Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Я наздраве.....нови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано02.03.07 00:46



Ракия давам, бан не свалям.

Твоят бан е бял кахър за б/ч/д Оро. Схвани поне това!!!

Помисли за по-страшния БАН от Бога, затова:

1.Че ти бе дадена възможноста да узнаеш и осъзнаеш Негово Послание в повереният ти Негов клуб и ти ОТКАЗА да го приемеш.
2.Че не се задоволи с това, а направи невъзможно и другите да узнаят за това Послание.


Този БАН мойто момче е по-страшен от всичко.......







Тема Re: Я наздраве.....нови [re: Awaken]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано02.03.07 01:22



страхотно, искам да накажеш и мен, като не пишеш повече за узнай-намери-получи прем рават

.·:*¨*:·.Never mind, Light happens.·:*¨*:·.


Тема Re: Я наздраве.....нови [re: .:Mystical:.]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано02.03.07 02:24



"страхотно, искам да накажеш и мен, като не пишеш повече за узнай-намери-получи прем рават"

Аз нито наказвам, нито мога да отменям наказания.....
"Кой каквото прави на себе си го прави"
Някои го наричат:




"Законът на Кармата!






Тема Re: Я наздраве.....нови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано02.03.07 13:16



"Знам, че не ти харесва и няма да ти хареса. Затова по- добре всеки да си намери мястото, където се чувства добре.
Другият вариант е да ходиш като недобито куче(както Аутсайдера) по клубовете и да досаждаш на хората, колко наранен си бил. В това време просто можеш да си пишеш на друго място и да си о'к. "


Причинно-следствения закон за тебе е....вятър и мъгла /най-вече мъгла/
Предназначението на клуб "Йога" за теб е вятър и мъгла. /най-вече второто/
Понятието "Йога" за теб е вятър и мъгла./най-вече второто/

А сега нека те светна защо писах в клуб Окултизъм и Ошо!!!

Не защото съм бил "наранен" момче! Трудно вече може някой да нарани б/ч/д Оро. Причината е друга:

ЗАЩОТО МРАЗЯ ЛЪЖАТА, ИЗОПАЧЕНИЯТА И МАНИПУЛАЦИИТЕ!

Дали ще пиша в клуб "Йога" или не - не зависи от тебе изобщо. То зависи от това - каква приемственост получавам в този клуб. Дали има достатъчно жадни души да узнаят за Посланието за което информирам.

Но ти и Инфантилчо Вампирясов се изявихте като НЕДОСТОЙНИ, НЕКОРЕКТНИ,
ПРИСТРАСТНИ И МАНИПУЛАТИВНИ ЛИЧНОСТИ.
1.Нарушихте систематически новия Правилник отричайки да го спазвате въпреки моите настоявания
2.Не осигурихте демократичното право на един юзър /аз в случая/ да изказва
свободно мнения и пуска теми ДИРЕКТНО СВЪРЗАНИ С ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА.
Като триете ЯВНИЯ СПАМ И ФЛУД с който баламбурниците задръстваха темите ми всеки път.
3.Изопачихте значението на понятията "спам" и "флуд" написани от самите вас и залегнали в Правилника и изкарахте Оро "най-големия спамаджия в дира" защото критикува нередностите и простотиите и манипулациите на моди и админи и пубери-интриганти из клубовете.
4.БЕЗ НИКАКВО ОСНОВАНИЕ ти лично заключваше теми на Оро - не защото в тях имаше и помен от лични обиди или нападки - а защото твоята "охрана"
нахълтваше в темите и ги задръстваше с нападки, със Спам и обиди и интриги.
5.Така че написаното от Оро тук не е защото Оро е "наранен" а е

ОБВИНЕНИЕ и ИЗОБЛИЧАВАНЕ на ДОЛНИТЕ МАНИПУЛАТИВНИ МЕТОДИ НА МОДИТЕ В клуб "Йога".

Дано всички, които четат тук и в Окултизъм се осъзнаят и си отворят очите за простотиите и манипулациите на сдобилите се с пагон най-обикновени юзъри. И доста от тях на твърде ниско духовно и психическо ниво - и полуграмотни българи.


Това е всичко.


Останалото е..... кармата, която си си натрупал с тези манипулации и с това, че попречи съзнателно и с твърда убеденост да се разпространи Посланието за СебеПознанието на Прем Рават в този клуб. Но твоята карма си е твоя и нямам нищо общо с нея.







Тема Re: огледалния процеснови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор BrandofAmber (таласъм)
Публикувано02.03.07 13:26



съгласен
ама аз в момента
не пия

затова ако искаш
да изчакаме поредния гуру
да се домъкнe
в България

и може да направим
клубно ходене
на "гуру"
такива идват
честичко напоследък май :)
пък кисненето по заведения
ми е скучно в повечето случаи :(

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho

Редактирано от BrandofAmber на 02.03.07 13:30.



Тема Re: огледалния процеснови [re: huanji]  
Автор BrandofAmber (таласъм)
Публикувано02.03.07 13:27



"Бранди няма силата сам да промени нещо, чака на готово."

не е така
имам сила - нямам желание
когато човек е променял достатъчно неща
и започва да се чуди - има ли смисъл да променя
след като когато не ги пипа
се нареждат по най-добрия начин

ако считам че нещо си струва
да се промени
няма да се поколебая
но в клубовете за момента
не се е случвало

в 3Д-то доста рядко
когато се стигне до там обаче
не страдам от недостик
на "сила"
или по-конкретно на "воля"
щото промяната идва от там
когато е срещу потока ;)

просто избягвам да го правя
ако не се налага

п.с. и на мене ще ми е интересно
да се видим
имам усещането
че тебе за да те разбере човек
трябва да те е виждал на живо :)


The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho

Редактирано от BrandofAmber на 02.03.07 13:29.



Тема Re: Я наздраве.....нови [re: Awaken]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано02.03.07 13:27



някои го разбират изключително дилетантски, някои го разбират пък като мойсеевото око за око, някои пък се възползват успешно от карма-фрий периодите.

.·:*¨*:·.Never mind, Light happens.·:*¨*:·.


Тема Говоренето като действиенови [re: mo32]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.03.07 14:29



Напротив, говоренето хвърля доста светлина за човека, просто, защото е част от неговото ДЕЙСТВИЕ. В тези клубове е и индикатор върху какво се фокусира вниманието и енергията на човек.

Някой може да говори за много красиви йога, кастанеда или прочие принципи, но като нещата опрат до една по-задълбочена, свободна и немодерирана дискусия и често се вижда колко ФАЛШИВИ са били много от нещата или пред колко други този някой си затваря очите. Както и на колко съвсем други неща той обръща реално внимание (за пример, огледай се в тази тема). Та, и локвата е чудесно огледало, стига човек да може да вижда.



Впрочем и ти си затвори очите пред съществени въпроси, които касаят твоето действие, но после разду теоретично какво бил малък тиранин и прочие...



Тема Re: За обръщащия внимание на Оронови [re: Darth_Vader™]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.03.07 14:42



И по какви ключови думи търсиш? По "Darth_Vader", по " Dirt Vader", по "не пусналият нито една тема по тематика на клуб Йога" или направо по "Оро"?



А това, че не четеш постингити, на които отговаряш, е очевидно, защото най-често пишеш едно и също на Оро. Впрочем, ти си затвори очите и пред моя въпрос от предния постинг, но приемам, че просто си си бил измислил твърдението си.

Това, че някой споменава името ти някъде, въобще не значи, че те вика, нито пък те задължава да се включваш,освен, ако ТИ самият не приемаш това за важно. В резултат на което с просто око се вижда, че най-важно за теб е да повтаряш едно и също на Оро в продължение на месеци.



Тема Re: За обръщащия внимание на Оронови [re: Mиpo]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано02.03.07 15:02



Идиотизми по принцип избягвам да чета, а на Оро мненията са си направо мазохизъм да се насилваш да ги четеш!

По какъв начин търся и нямирам неща из нета си е моя работа - важното е, че ги намирам...
А за твоя въпрос мислех, че си достатъчно интелигентен, за да се сетиш сам. Явно съм те надценил! Но ще ти пусна малко бавни неутрони, за да позадвижа задрямалия ти реактор: кой пусна темата, и каква полза има от това?


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.