Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бъди мъдър  
Автор damask (Съм)
Публикувано10.12.07 20:47



Един ден от житието на damаsk

Някога се любих лудо, и прецаках мъжествтото си. Не полагайки грижи за него, любовта ми каза, бъди грижлив за тялото си! Отвърнах, ти ела да се любим а аз понеже съм християнин ще си го целуна да мине. Тя отвърна, че не съм бил йога, за да го направя.
Тогава damask се изви в смеха си и отвърна:
- Те йогите за това са егоисти, защото си мислят, че сами си духат най-добре!

Бъди мъдър




-=Истинската жена трябва да те изпълни, а не да те изпразни=-

Редактирано от damask на 10.12.07 20:48.



Тема Re: Бъди мъдърнови [re: damask]  
Авторлyпyc (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 12:06



бе то сред поповете хомосексуализма е доста разпространен, затова по-добре автофелационист, отколкото гей.





Тема Re: Бъди мъдърнови [re: лyпyc]  
Автор lncg ()
Публикувано11.12.07 12:43



не бе, човеко иска да каже, че само йогите са такива - могат за се хапнат сами отзад





Тема Re: Бъди мъдърнови [re: лyпyc]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:47



И седеше damask насред пътят на кръстопътищата, и пред него се яви една йога, последен модел, тоест модерните просветлени. Ухили се и каза, че можел да му покаже номерата на ума. О благи мой, остроумието може да пореже само знаещия. И седна йогата срещу damask , и го запита ще е его и що е мъжество. Ето ще ти кажа тъй, ако ти си мъж, лапни си го и се изпразни в устата си, ако това направиш, наплюй ме. И йогата в стремежа си да се докаже извърши съвършенна глупост. Ухили се damask и рече му, чакай, ето виж сега друго чудо, и сам си го налапа, екстаза го изпълни и той се изпразни. И веднага се изплю на йогата, но в яда си йога скочи да се бие. Тогава damask извади едно огледалце и му каза СТОП. Какво да види йога там, по лицето му се стичаше вода ( слюнка ). И нито следа нямаше от лепквата течност. И зачуди се, ще е станало, тоя от семенна течност вода направи. Поклони се пред чудотвореца и каза, ти мой гуру. Но damask изтри слюнката от лицето му, повдигна го и целувайки му каза:
- Сексуално анхиниране



Бъди мъдър ( СТОП )



Тема Re: Бъди мъдърнови [re: лyпyc]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:49



Шегувам те с по горната приказка, да не се засегнеш, жив и здрав





Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.07 18:37



Прав е медика, воднистата част на семеннта течност се отделя от простатата, докато гъстите частици из нея съсържат сперматозоидите и се отделят от тестисите.

При възбуждането, реагира простатата най- вече и затова секретира повече.



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.07 18:41



При определена фаза на възбуда, съвсем малко преди оргазма се отваря секрецията от простатата, като може да се стигне до изтичане на доста течност, която е простен секрет. При това положение няма контракции на жлезата и семето не излиза. Ако се продължи с възбудата, се стига до контракции и нормално изпразване.



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:37



Протърках се ( шшт ) не казвай на никой, тайната на разкрачената походка




Люба ( Любов ) е всяка жена, само че не всяка иска да Е. Сега имах едно време приятелка, лягаме за първи път, и тъкмо да се разгорим ( Искаш ли да те любя като индииски принц ) и всичко пропадна. Или ( само за момент........малък ли ми е пениса? ) Трудно се намира в такъв миг някой да приеме всичко и да се хилим по двайсет минути, защото дали ще се любя дали ще се смея, все Е. Регулярност на медитацията бих казал, защото се изразявам на три езика, истина, мъдрост и любов. Пребивавам в любов, но по някога играя с думите, а хората ги взимат не на шега. Когато обърна състоянието в мъдрост, лично съм забелязал ти много ме отгатваш там Мирски. И вендага ми плющиш дебелашка шега, просто го правиш естественно. С теб винаги си комуникираме така, и е живо удоволствие. Не знам как е при момичетата, какъв вампир са видяли, но това те знаят най-добре. Но от Миро като те кръстят на Мирослав и заспиват към теб. Омайник си ти, явно не разбират шегите ти, не ги възприемат, а ти обичаш много да се шегуваш.

Ей и Ловеч крю се включи, живна тази мъдра тема, ама дали някоя Люба няма да даде, коментар в ЗА за любовта!

Хуанджииииии здрасти приятелю, ех че пусто време няма, да идем на мач. Но благодаря ти, вече ме заведе със сърце. Благодаря ти !



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:10



може би се виждам, просто е посланието и Люба е там, като си дойдеш ще идем на вътрележките и захарен памук



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: huanji]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано12.12.07 09:07



Първоначалния секрет от простатата, който се изпуска в началото на възбудата има една основна функция - да неутрализира остатъчните вещества от урината в пикочния канал, с което да се гарантира, че сперматозоидите няма да бъдат увредени от тези вещества.

Доколкото ми е известно, този процес е неволеви и не може да бъде контролиран, а тази течност да бъде задържана в организма.

Всяка друга течност, влизаща в състава на спермата може да бъде задържана! В началото на практиката, след като човек се научи да спира изпразването, може да се изпуска прозрачния секрет от простатата, но с времето човек може да се научи да задържа и него.

Много хора са на мнение, че това уврежда простатата, но те обикновено не са практикували и не са запознати с метода на задържане и с различните "предохранителни" техники - като се започне от чисто механичен масаж на простатата(с копринена кърпа в областта на перинеума), начини на уриниране, физически пози и упражнения, та се стигне до различните вътрешни методи на отвеждане на напрежението - за справка книгите на Мантак Чия и компания.



___________

Редактирано от mo32 на 12.12.07 09:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.