Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Миро  
АвторПиcтoлeт (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 18:49



Липсваш ми: Хуанджи не е като теб- не отговаря на малки постинги, които не са му съвсем ясни или които са недостойни за вниманието му. Не праща целувки и прегръдки. Не трие !

Лека нощ и весели сънища!



Тема Re:хунджинови [re: Пиcтoлeт]  
АвторПиcтoлeт (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 18:55



грешка: трие, излиза. четох за семейните ценности, където хуанджи упоменава как е изтрил. това се нарича редктиране без съгласие на автора. толкова непдоходящо за такъв форум;-)! интересно ми е, от какв гелдан точка се осъществяват редакциите- културна, емоционлна, тиражна, психологическа или назидателна>



Тема Re:хунджинови [re: Пиcтoлeт]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано29.12.07 19:36



Ба живо изтриване си е, кво ти редактиране .



Двамата са лична танцова двойка и ако не им сложим парапет, ще заемат целият дансинг.

Вече в коя гледна точка се причислява...не знам. Честно.



Тема Re: Миронови [re: Пиcтoлeт]  
Автор Mиpo ()
Публикувано03.01.08 01:33



Ей, трудно е да ти се угоди - нали искаше да не пиша известно време в ДИРа ?



Що се отнася до триенето, видя кой трие другите и кой си изтри мнението към теб.

А относно твоята Суфи мантра, не съм я трил най-малко по четири причини.
1. В Ошо духа, чието олицетворение се стреми да е този клуб, няма триене на различни мнения.
2. Знам със сигурност, че не съм я трил, защо не ми и идва на ум на редактирам, цензурирам и трия мнението на хората наоколо.
3. След като поразпитах, се оказа, че си писала (спамила според някои) в други клубове и там са активирали администрацията да те изтрие автоматичното всичките ти нови теми от този ден във всички клубове, вкл. и от Ошо).
4. Хареса ми.

Мина ли Сатурновата дупка? знаеш, че поемам отговорността за всякакви твои проблеми.

ЧНМ - Честит Нов Миг !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.