Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Страст [re: _Lora]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано16.01.08 08:57



В отговор на:

Не се боя, забавлявам се. Интересно ми е дали твоята рационалност може да се научи да танцува.



Какво значение има? Когато танцувам, аз се забавлявам. Коя точно част от мен танцува няма значение.



___________



Тема Re: Момата - цяло [re: lshtar777]  
Автор Mиpo ()
Публикувано16.01.08 17:25



Не преувеличавай, никой не те отсвирил. Иначе във всеки човек има, и мъжка, и женска част (и за това той не е половинка, а цяло). И на мен ми харесват и двете части в теб.





Тема Re: Целувам те... и едно (женско) усещане [re: _Lora]  
Автор Mиpo ()
Публикувано16.01.08 17:29



Струва ми се смътно, че го познавам този много близък и важен за теб човек

. Така или иначе, близкият и важен за теб човек е такъв и за мен и естествено ще се съглася с мнението му.



Тема Re: А. Лапин "Любовь и секс" [re: inti]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.01.08 17:36



Радвам се, че минаваш от там. Неминуемо е, промяната да се разпростре до няколко колена назад...и напред. Така е, защото ние сме свързани с близките и няма как да продължим ако не променим себе си до толкова, че да се дезактивират определени програми, заложени на родово ниво.

А, че тези програми, които носим се предават и на потомците е ясно.
Моита малка мома наскоро стресира една докторица и един доктор, които се опитаха да я прегледат. Педиатърката казала, че на такова жилаво дете не е попадала и при това се бори до последно. И не защото е болезнено да я преслушат със слушалките, а защото е против волята й.



Що ли ми е позната от някъде тая програмка, дето някой ако подходи със сила, ставам мноого лош.



Тема Re: А. Лапин "Любовь и секс" [re: huanji]  
Автор inti (istinska lubov)
Публикувано16.01.08 17:58



Децата винаги подхождат много истински, затова трябва да се учим от тях. Не знам дали е програмка, ама поне отразяваш вярно. Истината не е да се подхожда със сила( насилие),. Аз като малка, пък и сега горе долу е така, бях много ината и затова постоянно и си ме биеха де. Завърта се порочен кръг. Когато усетя насилие се затварям, инатосвам се и ако щеш ме убий не се предавам и няма да стане това дет ги иска другия! Не е това начина! Твоята мома колко е голяма? Да ти е жива и здрава и дано не се налага да ходите по доктори!



Тема Re: А. Лапин "Любовь и секс" [re: inti]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.01.08 18:18



Чела ли си "Селестинското пророчество"? Ако мога да използвам тяхната терминология, това са т.н. "Взискателни родители" и съответната лична драма. :)

Всеки си носи някаква кардинална лична драма. Лесно е да я разбереш,трудно е да я промениш...

На година и четири, но е попаднала на родители, не сме я пречупвали. Два рода луди ги прави, а като казвам луди, не лъжа.

Но по- добре да е така, от колкото да й набутам травма за цял живот.



Тема Re: А. Лапин "Любовь и секс" [re: huanji]  
Автор inti (istinska lubov)
Публикувано16.01.08 19:31



Чела съм го - да доста отдавна при това. Не мисля, че лъжеш, знам за какво говориш, а можеш ли да си представиш, че ти имаш момиче и е толкова лудо, а при мен е момче , само си представи!

. При всички положения децата обичат да им се поставят граници! Ние им даваме сила, но и трябва да я канализираме, в смисъл да им поставяме задачи, с които могат да се справят и предизвикателства. Поне за мен това си е чисто предизвикателство да мога да разгранича свобода от свободия, както се изразява Мадлен Алгафари в едно списание. Дай ми ако ти е интересно данните да й видя хороскопа!



Тема Re: А. Лапин "Любовь и секс" [re: inti]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.01.08 19:42



За лудо, пол няма. Но ти вярвам, че си имала интересни преживявания. :))

За сега не е чак толкова изявен този въпрос с канализирането на енергията. По правило, в началото майката отнася каиша, а с времето бащата му се увеличават задълженията.





Тема Re: Страст [re: _Lora]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано16.01.08 23:58





ИН и ЯН-а в мъжете и за партнирането.



Тема Re: Страст [re: Beдpocт]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано17.01.08 00:23



нормалните хора или как всеки Ин и ЯН да си знае пространството за танцуване.

....аз не искам твоето, ти не идваш в моето!



___________

Редактирано от mo32 на 17.01.08 00:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.