Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бъди мъдър  
Автор damask (Съм)
Публикувано10.12.07 20:47



Един ден от житието на damаsk

Някога се любих лудо, и прецаках мъжествтото си. Не полагайки грижи за него, любовта ми каза, бъди грижлив за тялото си! Отвърнах, ти ела да се любим а аз понеже съм християнин ще си го целуна да мине. Тя отвърна, че не съм бил йога, за да го направя.
Тогава damask се изви в смеха си и отвърна:
- Те йогите за това са егоисти, защото си мислят, че сами си духат най-добре!

Бъди мъдър




-=Истинската жена трябва да те изпълни, а не да те изпразни=-

Редактирано от damask на 10.12.07 20:48.



Тема Re: Бъди мъдърнови [re: damask]  
Авторлyпyc (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 12:06



бе то сред поповете хомосексуализма е доста разпространен, затова по-добре автофелационист, отколкото гей.





Тема Re: Бъди мъдърнови [re: лyпyc]  
Автор lncg ()
Публикувано11.12.07 12:43



не бе, човеко иска да каже, че само йогите са такива - могат за се хапнат сами отзад





Тема Re: Бъди мъдърнови [re: лyпyc]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:47



И седеше damask насред пътят на кръстопътищата, и пред него се яви една йога, последен модел, тоест модерните просветлени. Ухили се и каза, че можел да му покаже номерата на ума. О благи мой, остроумието може да пореже само знаещия. И седна йогата срещу damask , и го запита ще е его и що е мъжество. Ето ще ти кажа тъй, ако ти си мъж, лапни си го и се изпразни в устата си, ако това направиш, наплюй ме. И йогата в стремежа си да се докаже извърши съвършенна глупост. Ухили се damask и рече му, чакай, ето виж сега друго чудо, и сам си го налапа, екстаза го изпълни и той се изпразни. И веднага се изплю на йогата, но в яда си йога скочи да се бие. Тогава damask извади едно огледалце и му каза СТОП. Какво да види йога там, по лицето му се стичаше вода ( слюнка ). И нито следа нямаше от лепквата течност. И зачуди се, ще е станало, тоя от семенна течност вода направи. Поклони се пред чудотвореца и каза, ти мой гуру. Но damask изтри слюнката от лицето му, повдигна го и целувайки му каза:
- Сексуално анхиниране



Бъди мъдър ( СТОП )



Тема Re: Бъди мъдърнови [re: лyпyc]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:49



Шегувам те с по горната приказка, да не се засегнеш, жив и здрав





Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.07 18:37



Прав е медика, воднистата част на семеннта течност се отделя от простатата, докато гъстите частици из нея съсържат сперматозоидите и се отделят от тестисите.

При възбуждането, реагира простатата най- вече и затова секретира повече.



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.07 18:41



При определена фаза на възбуда, съвсем малко преди оргазма се отваря секрецията от простатата, като може да се стигне до изтичане на доста течност, която е простен секрет. При това положение няма контракции на жлезата и семето не излиза. Ако се продължи с възбудата, се стига до контракции и нормално изпразване.



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:37



Протърках се ( шшт ) не казвай на никой, тайната на разкрачената походка




Люба ( Любов ) е всяка жена, само че не всяка иска да Е. Сега имах едно време приятелка, лягаме за първи път, и тъкмо да се разгорим ( Искаш ли да те любя като индииски принц ) и всичко пропадна. Или ( само за момент........малък ли ми е пениса? ) Трудно се намира в такъв миг някой да приеме всичко и да се хилим по двайсет минути, защото дали ще се любя дали ще се смея, все Е. Регулярност на медитацията бих казал, защото се изразявам на три езика, истина, мъдрост и любов. Пребивавам в любов, но по някога играя с думите, а хората ги взимат не на шега. Когато обърна състоянието в мъдрост, лично съм забелязал ти много ме отгатваш там Мирски. И вендага ми плющиш дебелашка шега, просто го правиш естественно. С теб винаги си комуникираме така, и е живо удоволствие. Не знам как е при момичетата, какъв вампир са видяли, но това те знаят най-добре. Но от Миро като те кръстят на Мирослав и заспиват към теб. Омайник си ти, явно не разбират шегите ти, не ги възприемат, а ти обичаш много да се шегуваш.

Ей и Ловеч крю се включи, живна тази мъдра тема, ама дали някоя Люба няма да даде, коментар в ЗА за любовта!

Хуанджииииии здрасти приятелю, ех че пусто време няма, да идем на мач. Но благодаря ти, вече ме заведе със сърце. Благодаря ти !



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: Mиpo]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:10



може би се виждам, просто е посланието и Люба е там, като си дойдеш ще идем на вътрележките и захарен памук



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: huanji]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано12.12.07 09:07



Първоначалния секрет от простатата, който се изпуска в началото на възбудата има една основна функция - да неутрализира остатъчните вещества от урината в пикочния канал, с което да се гарантира, че сперматозоидите няма да бъдат увредени от тези вещества.

Доколкото ми е известно, този процес е неволеви и не може да бъде контролиран, а тази течност да бъде задържана в организма.

Всяка друга течност, влизаща в състава на спермата може да бъде задържана! В началото на практиката, след като човек се научи да спира изпразването, може да се изпуска прозрачния секрет от простатата, но с времето човек може да се научи да задържа и него.

Много хора са на мнение, че това уврежда простатата, но те обикновено не са практикували и не са запознати с метода на задържане и с различните "предохранителни" техники - като се започне от чисто механичен масаж на простатата(с копринена кърпа в областта на перинеума), начини на уриниране, физически пози и упражнения, та се стигне до различните вътрешни методи на отвеждане на напрежението - за справка книгите на Мантак Чия и компания.



___________

Редактирано от mo32 на 12.12.07 09:09.



Тема Re: Любо се люби лудонови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано12.12.07 11:14



Да, първо началният секрет има тази функция, както и за ослизяване и подпомагане при проникването.

Секрета, който изтича малко преди еякулация е в доста по- голямо количество и вероятно се дължи на препълване с простатна течност, защото се случва само след известно задържане.

Ако някой неподготвен реши да настоява пред тялото си, може да има проблем. Затова къз задържане се пристъпва след предварителна работа с микроорбитата и сексуалността в главата. И това е най- общо, може да има още изисквания.





Тема Re: Любо се люби лудонови [re: huanji]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано12.12.07 12:08



Работата по микроорбитата, преди да се започне със сексуакните методи, е от 3-6 месеца (разбира се ежедневна работа), в зависимост от човека и неговите специфики. Изключения има само при болни хора, но там акцента е в укрепване на здравето, а чак тога след това в някакво развитие.

Имаше един философ на Тайчи-то, който раздуваше разни теории, че трябвало години работа с микроорбитата (3 години минимум), преди да се започне с каквото и да било друго. Накрая си остана само с теориите. Тогава обаче пресметнах, че по неговата "система" и срокове, човек трябва да живее средно по 300 години, за неща, за които другите хора обикновено отделят някакви си 40-50 години.



По "програмата" в книгата на Юдлав, дори се започва много по-бързо със сексуалните практики. Нека не забравяме, че те са предназначени за начинаещите, за да съхранят здравето и силата си, преди съвсем да са се пропилели окончателно и да се налага да се лекуват първо, преди да се захванат с практика.

Разбира се добрата подготовка е от съществено значение, но не и при съществено времетраене. Ако някой се бави повече от няколко месеца със започването на сексуалното Гун Фу, причините не са в метода, а другаде!



___________



Тема Езици и разбираненови [re: Любo]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.12.07 14:52



Това за изпозването на 3 езика в кревата е добра находка и трябва да е хит сред жените. Някои от тях достигат оргазъм и само с прилагането на един език, та представям си какво става, когато са 3. Но нека да са мъдри и те (както е заглавието на темата ти), че от много изпозлване на езика ние мъжете ще останем без глас.

Относно погрешното разбиране при писане в ДИРа, това е особено забавно и полезно. Примерно, когато общувам с някого тук, му казвам понякога неща, чийто контекст е неизвестен на останалите форумци. Това води до най-различни заключения от страна на наблюдаващите и когато разговаряме по-късно насаме (или тук) те ми задават въпроси, които са толкова смешни, че никога не би ми било хрумвало такова интерпретиране. Та, такива ситуации са полезни както за околните, защото се учат на РАЗБИРАНЕ и ВИЖДАНЕ, така и на този който ги е "забъркал", защото се учи да приема всичко (неазисимо дали е реално или нечие въображение). Хм, това може да се отбележи като иновационен момент на ДИРа в духовните практики и развитие.



Що се отнася до другарчетата, които се усещат вампиросани, моето обяснение е, че в различни периоди съм свирил на "пиано" по бутоните на тяхната несъзнателност. И когато липсва приемане на тази музика се получват реакции на сомнамбулизъм и на една особена привързаност към моята персона. Но кой знае, може и да греша и наистина да съм им пийнал соса.





Тема Re: Любо се люби лудонови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано12.12.07 15:50



Понеже съм минал по друг път, не мога да се ангажирам със срокове. Пък и те би трябвало да са индивидуални.





Тема Re: Любо се люби лудонови [re: huanji]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано12.12.07 17:29



Написаното, макар и в отговор на твоето мнение, не беше насочено към теб. Просто споделих наблюдения, защото ми се струва важно, човек да приоритезира нещата - спиране на загубата на енергия, връщане на изгубената енергия, работа и развитие на енергията...

По принцип всичко е индивидуално, статистиката може да хване само общите тенденции. Майсторите казват, предполагам на дългогодишен опит в обучаването на различни хора, че началното ниво "човек" (земя-човек-небе) отнема около 3-4 години, за да може един мъж да си върне изразходената Дзин. Едва след това започва същинската работа по безсмъртния зародиш. Не зная как е при Джао.

Шинрю Судзуки казва, че дори и човек да няма най-добрите вродени качества, то той има равни, ако не и по-големи шансове по отношение на другите хора.
В книгата, която Алекс ни подари, той използва метафората за д5те вида коне коне. Много често най-упорити и стигащи най-далече, са хората, които влагат повече усърдие поради факта, че нещата им се удават най-трудно т.е. те не са "най-добрите коне"

В крайна сметка не е важно как се подготвя човек, а какви са резултатите.



___________



Тема Re: Езици и разбираненови [re: Mиpo]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 19:50



Е тука трябва да се напънат да те разберат, относно дира и разговорите. Аз това исках да напиша отдавна, че като говоря с теб значи с теб, когато с някой друг то с друг, и малко са онези който хващат дълбочината на темата. Глей ги ония двамата, почнаха с трактати за тестиси и простата. Ей момчета, накарайте партньорката да ви бръкне в дупето и да ви натисне лекичко простата, и ще хвъргате като централния шадраван в Плевен. Е това наричам, липса на его. Не го прилагайте на саме, ще убиете спонтанноста с техническа заготовка. Само с партньорка или партньор, не ви знам левитацията на къде ви е



Относно жените и Мирослав, ето Мирски нека Лили Иванова се изкаже.

Къде се ражда любовта?
Дали не е в едно сърце,
което вярва че сега
умът не може да го спре?

Не си измисляй правила!
С мене всичко е начало!
Но не очаквай след това
да бъда твое огледало!



Тема Re: Езици и разбираненови [re: Любo]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 20:00



С тоя стих пуснах последни елемент преди два дни тука че само дърдори какво съм бил, както се вика, като искаш да те оставят на мира, направи се на това на което те наричат



А може и така:
Или ако искаш да те оставят на мира, кажи им че Миро е насреща

Обаче Миро стана Мирослав, алооо Оле затвори очички, отговрите се дават само на будни. Който има очи нека да се оглежда, и да не забравя че добитъка гледа на страни а Сараха гледа Любовта



Тема Re: Китари и разбираненови [re: Mиpo]  
Авторdamask (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 20:17



[20:18:59] Ли Ан каза: Любов, обичам те и сега ще ти разкажа една случка, понеже си професионалн акустична китариска, да видиш какво се казва медитация. Бачкам днес и срещу фирмата има блок. Там живее един металист, надува ми главата лятото като си пия кафето и днес тоя излезнал на терасата. Гледай каква проекция прави, стъпил на первза с една кухарка, тоест все едно е соло китарист и подпрял крак на въображаемата тонколона джаса яко в мига. Обаче ме питат, кажи тоя нормален ли е, викам, да прави катарзис и се чисти неосъзнато. Обаче е лошо ако скочи в публиката щото живее на 3ти етаж. Но като гледах какво прави с грифа, викам си лееееееее леееееееее тоя е по бърз и от Ингви Малмстейн





Тема Re: Любо се люби лудонови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано12.12.07 20:37



Да, така е. При Джао е същото.





Тема Re: Бъди мъдърнови [re: damask]  
Автор Mиpo ()
Публикувано13.12.07 16:05



Бъди мъдър, според мен, значи да си цялостен можейки да си взаимодействаш с целия спектър от възможности, с които Битието те среща. Апропо, в това е разликата между това, което условно може да се нарече "Ошо подход" и този на разни, да ги наречем, йоги (не визирам само представители на съседни клубове).

При последните, взаимодействието е само с една тясна ивица от целия спектър (да го наречем видима светлина по примера с електромагнитните вълни) и изпускат разните невидими инфрчервени, ултравилетови, радио, ренгенови и гама лъчения... И за това се получават забавните ситуации, когато примерно ти излчъваш нещо на много честоти, но на някои приемници приемат само една честота и после се чудят, защо нещо им бучи в главите.

Що се отнасия до саксията и падащите често плодове и семена отвъд перваза, прав си, така е. Но така е не само в един интернет форум, така е навсякъде в живота. Важното е, че понякога, макар и рядко, плодовете падат и на нужното място и се срещат идеи и хора, за които саксията е безкрая...

П.П. Това с масажа на простатата през ануса го има и в даоските практики. Хм, да видим дали ще има монолози и на тази тема.





Тема Re: damаsk!нови [re: damask]  
Автор _Lora ()
Публикувано13.12.07 23:19



Здрасти малкия, нали щяхме да се виждаме с теб след една, две години... Егати как лети времето!!


Но темата (Бъди мъдър), дава отговор на горното

Гадни егоисти сте вие двамата с Мирослав, мен няма ли да ме водите да се повозя на кончетата... много се

Там с теб двамата можем да бъдем едно в действието. Без никакви интерпретации, ще сме Едно в ставащото...

В повръщането ще смЕ!

(И на мен ми става зле, когато се возя на въртележки )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.