Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Любовта, която ме МЪЧИнови  
АвторAня (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 20:25



Чудесно е че мога поне да напиша това, което ме МЪЧИ.
Направо съм една мъченица – мразя се за това. Трябва да взема решение за Свилен – веднъж и завинаги и зная какво е то, само че не мога да го изпълня заради химията, която има между нас.
Химията – това е което всички искаме да ни се случи и върху което не можем да повлияем ама никак. Мразя я тази химия.
Ревнувам го от жена му с цялата си душа. Яд ме е! Мразя я!
Всички хубави чувства, които изпитва душата ми, цялата романтика на която съм способна (а тя е безкрай) и всички песни, които искам да изпея НЕ ТРЯБВА да са за него. Всеки път, когато го виждам да си тръгва с колата или когато го чувам, а той си е у дома се чувствам УЖАСНО, отвратително (disgusting). Не зная дали тези мои чувства не са и огледало на недотам силното ми желание към Димо.
Няма смисъл да обичам Свилен -това само ме прави нещастна и да се мразя.
Искам да намеря отговор на въпроса как да го направя – как да скъсам с него, без да ме боли (даже не ме интересува дали него ще го боли-толкова ме е яд).
Защо ми се случват тези неща? Искам да спра да обичам, не искам да познавам любовта, искам да съм стара и да не ме вълнува любовта.Умирам-това ме убива, и плача няма да ми помогне, чувствам се в безизходица. Усещам че нищо не може да ми помогне, защото ми трябва химия с човек, който може, който е свободен и освободен, който е на разположение. Защо се случват тези неща, кой ги предизвиква???



Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: Aня]  
Автор inti (istinska lubov)
Публикувано07.12.07 21:32



Здравей Аня!
Мога да почувствам, това което и ти чувстваш! Наистина хубаво е че пишеш за това. Тъй като и аз съм минала през подобни неща, ще напиша нещо което на мен ми помогна да разбера какво се случва, ако това те докосне значи е валидно и за теб, ако ли пък не просто го знай като информация!
Привличаме мъже, който не са на разположение, защото и ние самите не сме на разположение. Имам в предвид че отново и отново търсим нашите бащи. Искаме да се грижат за нас, искаме да знаят как се чувстваме във всеки един момент, да удовлетворяват нуждите ни, да ни се радват. Ние имаме толкова много любов и радост, романтика за тях. Но тъй като не сме го получили това като деца, ние продължаваме да го търсим във връзките си. Жалкото е това, че винаги привличаме партньори които не могат да ни го дадат. А ние толкова много ги обичаме и искаме и те да ни обичат. Затова е неизбежно да не ни боли. Разбира се че ще мразиш жена му, защото тя ти го отнема, както майка ти е отнела баща ти. Той не е бил на разположение за теб. Порастването се състой в това да приемем болката си, да приемем че са могли да ни дадат само това което са ни дали, да им благодарим за живота, които са ни дали и да ги пуснем с любов. Сега е необходимо ние да си станем и майка и баща, да се погрижим за нас и да направим това което трябва за да сме щастливи и свободни. Едва тогава ще срещнеш истинският партньор за теб!И винаги помни че не сме жертви, има сила в нас и това което ти се случва ти помага да я отключиш! Винаги привличаме партньори които са като нас за да се огледаме, с еднакви модели. Ти ако играеш модела на " принцесата на татко", то той играе ролата на "принца на мама". Съответно неговата ситуация е същата, не може да се раздели със своята майка, защото това е равносилно на смърт за малкото дете. Той проектира майка си във връзките и след това си търси любовници. Известните ни на всички любовни триъгълници. За да се излекуваме трябва да минем през болката от раздялата с нашите родители и да поемем отговорност за собствения си живот, да се грижим за нас , да казваме това от което се нуждаем, и да си ги даваме. Това е цената която трябва да платим за да сме щастливи!



Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: Aня]  
Автор lncg ()
Публикувано08.12.07 11:53



ами да си се спряла в самото начало, ако беше по-осъзната...
то "химията" си я правиш ти до известна степен



я си я насочи към Димо



Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: Aня]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.12.07 13:45



Отговорът на всичко това започва с осъзнаването, че си страшно тъпа...





Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: бeзпътeн]  
Автор inti (istinska lubov)
Публикувано08.12.07 14:24



Безпътен къде ти е обективността?



Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: inti]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.12.07 14:25



Навсякъде...





Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: бeзпътeн]  
Автор inti (istinska lubov)
Публикувано08.12.07 14:31



А в теб?



Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: inti]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.12.07 14:34



Разбира се.





Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: бeзпътeн]  
Автор inti (istinska lubov)
Публикувано08.12.07 14:42



Наранявали те нейната история? И на коя страна си?



Тема Re: Любовта, която ме МЪЧИнови [re: inti]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.12.07 14:58



Не ме наранява. На ничия страна не съм. Просто отбелязвам обективно факт. Всеки влюбен е тъпак.

А клуб "Ошо" не е "сапунени опери" и пр. Но щом момичето е прописало тук - на правилното място е.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.