Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Законнови [re: mo32]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 07:30



красивите мъже (и жени) имат красиви опитности
а и те самите стават все по-красиви

а ти звучиш точно като горния постинг на Мърфи



Тема Re: "Недей"нови [re: The White Rider]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано17.02.07 12:55



Самото иzкаzване на мнение ве4е е манипулация. Тогава какво правим?



Тема Re: "Недей"нови [re: Beдpocт]  
Автор The White Rider ()
Публикувано17.02.07 15:25



продължаваме напред без да се жалваме наляво и надясно колко другите са лоши и не постъпват добре. ролята на жертва не е нещо, което лично на мен да ми допада.

Never mind, Light happens


Тема Re: "Недей"нови [re: Beдpocт]  
АвторSouLmaTe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 15:55



Лично или индивидуално?



Тема Re: "Недей"нови [re: The White Rider]  
Автор Beдpocт ()
Публикувано18.02.07 03:03



друго каzвах



Тема Опасност от вампиризъмнови [re: The White Rider]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.02.07 21:45



Признавам, аз те принудих да изпишеш всичките постинги тук. Извинявай, ако ти консумира много енергия да се замисляш като пишеш и особено като се аргументираш. Напълно си прав си, че за нула време ще се вампиризираш, ако се оставиш да общуваш свободно и за всичко.

Въпреки, че нямаше да даваш аргументи, вече вадиш втори и това е похвално. Мога да коментирам клуба, където преценя за най-уместно. Особено след като темите, които ме интересуваха там изчезваха или биваха заключвани за нула време.

Но най-важното е, че НЕ коментирам клуба, а един така наречен "йога подход", който забелязвам далеч извън клубовете и въпросният правилник е просто един пример за него. Междувпрочем, останах с впечатление, че той ти харесва на теб.

П.П. Забележи, че няма въпросителни изречения по-горе и всеки твой отговор ще е доброволно подлагане на хубавото ти вратле

. После със Solemn*Dirge и останалите вампири заедно ще пируваме...



Тема опитай и по тематанови [re: mo32]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.02.07 22:05



Да разбирам, че просто казано си ми написал всичкото това, само защото, някога си, съм те бил засегнал? (поне ти други възможни причини за писане не допускаш

)

Наистина ли ти е толкова трудно за да видиш, че не коментирам сега модераторите в Йога? Даже не иде толкова реч за клуба (иначе щях да напиша това там), а за нещо съвсем друго.

И приемайки, че "клуб Йога е просто един от многото клубове в Дира" и "усещайки Цялото" доколкото мога, изразявам мнение. Ти имаш ли такова по темата?



Тема Божията детска градинанови [re: SouLmaTe]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.02.07 22:09



Точно казано, чудех се на какво ми напомня: "Другарко, този се бие и ме щипе! И си играе с куклата ми

!!".

Присъединявам се и към добавката ти.



Тема Re: Поглед върху един Йога правилникнови [re: Mиpo]  
Авторпpaвилниk (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 21:57



Във всяка йерархия всеки служител се стреми да се издигне до нивото на собствената си некомпетентност





Тема Re: Поглед върху един Йога правилникнови [re: пpaвилниk]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано19.02.07 22:03



много точно казано

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.