Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Говоренето като действиенови [re: mo32]  
АвторSouLmaTe (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 20:38



Ще ти отговори че той е едно огледало на самият теб





Тема Огледалонови [re: SouLmaTe]  
Автор mo32 (ГъЗ)
Публикувано04.03.07 20:58



Не бих предполагал кой какво ще отговори, та затова отговарям на теб - чувал съм и по-оригинални извинения от "огледалото"...човек не отразява чуждата, а изразява собствената си глупост - това поне е сигурно. :)))



Тема Re: Говоренето като действиенови [re: mo32]  
Автор Mиpo ()
Публикувано04.03.07 21:08



Ако за теб са спорове, то за мен са просто въпроси, с които опознавам и усещам хората. Хм, някои от отговарящите са фиксирани, други се страхуват да влязат мъъъничко по-навътре в себе си, но има и немалко, които са искрени, естествени и "текат като река"...





Тема Re: Я наздраве.....нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Mиpo ()
Публикувано04.03.07 21:15





Факт е обаче, че много хора от Йога дискутират тук, това което ги е срам да дискутират в Йога (и разбира се нищо друго). Тяхното действие тук показва красноречиво, че тази тема ги интересува. Точно, както твоето действие показва, че Оро те интересува.

Що се отнася до мен, аз заставам зад всяка една моя дума в темата и не случайно съм я пуснал.



Тема Re: Говоренето като действиенови [re: Mиpo]  
Автор mo32 (ГъЗ)
Публикувано04.03.07 21:26



Туй пък как го разбра по едни приказки, като не можеш да видиш дали говорещия прави това, което приказва?







Тема Настоящата тема показа, че:нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Mиpo ()
Публикувано04.03.07 21:38



1. Обектът й интересува живо пишещите в Йога. Въпреки лицемерието на част тях на други места, действието им тук е приветствано. Няма лошо, ако бъда искрени и цялостни навсякъде.



2. Различните взаимоотношения позволяват на хората да се опознаят по-добре. Както сами себе си, така и един друг.

3. На мен ми беше интересно да "калибрирам" приказките на някои спрямо реалността и това как действат. След това, като видя някои техни теми с красиви духовни приказки, имам едно на ум.

4. Ако някои смятат, че аз съм заблуден, невиждащ, вампиричен, лош и т.н., давам им същата възможност да ме опознаят и усетят. И по този начин да ме избягват като чума.

П.П. Благодаря за хубавия въпрос в оранжево, това е първото смислено нещо от теб по темата.



Тема Re: Говоренето като действиенови [re: mo32]  
Автор Mиpo ()
Публикувано04.03.07 21:52



Приказването е ДЕЙСТВИЕ. И никак не е сложно да се усети центъра, от който излиза.

Ти самият си чудесен пример за това как различни неща, за които философстваш, особено от "толтексия път", са книжни за теб. Може би ти харесват, но все още не са част от същността ти.





Тема Re: Говоренето като действиенови [re: Mиpo]  
Автор mo32 (ГъЗ)
Публикувано04.03.07 22:19



Не си хаби енергията за да разкриваш чуждите недостатъци, защото те са си чужд проблем. Съсредоточи се върху собствените си, защото те са си твой проблем и на никой не му пука за тях. (освен може би на жена ти, но само по отношение на касаещите я недостатъци)





Тема Re: Говоренето като действиенови [re: mo32]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано04.03.07 22:29



(Гъ3)



Тема Re: Говоренето като действиенови [re: mo32]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано04.03.07 22:36




"(освен може би на жена ти, но само по отношение на касаещите я недостатъци)"
това в превод звучи: тя е едно от най-ценните ти същества, защото не те ласкае................
нали.........................




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.