Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Епизоди от сезон 1 и някои наблюдениянови [re: Mиpo]  
Автор lncg ()
Публикувано12.11.07 13:20



Миро, тия неща естествено няма да ги чета,
бях свидетел на следсстията от това, малко по-късно,
откакто съм в дира, никога не съм чела такива теми, като видя за какво става дума.
имаше и други истирии - с Анон ли беше, че забравих - с двете си жени - едната от клубовете разбира се.. и т.н.. Сигурна съм, че не е довело до добър край.

Затова на никого не бих препоръчала да чати в клубовете. И да прави интриги.

Пускала съм само сериозни теми - есета и често съм отбивала нападки,
и като виждам какво е положението - липса на интерес към сериозното, а интерес към интриги, - започнах понякога да се бъзикам,

но за мен си остава хъса да пиша неща, които ме вълнуват и искам да станат достояние на повече хора, дори само четящи.

Сори, че погледнах тук в твоя клуб какво става

Това е положениет с клрубовете - то е следствие от хората, от това, което ги вълнува и за което са тук.



Тема Влизате в клишето...нови [re: Mиpo]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано12.11.07 13:49



Бла-бла-бла. Почна да разваляш готиния сериал с разни глупости за чувствата на другия, за прошки, за осъзнавания и за любов...

Хич не харесвам, когато главния герой се разкисне и реши да се прави на чувствителен!

Като ще е сапунка, искам да гледам истински мъже, които покоряват женските сърца, без да се страхуват от обстоятелствата, които ни ограничават в истинския живот - морал, страх жената да не ти отнеме всичко при развода, родата на жената, ако имат пари и власт... Въобще, искам да мечтая какво е да съм истински мъж, а не да гледам историята на поредния мухльо като мен, който се съобразява със хиляди условности, но в същото време си въобразява, че въпреки това е неотразим сваляч и любовник.



Я раздвижете малко действието и фабулата. Кой, освен вас, го интересува какво всъщност е станало? Като ще е публично, поне да е интересно представлението.



___________



Тема Re: Епизоди от сезон 1 и някои наблюдениянови [re: Mиpo]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано12.11.07 14:06







Тема Re: Епизоди от сезон 1 и някои наблюдениянови [re: бeзпътeн]  
Автор lncg ()
Публикувано12.11.07 14:11



"За смеещите се над този сериал: това, ако не в същата ситуация то в подобна, може да се случи и на вас/нас. Огледайте се."



Тема Re: Влизате в клишето...нови [re: mo32]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 14:19



Обаче за най-важното не говори Миро - как оттук много хора отидоха в психиатриите, като си съсипах, някои от тях пак се върнаха



Който не е стъпил здраво на краката си, не е за виртуалния свят на чатовете в интернета, където хората не се показват такива каквито са,
защото ще вземе да си повярва



Тема Re: Прошкатанови [re: Mиpo]  
Автор lncg ()
Публикувано12.11.07 14:26



Миро, разкажи пак историята си с Хана, за хората, които не я знаят





Тема Re: поправканови [re: lncg]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 14:31



*като си съсипаха здравето, семействата, живота*



Тема Re: Влизате в клишето...нови [re: lncg]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано12.11.07 14:58



Който е тръгнал към психиатрията си е... тръгнал натам. Дали ще минава през чатове или през кръчмата, няма никакво значение.

Чатовете са си чатове, те не подлудяват хората, хората са тия, които лудват.

___________



Тема Re: Прошкатанови [re: Mиpo]  
Автор лия ()
Публикувано12.11.07 14:59



Принципно за почти всичко си прав и в същото време ми се струва, че допускаш грешка в това да се опитваш да правиш добро, когато не са ти го поискали.


От друга страна моят личен опит с един двама близки хора ме е научил, че не винаги на външен план трябва да се маха с ръка и да показваш, че не ти пука и че ги приемаш такива каквито са. Най-малкото защото се качват не само на твоята глава и толерантността на другите я приемат за нещо дадено. Слувало ми се е да видя от страни как действат механизмите на поведение - механични и повтаряеми. И веднъж, инстинкт го наречи, ми подсказа, че при поредното махване с ръка не правя услуга нито на себе си, нито на отсрещната страна. Всички сме хора и често допускаме грешки. Важното е да се видят и да не се повтарят до припадък. В дадената ситуация има сгрешили, дай на тях шанс да израстът. А Кайли не я мисли, тя е достатъчно интелигентна да се спаси от кармичните възли. Ето, тя им дава шанс. Не може в дадена ситуация да изключваш всичко останало и да визираш само един елемент. Никой не знае дали на вътрешен план този човек не е прогледнал за това, че е безмислено да се чувства наранен от малоумните постъпки на някой друг, а на външен план да се опитва да му подаде ръка и да помага да се осветлят грешките.



Тема Re: Влизате в клишето...нови [re: mo32]  
Автор лия ()
Публикувано12.11.07 15:03



Явно, че освен нас и теб те интересува


Каква любов, кви пет лева видя тук незнам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.