълнение

! Ако знаеш и за линкове към старите му лекции в on-line вид (в off-line ги има на ariom.ru), защото виждам, че каквото съм давал като линкове преди време отдавна не работи?

А озадачени хора фокусиращи се автоматично по повърхността никога не липсват. Очаквай някой да те пита и за тениската му или защо не му е изгладен панталона.



Тема "прилича"нови [re: mo32®]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано19.09.12 11:43



Мо, не можеш да видиш по-далеч от опаковката и това си е

. И Дон Хун да срещнеш насред улицата, пак ще ти заприлича на някой друг (примерно Паисий Хилендарски) само защото би ти казал "О, неразумни юроде нямаш ли си практики за ежедневна безупречност, та обикаляш из форумите и лепиш етикетчета като децата".



Тема Re: "прилича"нови [re: Mиpo1]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано19.09.12 13:46



Съгласен съм, не мога да мина отвъд опаковката.

Ето въпросният господин през 1996:



Ето го през 2012:



Нищо лошо, харесвам бодибилдинга и физическите упражнения, но ми се чини, че вдигането на щанги е единственото, което Лапин е овладял и си му личи. Преподава ли бодибилдинг на семинарите си?

Просто отбелязвам какво ми прави впечатление. Зная, че звучи злобно, но не е. Звучи и елементарно - нямам против.

Дълбоките духовни неща ги оставям за дълбоко духовните хора. Лапин поне се е усетил и прави нещо полезно за себе си - вдига щанги, докато говори за тантра и т.н. Не е най-доброто, но е повече от това да говориш за тантра и т.н. и да правиш нищо.

Пък и си признай, че в един форум си трябва форумен идио, шут и антагонист.

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.