Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Влизане навътре ...нови [re: mo32]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.11.07 22:57



Ако не ти харесва програмата, не забравяй, че може да смениш канала. Но понеже виждам, че си се задържал, ще ти обърна внимание, че може да приложиш върху нехаресването ти, това което за споделих на Лия за прошката/разбирането.

Мярнах, че си споменал "всяка жена ...", "всеки мъж ...". Просто допълни и в двата случая, че това е така както ти го виждаш в момента. Ще ти даде свобода, че в друг може да видиш света и по-различно.

Не е нужно да се делиш на смотан и забавен. Нито да се оглеждаш в очите на другите. Хм, трябва ти да се видиш, но за това се изисква да влезеш в теб, мили Мо(й).

П.П. Подсети ме да ти кажа по натам къде виждам, че отива сексуалната ти енергия.



Тема Re: Влизате в клишето...нови [re: lncg]  
Автор huanji ()
Публикувано12.11.07 22:58



Станалото-станало.





Тема Инкогнита и Хананови [re: lncg]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.11.07 23:05



Инкогнита, ти уж не се интересуваше от "такива" неща, а се оказа изведнъж много осведомена за всичко, което става в ДИРа.

За коя от много истории и за коя точно Хана те интересува? Идва ми на ум тази от филма на Уди Алън "Хана й нейните сестри", където главният герой казваше "Обожавам монахини отдали се на греха".

П.П. Извинявай за любопитството, но да има нещо монахинско в теб?





Тема Re: Прошката на Лия?нови [re: Mиpo]  
Автор лия ()
Публикувано12.11.07 23:17



Не те съдя, извинявам се ако е прозвучало като осъждане. Просто се опитах да ти покажа друга гледна точка за нещата.

Как бих реагирала мога само да предполагам. Засега живота ми е спестил такива роли. А колкото и да предполага човек винаги може да има изненади.



Тема Желанието на Хуанджинови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.11.07 23:26



Ех, палавнико, искаш да й изневеря и да спя с теб? И те привличат отвратителните и (на)дървените, а? Бъди търпелив, стой наоколо и ще стане.

А за това, което Кайли ти е казала, че сме правили с нея, не бих го нарекъл изневяра, а обикновен секс. Тя беше търпелива и си го заслужи. Ти също можеш.





Тема Re: Желанието на Хуанджинови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано12.11.07 23:39



Не, не е Кайли. А ти отричаш ли фактологията?

Забелязвам, че неудобните неща и лични проблеми ги отбягваш с най- голяма скорост, докато чуждите проблеми ги медитираш, дискутираш и какво ли не в подробности...даже през годините.



Както ми писаха преди малко - "Не е готов човека, той е просто много травмиран".

Добре, приемам, че не си готов, но всеки път когато питаш Кайли, аз ще те питам, дали си готов да се срещнеш със собствената реалност и да я дискутираш. И за да не си губим времето, всеки път, когато се сещаш за Кайли, виждай собствените си проблеми. Щото тя е отнесла нещо и е минало, докато ти си на тоя хал и сега...

Приемам това, което си написал като вид псувня. Спомни си как винаги си ми казвал спокойно да те критикувам, дискутирам и прочие. Ти сам си го поискал, сега се дръж прилично.



Тема Re: Прошката на Лия?нови [re: лия]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.11.07 23:45



На мен не ми пречи да ме съдиш. Ако ти харесва, твоя работа си е.

Впрочем, попитах те как би реагирала в горните ситуации, защото ми се стори, че осъждаш нечие поведения там като "лошо", но така и не разбрах защо точно.

Ако имаш смелост, влез все пак за малко в кожата на всеки един от тримата и, колкото и да е условно, предположи как ще действаш. Бих ти партнирал/помогнал, ако мъничко дръзновение не ти достига. Но, ако не те интересува, жива и здрава, и бъди усмихната.





Тема Re: Желанието на Хуанджинови [re: huanji]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано13.11.07 00:05



"Ако искаш да обидиш някой, кажи му истината"

Скоро го четох някъде, може би тук.

Мисля, че след тоя кратък 'рунд', на Миро би му се искало да е бил по-дискретен по отношение на личната си история, а не толкова открит.

___________



Тема Re: Прошкатанови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.11.07 01:01



Браво, мой човек, най-накрая изплю камъчето!

Само така - казвай нещата отведнъж и не ги премълчавай!



Тема Re: Прошкатанови [re: бeзпътeн]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 07:09



Та ние си го знаем Миро, само новички като теб се учудват

Още като започна тук, то не бяха "Ошовски" прегръдки, то не беше "споделяне", то не беше чудо... И после срещи разбира се и "медитацийки"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.